vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Вітаміни для вій

Науково доведений медичний факт, що вітаміни для вій життєво важливі і необхідні так само, як і для зростання і блиску волосся, здоров’я шкіри і повноцінного функціонування всіх внутрішніх органів людини.

Витамины для ресниц

Випадання вій – це природний процес. У нормі втрата їх допускається до 5 штук в тиждень з обох очей. Ця цифра може змінюватись в залежності від генетичних та різних зовнішніх факторів. Однак слід забити тривогу, якщо випадання вій відбувається регулярно і щодня у великих кількостях, чим згадана цифра, а на місці випавшого волосся довго не з’являються нові.

Причини поганого здоров’я вій

Ламкість, тьмяність і відсутність росту вій медики пов’язують з різними причинами, для кожної з якій є своє пояснення і рішення. На стан вій і їх випадання впливають наступні фактори:

 • недолік в організмі вітамінів;
 • недотримання норм і режиму харчування;
 • гормональний збій у всьому організмі;
 • неправильний догляд без дотримання норм гігієни;
 • використання неякісної косметики для очей;
 • очні захворювання, у тому числі з наявністю інфекційного запалення;
 • тривалий прийом деяких лікарських препаратів;
 • механічний вплив (опіки, опромінення тощо).

Якщо в організмі порушений вітамінний баланс, можна повністю виправити ситуацію з уповільненням росту волосся, почавши приймати вітаміни для вій, оздоровлюючи при цьому волосся на голові, і нігті, і шкіру.

Перед тим як вибирати комплекс полівітамінів, необхідно розібратися, що саме впливає на здоров’я шкіри повік і вій. Варто звернути увагу, що будова волосків на повіках безпосередньо залежить від раси людини. У європейців вії будуть тьмяніше і тонше за своєю будовою, чим у представників монголоїдної раси. Тому, скориставшись необхідними для стимуляції росту засобами, їм можна надати здоровий вигляд без оглядки на товщину. Тим не менш прийом будь-якого вітаміну для вій не буде зайвим.

Здоров’я вій залежить від здоров’я війкового цибулини. Саме вона несе відповідальність за появу нових волосків на століттях. Відповідно, якщо пошкоджується ресничная цибулина, то і зростання нових вій стає проблематичним. Тому у даному випадку необхідний прийом вітамінних препаратів і комплексів для того, щоб зсередини підтримувати і сприятливо впливати на здоров’я цибулин і вій.

Вітамін А – основоположник здоров’я

Насамперед варто зміцнити самі клітини волосків, стабілізуючи в них обмін речовин. З таким оздоровленням ефективно справляється ретинол – вітамін групи А. Саме він сприяє здоров’ю вій і шкіри повік, забезпечуючи:

 • відновлення і регенерацію випали волосків;
 • додання гнучкості і еластичності віям;
 • вдосконалення та підтримання їх структури;
 • усунення передчасного випадання;
 • стимуляцію росту.

Можна не бути медичним експертом, щоб помітити погіршення здоров’я війок і зрозуміти, що весь організм відчуває нестачу вітаміну А. У разі якщо відбувається інтенсивне випадання вій і ламкість, а також відчувається сухість очей, необхідно починати прийом ретинолу.

Крім синтетичних вітамінів групи А, які можна без зусиль придбати в аптечних мережах, ці речовини містяться в таких харчових продуктах, як:

 • морква і буряк;
 • авокадо;
 • кріп, селера, петрушка;
 • яловича печінка, ікра;
 • брокколі і томати;
 • ягоди калини та шипшини;
 • гарбуз і диня;
 • персики та абрикоси;
 • риб’ячий жир та ін

Наповнюючи щоденний раціон перерахованими продуктами можна за короткі терміни наситити клітинну структуру вій і простимулювати їх подальше зростання. А попередити раннє випадання допомагає група вітамінів Ст. Саме вони потрібні жіночому організму для активного обміну речовин, який, в свою чергу, робить міцнішим клітини, в тому числі і клітини волосся і вій.

Лікувальний вплив вітамінів В, С, Е

Відповідну кількість вітамінів В1 і В12 при надходженні в організм запобігає відмирання війчастих цибулин, допомагає зміцнитися віям, ліквідуючи подальше випадання. Вітамін В8 здатний надовго зберігати природний колір війчастих волосків. Вищезазначені вітаміни містяться в різноманітних крупах, з неочищеного зерна яких рекомендують готувати всілякі каші для щоденного прийому. А також вітаміни групи В є в харчовому складі насіння і хліб грубого помелу.

Саме він, маючи загальновизнану популярність у косметологів, перешкоджає старінню організму, приводячи шкіру і волосся до первозданного та природного вигляду. Вітамін Е здатний усувати сухість шкіри повік, живити і зміцнювати війчасті цибулини, надавати шовковистість волоскам, забезпечуючи здорову структуру та вигляд надовго. Багатими джерелами вітаміну Е вважаються рослинні олії, яйця, висівки, проросла пшениця. Ефективним препаратом буде виступати і рідкий вітамінний розчин у вигляді капсул.

Всіма улюблений вітамін С також робить позитивний вплив на стимулювання росту вій і збереження їх здоров’я. Даний препарат унікальний тим, що сприяє зміцненню стінок кровоносних судин, наповнюючи клітини киснем, допомагаючи їм безперешкодно засвоювати кальцій і залізо. Прийом вітаміну С зберігає здорову цибулину, активуючи в ній ріст нової вії.

Оскільки вітамін С не здатний надовго накопичуватися в організмі людини, то його рекомендують щодня вживати у вигляді фруктів, овочів і синтетичних вітамінних комплексів.

Всі перераховані вище вітамінні речовини рекомендовані медиками і косметології для повноцінного лікувального та профілактичного впливу на весь організм.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code