vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Корисні вітаміни для дівчат

Багато хто знають, що вітаміни для дівчат дуже важливі, так як саме від них залежить стан організму, систем, робота репродуктивної системи. Жіноче життя піддається значним змінам у віці 25 – 30 років, так як в цей період жінки починають будувати сім’ю, живуть в своєму будинку, народжують дітей, будують кар’єру. На тлі такого стресу та переживань організм також змінюється. Завдяки вітамінам підвищується психологічна стійкість, і організм вже здатний витримувати сильний стрес.

Полезные витамины для девушек

Іноді дівчина не може забезпечити організм потрібним комплексом корисних речовин і вітамінів разом з продуктами харчування, саме тому різними фармацевтичними компаніями було запущено виробництво вітамінно-мінеральних препаратів, показаних дівчатам. У молодому віці дуже важливо дбати про здоров’я і правильно підбирати препарати. До режиму харчування і вибору продуктів варто підходити дуже серйозно.

Вітаміни для дівчат

Зрозуміло, що в дітородному віці жінці потрібна більша кількість корисних речовин. Увагу варто приділяти фолієвій кислоті, токоферолам, вітамінам групи В – завдяки ним молодість продовжується, а перебіг вагітності легший. Також деякі з них допомагають нервовій системі.

Завдяки токоферолу робота статевих органів і залоз внутрішньої секреції поліпшується. Так, даний компонент допомагає чоловікам в продукуванні сперматозоїдів, жінкам з ним простіше виносити і народити малюка. Вітамін Е має свою роль у боротьбі за збереження молодості. Завдяки ньому відбувається вироблення колагенових волокон, які потрібні для еластичності шкіри.

Завдяки токоферолу клітини шкіри старіють не так швидко, він захищає їх від вільних радикалів. Цей компонент знижує ймовірність розвитку серцево-судинних захворювань, стимулює роботу головного мозку. Тому в їжі повинні бути горіхи, масло, печінка.

Фолієва кислота – це ще один важливий компонент для жіночого здоров’я. Нервова система функціонує краще, коли фолієва кислота знаходиться на потрібному рівні. За її участю відбувається формування клітин головного мозку майбутнього малюка. На це варто звернути увагу жінок, які тільки планують вагітність. Свій раціон харчування потрібно контролювати, а даний вітамін потрібно приймати ще до виношування дитини.

Під час годування груддю фолієва кислота повинна стати обов’язковою для прийому. Так як приблизно у 20-річному віці дівчата дотримуються низькокалорійної дієти, то отримати речовину можна з печінки, яловичини, свинини. До речі, злаки і бобові стануть хорошим джерелом фолієвої кислоти.

Вітаміни для дівчат повинні включати і вітамін РР, який відповідає за стан шкіри, робить її красивою і здоровою. Так як в 20 років організм ще росте, то вітамін бере участь в цьому процесі, і завдяки йому зростання протікає нормально. Дана речовина сприяє зниженню холестерину в організмі, сприятливо відбивається на скороченні серцевого м’яза. Варто звернути увагу, що дівчатам, які займаються спортом, особливо важливо споживати вітаміни, навіть у ще більших дозах.

Вітамін В6 грає роль в процесі переробки амінокислот, що містяться в складі білкових молекул. Спортивні вітамінні комплекси включають вдеякі амінокислоти, що сприяють зростанню м’язової маси.

Дефіцит піридоксину може викликати такі симптоми, як порушення сну, слабкий імунітет, низька стресостійкість. У такому випадку дуже важливо включити в свій раціон банани. Ознаки передменструального синдрому можна усунути завдяки вітаміну В6.

Завдяки ретинолу (вітамін А) волосся і шкіра дівчини виглядають здоровими. Ретинол здатний зміцнити скелет і попередити втрату гостроти зору. Вітамін А у великій кількості міститься в сирі, продуктах тваринного походження, олії, моркві, помідорах. Через нестачу ретинолу може виникнути низька опірність організму інфекціям, погіршення зору. При вагітності дефіцит вітаміну А впливає на розвиток плода.

Для багатьох завжди було цікаво, які є методи полегшення перебігу періоду менструацій. Серед всіх методів правильним стане достатню кількість вітаміну D в організмі. Компонент відповідає за стан шкіри і скелета. Для тих, хто веде активний спосіб життя, випускаються спеціальні спортивні вітамінні комплекси. Приймаючи їх, можна підвищити працездатність і витривалість.

Мінерали: деякі особливості

Залізовмісні продукти повинні вживатися в особливо великій кількості. Залізо бере участь в переробці гемоглобіну, який відповідає за транспортування кисню в організмі.

Якщо його не вистачає, то робота клітин погіршується. Режим харчування повинен бути правильним, в раціоні повинні бути м’ясо, картопля, яйця. В іншому випадку доводиться приймати хороші вітамінні або мінеральні комплекси з вмістом заліза, щоб заповнити його кількість. Блідість і нездоровий вигляд шкіри служать ознакою залізодефіцитної анемії.

Добавки і продукти з кальцієм. Кальцій особливе місце займає при вагітності та годуванні груддю, його кількість споживання повинна бути більшою, чим до вагітності. Щоб зберегти здоров’я зубів і кісток, дуже важливо пити добавки з цим компонентом.

Медикаментозні препарати

На сьогоднішній день ринок аптечних препаратів може запропонувати широкий асортимент комплексів і добавок, прийом яких спрямований на заповнення відсутніх вітамінів і корисних речовин.

Наступні препарати виявилися максимально ефективними:

  1. Дуовіт жіночий. Дані вітаміни показані дівчатам молодого віку. Вони досить гарні, розроблені з урахуванням індивідуальних потреб і особливостей організму в цьому віці. У складі препарату присутні вітаміни А, В, С.  Дуовіт є прекрасним доповненням до раціону харчування, засобом боротьби з вітамінним дефіцитом. Компоненти, які входять до складу препарату, беруть активну участь у різних процесах організму людини.
  2. Алфавіт Косметик. Даний комплекс показаний молодим дівчатам, він підходить для прийому у 20-30 років. Препарат містить всі необхідні корисні речовини, а також рослинні екстракти. Багато дівчат відзначали для себе, що після прийому Алфавіт Косметик поліпшується стан нігтів, волосся виглядають значно красивішими і здоровішими.
  3. Lady’s formula. Цей препарат показаний жінкам. Приймати його слід з метою поліпшення стану нігтів, шкіри, волосся. Молоді дівчата прагнуть виглядати гарними, і такий препарат буде для них найбільш оптимальним. Після прийому тканини відновлюються, а корисні речовини діють ефективніше.

Отже, можна підсумувати. Щоб молодий організм функціонував правильно, у ньому не було жодних збоїв та інших порушень з неприємними наслідками і симптомами, важливо дотримуватись правильного режима харчування і серйозно підходити до вибору продуктів.

Завдяки овочам, фруктам, рибі, м’ясу, кисломолочним продуктам підвищується імунітет, дівчина перебуває в гарному настрої. А її нігті, шкіра і волосся стають здоровими. При спортивному способі життя варто звернутися до допомоги медикаментозних добавок і вітамінних комплексів. Вони допоможуть заповнити кількість корисних і потрібних в організмі компонентів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code