vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Калькулятор овуляції: розраховуємо дні для зачаття дівчинки

Для зачаття дитини саме жіночої статі всі методи хороші. Найбільшу ймовірність дає калькулятор овуляції для зачаття дівчинки. У більшості випадків він дає стовідсотковий результат.

Калькулятор овуляции: рассчитываем дни для зачатия девочки

Коли яйцеклітина готова. Скільки живуть сперматозоїди.

Середня фаза дозрівання яйцеклітини і виходу її в маткову трубу становить 12-20 днів і залежить від тривалості менструального циклу. Якщо цикл становить 28 днів, то момент, коли яйцеклітина готова до запліднення сперматозоїдами, випадає на 14-й день.

Очікуючи впровадження сперматозоїдів, яйцеклітина трансформується в жовте тіло. У цей момент вона репродукує головні для зачаття гормони – естрогени і прогестерони. Якщо вагітність з якихось причин не настала, починається регрес жовтого тіла. Наступають місячні. Час розпаду жовтого тіла становить 12-16 днів. Якщо ж вагітність настала, жовте тіло продовжує своє життя, підтримуючи зачаття.

Чоловічі статеві клітини (сперматозоїди) містять набір Х або У-хромосом. Сперматозоїди з У-хромосомами дуже рухливі. Вони швидше добираються до яйцеклітини і запліднюють її. Але термін їх життя в організмі жінки дуже обмежений. У кислому середовищі маткової труби У-хромосома може прожити не більше доби, а потім гине. Сперматозоїди з Х-хромосомами, навпаки, малорухливі. Але живуть в матковій трубі до 60 годин.

На цьому і засновані всі методи, що дозволяють розраховувати найбільш сприятливий період зачаття дитини саме тієї статі, який хочуть батьки.

Для того, щоб народилася дівчинка, необхідно здійснювати статевий акт за день чи навіть за три дні перед овуляцією яйцеклітини. Тоді є найбільша ймовірність, що сперматозоїди саме з Х-хромосомою запліднять дозрілу яйцеклітину, і настане бажана вагітність.

Відповідний момент

Щоб розрахувати найбільш підходящий день для сексу, після якого настане бажана вагітність, потрібно здійснити розрахунок овуляції для зачаття дівчинки.

Зробити це можливо різними способами:

 • використовувати аптечний експрес-тест, який показує наявність лютеїнізуючого гормону, який виробляється в той період, коли яйцеклітина готова до овуляції;
 • робити УЗД, яке точно допоможе встановити сприятливий час для зачаття дівчинки;
 • щоранку після пробудження вимірювати базальну температуру в анальному отворі, раптовий стрибок її буде свідченням того, що настав підходящий момент;
 • застосувати арифметичне обчислення сприятливого періоду для цього від середньої тривалості менструації потрібно відняти 14, то число, яке вийде, і буде датою овуляції яйцеклітини в кожному менструальному циклі;
 • використовувати комп’ютерний калькулятор овуляції для зачаття дівчинки.

Математична точність

Самий вірний метод визначення найбільш відповідного часу для зачаття дівчинки дає майже сто відсотків імовірності – проведення обчислень сприятливого періоду за допомогою калькулятора овуляції. Щоб знайти саму програму, достатньо ввести у пошуковику будь-якого браузера відповідний запит.

Після цього з’явиться віконце, в якому необхідно вказати точну дату початку останньої менструації і тривалість самого менструального циклу. Калькулятор не тільки вирахує точно сприятливий день для зачаття дитини, але і підкаже, коли найбільша ймовірність зачати дитину саме тієї статі, яку цікавить. В даному випадку – дівчинку.

Після короткого обчислення програма дасть такі результати:

 1. Вкаже період, коли настає овуляція яйцеклітини.
 2. Видасть точну дату передбачуваного зачаття.
 3. Дні, коли рекомендується займатися сексом для зачаття дівчинки.
 4. Дні, коли від статевого акту слід утриматися.

Результати, отримані за допомогою цього калькулятора, можуть бути неточні, якщо:

 • незадовго до планування вагітності жінка приймала медичні контрацептиви;
 • жінка страждає яким-небудь хронічним захворюванням, або в її організмі є запальний процес;
 • харчування жінки безладне і незбалансоване;
 • вона має шкідливі звички;
 • навколишнє середовище несприятливе.

Обчислення при нерегулярних місячних

Якщо менструальний цикл жінки нерегулярний, самі відповідні варіанти визначення дня, коли існує висока ймовірність зачати саме дівчинку, це використання аптечного експрес-тесту, а також ультразвукові дослідження.

Вдалий час для статевої близькості у даному випадку настає за пару днів до овуляції яйцеклітини. Кількість сперматозоїдів з Х-хромосомою до того моменту, коли яйцеклітина готова до запліднення, буде найбільшим.

Під час інтимної близькості жінці потрібно контролювати свій оргазм. Він не повинен бути надмірним. Під час сексу не варто займати такі пози, які призводять до максимального занурення в маткову трубу сперми партнера.

Крім того, навіть з нерегулярним менструальним циклом жінка, яка хоче мати дитину саме певної статі, може скористатися калькулятором овуляції для зачаття.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code