vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Якими методами можна продовжити статевий акт у чоловіка

Проблема недостатньої тривалості статевого акту породжує в чоловіках почуття невпевненості в собі через нездатність задовольнити партнерку. На щастя, в даний час існує безліч методів корекції тривалості статевого акту у чоловіків, які доступні і прості в застосуванні. Способи вирішення цієї проблеми бувають різними: від психологічних до медикаментозних, і тільки в крайніх випадках може застосовуватися хірургічне втручання.

Загальні відомості

За нормальну тривалість статевого акту у чоловіка медиками прийнята його тривалість не менше 5-7 хвилин. Але нерідко цього часу недостатньо для повного задоволення жінки.

На тривалість коїтусу впливають наступні фактори:

 1. Вік. Встановлено, що до 30 років відбувається наростання ерекції, потім — підтримання її на однаковому рівні, а після 40 років — зниження.
 2. Попередні ласки. Довгі прелюдії перед статевим зносинами ведуть до перезбудження і сприяють скороченню ерекції.
 3. Регулярність статевого життя. При рідкісних статевих контактах еректильна функція у чоловіків страждає за типом передчасної еякуляції. Регулярні і часті інтимні відносини ведуть до подовження часу коїтусу.
 4. Кількість епізодів сексу за день. Будь-який чоловік помітить, що з кожним наступним інтимним зв’язком протягом дня відбувається його подовження.
 5. Надмірне бажання. Суть цього фактора полягає в тому, що чим більше пристрасна, приваблива і сексуальна жінка перебуває з чоловіком у ліжку, тим вище ймовірність передчасного сім’явиверження.
 6. Гіперчутливість головки статевого члена.
 7. Запальні процеси статевих органів чоловіка (простатит, везикуліт та інше).
 8. Відсутність сексуального досвіду. Це часто спостерігається на початку вступу в статеве життя.

Як продовжити статевий акт

Продовжити статевий акт у чоловіка можливо різними способами. Всі вони доступні і їх легко можна використовувати в домашніх умовах. Один з них — навчитися контролювати своє збудження. Це складно, але з досвідом багатьом це вдається. Крім цього психологічного методу, застосовуються наступні прийоми:

 • Відволікання. Воно передбачає з метою гальмування збудження думати на абстрактні теми (наприклад, про ремонт) або подумки рахувати. З мінусів можна відзначити втрату більшості приємних емоцій і відчуттів від сексу.
 • Самонавіювання. Цей прийом досить складний для чоловіків, у яких немає практики його використання. Він полягає в розумових налаштуваннях у своїй впевненості та тривалій ерекції.
 • Погашення. В основі лежить гасіння в собі сексуального бажання і пристрасті, що теж збільшує час коїтусу.
 • Байдужість і приниження. Суть цього методу в уявному концентруванні на недоліки своєї партнерки. Це дозволяє знизити збудження і залишатися зібраними.

Крім перерахованих вище психологічних методів, виділяють фізіологічні, медикаментозні (в тому числі застосування лубрикантів та презервативів) і за допомогою народних засобів.

Фізіологічні методи

При них чоловічий еректильний стан покращується без будь-яких препаратів та інших засобів, які продаються в аптеках. Цьому сприяють заняття фізичною культурою. Вони дозволяють знизити сексуальну напругу чоловіка і надати йому більше впевненості в собі, що теж допомагає подовжити інтимну близькість.

Хороший ефект дає застосування спеціальних вправ Кегеля, спрямованих на зміцнення інтимних м’язів.

Більшістю чоловіків для продовження інтимного контакту використовується спеціальна техніка проведення статевого акту, яка передбачає при відчутті наближення оргазму з метою гасіння порушення приблизно на 10 секунд витягувати статевий член з піхви з наступним продовженням злягання. Часта зміна поз теж дозволяє уповільнити настання еякуляції.

Для пролонгованого інтимного контакту варто орієнтуватися на неодноразове злягання. Альтернативним варіантом є мастурбація з досягненням оргазму перед тим як почати повноцінний статевий акт.

Застосування медикаментозних засобів

Під цим методом мається на увазі використання не тільки ліків, але і інших допоміжних аптечних засобів. До них відносяться презервативи, мастила, гелі, креми та спреї. Для пролонгації статевого контакту рекомендується застосовувати кондоми з товстого латексу для притуплення чутливості головки статевого члена. Ще більш ефективно одночасне використання декількох штук.

Популярність набирають спеціально призначені для збільшення коїтусу контрацептиви з анестетиком.

У ньому на внутрішню поверхню нанесено місцевоанестезуючу речовину (бензокаїн, лідокаїн), які, потрапляючи на слизові оболонки і шкіру, викликають їх оніміння. Таким чином знижується вираженість відчуттів, що і веде до тривалої ерекції. Важливою умовою їх застосування є відсутність індивідуальної непереносимості і правильне надягання даних контрацептивів.

Подібним ефектом володіють спреї і креми з анестетиками: Пролонгування, М-16, Атлант, Лонгинекс, STUD 5000. Вони наносяться на головку за 10 хвилин перед сексом до повного висихання, викликаючи блокування нервових закінчень, що проявляється зниженням її чутливості.

Звичайне мастило теж здатне збільшити довжину статевого акту. Це досягається шляхом зниження тертя голівки про піхву. Чим менше виражено тертя, тим нижче стимуляція нервових закінчень статевого члена.

Таблетки подовжують коїтус, особливо в комбінації з речовинами для підвищення потенції. Активною речовиною в них виступає дапоксетін, уповільнює настання оргазму у чоловіка.

Курсовий прийом медикаментів з цим діючою речовиною в комплексі з Левітра або Віагрою сприяє посиленню ерекції та її пролонгації на постійній основі.

Засоби народної медицини

Чоловіки часто застосовують такий метод, як прийом алкоголю. Невелика кількість алкоголевмісткого напою сприяє притупленню відчуттів, зниженню збудження і уповільненню реакції. З мінусів можна відзначити неповноцінну ерекцію у вигляді недостатньої твердості і млявості статевого члена. А при вживанні значної кількості спиртного вона може взагалі не настати.

Для боротьби з цією проблемою застосовуються біологічно активні добавки (БАД). З них можна відзначити Аликапс, Тонгкат, Молот Тора, Золотий Коник, Фужуньбао.

Важливу роль відіграє і фітотерапія (лікування травами). З найбільш часто застосовуваних засобів відзначають наступні:

 • М’ята, використовувана в якості зовнішнього засобу. Для цього вичавленим з неї соком змащують статевий член один раз в день. Тривалість курсу становить 10-14 днів.
 • Настоянка волошки, рекомендована до прийому безпосередньо за кілька хвилин до сексуального контакту. Виготовляється вона тільки зі свіжих синіх волошок, які заливаються горілкою і настоюють протягом місяця в темному місці.
 • Ванночки для статевого члена з відвару кори дуба. 2 чайних ложки стружки кори заливають окропом, потім остуджують і роблять ванночки протягом тижня.
 • Свіжа олія пшениці. Її слід носити з собою у флакончику і вдихати безпосередньо перед сексуальним контактом.
 • Збори лікарських трав, основними компонентами яких часто виступає шипшина, собача кропива, деревій, м’ята, материнка, календула. Вони заливаються окропом, їх настоюють протягом 5 хвилин. Вживається цей розчин 2 рази в день по одній склянці.

До народних засобів відносять і особливості харчування з метою відсунення еякуляції. Для цього потрібно збагатити раціон смаженим арахісом і креветками.

Якщо перераховані вище методи виявилися малоефективними, то слід звернутися до чоловічого лікаря, який розбереться в причини передчасної еякуляції і призначить відповідне лікування. З більш серйозних способів боротьби з даним станом виділяють ін’єкції в кавернозні тіла статевого члена, припікання сім’яних пухирців, розсічення нервів органу (нейротомію), розсічення вуздечки (френулотомію), видалення крайньої плоті (циркумцизію). Їх здійснення можливе тільки фахівцем в належних умовах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code