vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Як можна почистити організм при алергії?

Людині, яка страждає від алергічних реакцій, необхідно знати, як почистити організм при алергії. Адже якщо не робити цього регулярно, то стан може тільки погіршитися. Нежить, сльозяться очі, набряки, висипання – ці симптоми настільки неприємні, що хочеться покінчити з ними раз і назавжди.

Как можно почистить организм при аллергии?

Що таке алергія?

Алергічні реакції – це справжня хвороба цивілізації. З кожним поколінням збільшується число людей, які страждають від такого явища. Пов’язано це з тим, що в житті людини з’являються все більше речовин, здатних викликати таку реакцію. Забруднення навколишнього середовища, неконтрольований прийом лікарських засобів, фастфуд, зловживання продуктами, що містять ароматизатори, фарбники, підсилювачі смаку – все це призводить до того, що організм відповідає алергічною реакцією.

Багато людей думають, що лікування алергії можливо лише за допомогою лікарських препаратів. Так, прийом лікарських засобів знімає гострий напад, і істотно полегшує стан хворого людини. Однак більшість протиалергічних препаратів викликають звикання, і страждає від цієї недуги людина змушена шукати все нові лікарські засоби.

До того ж, як відомо, кожний лікарський засіб має масу побічних ефектів і тому їх постійний прийом згубно позначається на роботі печінки, шлунково-кишкового тракту, та й взагалі на стані організму.

Тому потрібно вибрати таке очищення організму від алергену, щоб позбутися від цього захворювання раз і назавжди. Секрет чищення простий – потрібно позбутися від старих алергенів, що отруюють організм, і не допускати попадання в нього нових.

Речовинами, здатними викликати таку реакцію, можуть бути:

 • алкоголь;
 • нікотин;
 • лікарські засоби, отруйні організм;
 • хімічні елементи, що надходять з навколишнього середовища;
 • залишки розпаду продуктів харчування, особливо білкових.

Всі ці речовини можна умовно розділити на дві групи:

 1. Ендотоксини – речовини, які утворюються в організмі людини внаслідок неправильного харчування і порушення обмінних процесів.
 2. Екзотоксини – ті токсичні речовини, які потрапляють в організм ззовні, з продуктами харчування, водою, повітрям.

Тому процедура детоксикації благотворно впливає на організм, позбавляючи його від шкідливих речовин, нормалізує обмінні процеси, покращуючи загальний стан.

Методи очищення організму при алергії

Існує безліч способів очистити організм. Серед них є як апаратні, так і ті, що можна використовувати в домашніх умовах.

Тому рекомендується починати подібні маніпуляції після консультації з лікарем.

Тепер трохи детальніше про самі методи:

 1. Ефективною і популярною процедурою є моніторне очищення кишечника. Ця маніпуляція проводиться строго в умовах медичного закладу. Її суть полягає в тому, що лікар за допомогою спеціального обладнання буквально вимиває з кишечника всі шлаки і токсини. По закінченні процедури в пряму кишку вводяться препарати, які перешкоджають розвитку дисбактеріозу.Процедура не вимагає підготовки.
 2. Плазмаферез. Ця очищаюча процедура буде корисною алергікам. Її сенс у тому, що кров пацієнта пропускають через спеціальний фільтр, який видаляє з кровотоку багато токсичні речовини – холестерин, білки, токсини. Також за допомогою цієї процедури можна позбутися і від антитіл до алергенів. Недолік методу в тому, що повністю усунути проблему алергії він нездатний. Тобто, пацієнту доведеться постійно очищати кров таким чином.
 3. Процедура тюбажа допоможе очистити печінку і жовчний міхур від застояної жовчі, і від шкідливих речовин. Сам метод полягає у використанні теплої мінеральної води лужного складу (Єсентуки, Боржомі). Таку чистку рекомендується проводити регулярно, тоді її ефективність зросте. Однак у даної маніпуляції є ряд протипоказань, тому краще починати її після візиту до лікаря.
 4. Активоване вугілля – ще один спосіб, який володіє прекрасним очищаючим впливом на організм. Прийом цього препарату благотворно позначиться на всьому організмі – позбавить шкіру від висипань, очистить кров від шкідливих речовин. При цьому приймати його потрібно з розрахунку 1 таблетка на 10 кг ваги. Таблетки потрібно дуже ретельно розжовувати та запивати достатньою кількістю води. Очищення організму за допомогою такого курсу триває місяць і повторювати його треба 3-4 рази на рік.

Існує також безліч авторських методик очищення організму. Однак ці методи не досліджені, тому їх застосування може зашкодити здоров’ю. І взагалі потрібно дуже відповідально поставитися до питання про те, чим почистити кров при алергії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code