vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Вітаміни для чоловіків при плануванні вагітності

Сьогодні сильна стать не замислюється про те, як вони впливають на генетику своїх майбутніх дітей, про те, які вітаміни для чоловіків при плануванні вагітності потрібно приймати.

Витамины для мужчин при планировании беременности

Період підготовки чоловіка до зачаття

Жінки завжди турбуються про те, щоб їх дитина народилася здоровою. Пов’язано це з інстинктами материнства, закладених природою, що включають в себе народження і виховання дітей. Виходячи з цих стереотипів, більшість представників сильної статі вважає, що жінка несе більше відповідальності за майбутнє дітей. Тому вони покладають на жінку повну відповідальність за стан здоров’я дитини. І тільки деякі чоловіки знають про значущість зачаття здорової дитини.

Планування вагітності в молодій сім’ї – найважливіший період, до якого потрібно поставитися дуже серйозно. Жінка повинна бути здоровою і не мати шкідливих звичок. Що стосується чоловіка, підсумок успішного зачаття багато в чому і від нього залежить. Наявність шкідливих звичок у одного з батьків може завдати плоду колосальної шкоди. Тому навіть якщо жінка не курить та не п’є, не вживає наркотиків, не нервує і не п’є сильних медичних препаратів, дитина може все одно народитися хворим, якщо майбутній батько – п’яниця, багато курить, неправильно харчується або просто споживає мало вітамінів.

Моз може попереджати скільки завгодно про шкоду здоров’ю при вживанні алкоголю і нікотину, чоловіки рідко поспішають відректися від цих згубних звичок. А даремно. Планування вагітності з ними несумісне. Якщо чоловікові не відмовитися від систематичного споживання алкоголю, ризик народження серйозно хворого малюка значно зросте.

Вплив шкідливих звичок на чоловіка

Медичні фахівці стверджують, що алкоголь здатний згубно впливати на чоловіче сім’я і знищує досить велику кількість необхідних для зачаття дитини вітамінів. Що ж з насінням відбувається? При проникненні спиртовмісних частинок у кров, алкоголь стрімко поширюється по всьому організму, надходячи в тканини, органи, і сперму.

У здорового чоловіка вона має близько 25% патологічно нездорових клітин, але шанси їх участі в заплідненні менш високі, чим у тій ситуації, коли чоловік випив. Споживання спиртних напоїв практично зрівнює шанси запліднення здоровими і патологічними сперматозоїдами. У результаті запліднення яйцеклітини нездоровими сперматозоїдами народжується дитина з фізіологічними відхиленнями або важкими недугами. Період дозрівання сперматозоїдів триває близько 3 місяців, у цей відрізок часу чоловікові краще всього відмовитися від споживання алкоголю і нікотину.

Якщо чоловік курив чи пив протягом тривалого періоду часу, структура сперматозоїдів могла серйозно порушитися. Щоб провести правильну терапію і надалі уникнути подібної ситуації, слід пройти консультацію андролога. Цей лікар призначить необхідні аналізи і подальше лікування.

Важливо чоловікові буде дотримуватися спеціальної дієти та вживання вітамін або вітамінних комплексів (таких, як Спематон) для благополучного зачаття. Це допоможе нормалізації роботи репродуктивної системи.

Необхідні вітаміни для чоловічої репродуктивної системи

Дуже важливо включати в дієту такі вітаміни:

  1. L-карнітин, стимулюючий процес дозрівання здорових сперматозоїдів і сприяє їх швидкому руху та збільшення кількості. Використовується при лікуванні чоловічого безпліддя. Покращує травлення, підвищує імунітет за допомогою збільшення вироблення антитіл. Бере участь у метаболізмі жирів, знижує рівень холестерину, виключає ризик виникнення і розвитку ішемічних захворювань. Знижує ризик відсутності насінної рідини. Підвищує зрілість сперматозоїдів і збільшує їх рухливість. При вірно проведеної терапії підвищує можливість повного усунення безпліддя за термін менше півроку. Міститься цей вітамін в м’ясних продуктах і у вітамінних комплексах для чоловіків при плануванні вагітності.
  2. Цинк. Відповідальний за вироблення тестостерону та фолікулостимулюючого гормону. Вони сприяють контролю синтезу сперми. При цинковій гіповітамінозі знижується кількість сперматозоїдів. Багато містять цинку наступні продукти: коріандр, сочевиця, чебрець, насіння гірчиці, паприка, кешью, волоські горіхи, насіння соняшнику, кедр, мак, кунжут, пшениця, рис, овес, кукурудза, норі, гриби.
  3. Вітамін А. Також дуже значущий для формування дитини в стадії ембріона. Цей вітамін сприяє якнайкращому формування легенів, серця, очей, центральної нервової системи, кісткових тканин, покращує кровопостачання, кровообіг і дихальні процеси. Міститься в молочної та сирної продукції, моркви, горіхах та інших продуктах харчування.
  4. Вітамін Ст. Формує нервову систему плода і сприяє кисневого збагачення крові. Банани, яйця, м’ясні і молочні продукти необхідні для зачаття здорового плоду.
  5. Фолієва кислота. Збільшує кількість здорових сперматозоїдів, і знижує ризик зачаття хворої дитини. Міститься в цитрусових, темної зелені, шпинаті, брокколях, горіхах, моркві, гарбузі.
  6. Селен. Покращує і продовжує сексуальне життя чоловіка. Стимулює утворення антитіл в організмі. Захищає оболонки клітин від окисних і руйнівних на них впливів. Є головним учасником у біосинтезі тестостерону і покращує репродуктивну роботу організму і якість сперми, виключає безпліддя. Міститься в печінці, часнику, курячих яйцях, рисі, морської солі, кукурудзі, фісташках та інших горіхах.
  7. Вітамін Е. Сприяє поліпшенню якості сперми і життя сперматозоїдів, впливаючи позитивно на рухливість і кількість. Гіповітаміноз вітаміну Е загрожує великою кількістю незрілих сперматозоїдів, їх малорухомістю, що є однією з найголовніших причин безпліддя. У більш високій кількості цей вітамін необхідний чоловікам, які мають шкідливі звички або повністю відмовилися від вживання в їжу м’ясних продуктів. Цей вітамін сприяє росту і розвитку плоду.

Також вітамін Е сприяє профілактиці простатиту, дистрофії, нервових розладів і погіршення зору, деяких ракових новоутворень, він добре впливає на шкіру і волосся. Нехтувати цим вітаміном не варто, але й передозування їм теж небажана: можуть турбувати сильні головні болі, двоїння в очах, діарея і швидка стомлюваність, знижує кількість вітамінів А, Д і К. Обліпиха, курага, пшениця, вівсяна крупа і інші продукти харчування містять велику кількість вітаміну Е.

Всі ці вітаміни необхідні для поліпшення якості чоловічого життєдіяльності.

Не варто нехтувати відвідинами медичних кабінетів і займатися самолікуванням, не знаючи необхідної кількості вітамінів. Правильно проведена вітамінотерапія дозволяє зачати і виносити здорову дитину.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code