vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Принцип роботи, правила застосування, протипоказання, користь і шкода вакуумної помпи для чоловіків

Вакуумна помпа для чоловіків призначена для збільшення статевого члена і поліпшення ерекції. Цей прилад діє на основі створення негативного тиску. Безсумнівно, виріб володіє певною ефективністю, але його застосування пов’язане з ризиком, особливо при ігноруванні правил використання. Інструкція до приладу містить різні аспекти: час процедури, схема проведення терапії розрідженим повітрям, гігієнічні рекомендації, протипоказання.

1

Принцип дії

Вакуумна помпа для чоловіків працює за принципом насоса. Вона відкачує повітря в області пеніса, завдяки чому знижується тиск, що провокує прилив крові до статевого члена. Так тканини органу заповнюються і збільшуються, внаслідок чого у чоловіка спостерігається ерекція на 30-60 хвилин.

При створенні негативного тиску посилений приплив крові можливий завдяки тому, що пеніс складається з двох кавернозних і одного губчастого тіла. Вони пронизані кровоносними судинами. При ерекції ці судини наповнюються кров’ю, в результаті чого статевий член збільшується в обсязі.

Варто відзначити, що прилад може бути ручним або електричним. Принцип роботи від цього сильно не залежить. Від типу відкачування повітря змінюється лише зручність застосування.

2

Правила застосування

Виділяють кілька основних правил застосування вакуумної помпи для чоловіків:

 1. 1. Новачок в перший раз не повинен тренувати статевий член більше 5 хвилин.
 2. 2. До проведення процедури з використанням вакуумного насоса необхідно прогріти пеніс, нанести на нього спеціалізований крем.
 3. 3. Якщо виникає болючість при відкачуванні повітря, необхідно відразу ж припинити процедуру.

Якщо помпу застосувати тільки один раз, то ефект збільшення статевого члена збережеться на період не більше двох годин. При регулярному проведенні процедури можна домогтися значних результатів. Незалежно від цілей використання вакуумної помпи необхідно дотримуватися певних гігієнічних рекомендацій. До і після процедури прилад слід промити теплою водою з милом. Проте ні в якому разі не можна обливати помпу окропом або кип’ятити її для дезінфекції. Якщо прилад використовують двоє і більше чоловіків, то його потрібно обробити антисептичним засобом.

Не варто забувати, що помпа досить крихке. Тому її не слід кидати або вдаряти. Зберігати виріб потрібно при температурі до 35 градусів, в сухому, захищеному від прямих сонячних променів місці.

Попередньо рекомендується змащувати насадку біля основи пластикової колби лубрикантом. Але варто знати, що жирова основа мастил здатна нашкодити матеріалу виробу. Після того як пристрій підготовлено, в нього вставляється статевий член, а помпа щільно притискається до тіла. Потім здійснюється відкачування повітря, створюючи всередині колби розряджену атмосферу.

Щоб правильно провести процедуру, потрібно діяти наступним чином:

 1. 1. Однією рукою необхідно міцно притримувати колбу, щоб та не відходила від тіла. Другою рукою слід натискати на грушу, важіль або поршень для відкачування повітря.
 2. 2. При відкачуванні обов’язково потрібно затискати отвір на колбі. Якщо герметичність створюється за допомогою клапана, то необхідно переконатися, що він щільно закритий. Розрідження повітря можна буде помітити по почервоніння статевого члена і його ерекції. Через 30 секунд необхідно розгерметизована колбу й впустити повітря.
 3. 3. Після того як ерекція ослабне, процедуру продовжують.

Вакуумну помпу рекомендується використовувати 15-20 хвилин за процедуру. Протягом цього часу статевий член повинен эрегировать до 15-20 разів. Для досягнення пролонгованого, стійкого ефекту слід користуватися збільшувачем разів на день. Перший тиждень проводять тренування кожен день, бажано за 1,5-2 години до сну. З третього тижня тривалість дії вакуумом збільшують до однієї хвилини, але при цьому збільшують час відпочинку між повтореннями до двох хвилин. Якщо після впускання повітря ерекція занадто швидко слабшає, то вакуумну помпу застосовують спільно з эрекционным кільцем, що надіваються на основу пеніса. Воно необхідно для затримки швидкого відтоку крові.

3

Користь

Застосування вакуумної помпи для чоловіків має ряд позитивних якостей. Користь полягає в наступному:

 1. 1. Помпа сприяє тривалої та якісної ерекції після оперативних втручань в області статевого члена.
 2. 2. Покращує чоловічу потенцію.
 3. 3. Регулярне використання приладу забезпечує виражені і більш яскраві відчуття під час сексу, тривалий оргазм.
 4. 4. Збільшення розміру статевого члена. Товщина пеніса збільшується до 2 сантиметрів, а довжина – на 1-1,5 сантиметра за умови використання помпи протягом декількох місяців.
 5. 5. Профілактика хвороб статевого органу, зниження ризику утворення печеристого фіброзу.
 6. 6. Виправлення природного викривлення пеніса, зменшення початкової кривизни на 80% при регулярному застосуванні приладу.

Згідно відгуками, прилад є ефективним. Зазвичай поліпшення статевих функцій наголошується на 2-3-му тижні регулярного використання, а збільшення пеніса – на 4-му тижні.

Вакуумна помпа допомагає продовжити статевий акт, при цьому забезпечити повноцінний секс при діагнозі еректильна дисфункція.

4

Шкоду

Незважаючи на ефективність приладу, у нього є певні недоліки. Виділяють незначні мінуси, і досить серйозні, які повинні викликати у чоловіків побоювання перед використанням помпи.

Застосування вакуумної помпи може принести наступний шкоди:

 1. 1. Освіта червоних/фіолетових плям, що виникають внаслідок розриву капілярів і малих кровотеч.
 2. 2. Зловживання приладу може призвести до порушення чутливості статевого члена, оніміння і висиханню шкірного покриву.
 3. 3. При недотриманні правил застосування та рекомендацій можуть виникнути сильні і різкі болісні відчуття.
 4. 4. Зменшення сили еякуляції. При неправильному застосуванні приладу є ризик того, що виверження буде протікати з меншою швидкістю. Це загрожує зниженням ймовірності зачаття у жінок. Для чоловіків з поганою якістю еякуляту це здатне призвести до серйозних проблем із зачаттям дитини.
 5. 5. Помпа здатна вплинути на відчуття під час ерекції. Надмірне використання приладу здатне привести і до негативного результату – зниження ерекції.

5

Протипоказання

Навіть при наявності позитивних ефектів застосування помпи категорично заборонено в певних умовах. Виділяють наступні протипоказання:

 • захворювання сечостатевої системи;
 • печінкові та ниркові патології;
 • патологічний стан крайньої плоті;
 • проблеми з роботою серцево-судинної системи;
 • цукровий діабет;
 • схильність до тромбозу.

Перед використанням вакуумної помпи рекомендується проконсультуватися з урологом. При наявності хоч одного протипоказання в анамнезі слід відмовитися від ідеї збільшення статевого члена і поліпшення ерекції за допомогою від’ємного тиску.

Варто розуміти, що використання приладу несе певну загрозу, а не тільки позитивний ефект. Для зниження ймовірності виникнення ускладнень необхідно чітко дотримуватися інструкції по застосуванню, не зловживати вакуумним розрідженням. Ж елательно вибирати прилад, що має манометр, який дозволить регулювати робочий тиск в колбі. Також слід віддавати перевагу тим виробам, які мають сертифікат якості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code