vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Корисні вітаміни для набору ваги

Кожного спортсмена, який бажає збільшити обсяги своєї мускулатури, приверне ефект, який забезпечують вітаміни для набору ваги.

Полезные витамины для набора веса

Незважаючи на те, що потреба людини у вітамінах характеризується малими кількостями, достатніми для міцного здоров’я, недооцінювати їх не можна.

З допомогою ферментів, до складу яких вони входять в якості біологічно активних речовин, відбувається прискорення біохімічних реакцій. Приділяти увагу спеціального раціону буде корисно для досягнення бажаних цілей по набору ваги. Регулярне отримання їжі, багатої сполуками складних білків і вуглеводів, є важливим для того, щоб збільшувалася маса тіла. Таким чином, організмом буде отримана достатня енергетична порція, що допомагає переробляти продукти харчування, які є висококалорійними.

Переваги ретинолу

Велику увагу приділяють ретинолу. Він являє собою значиму з’єднання, що дозволяє досягти набору м’язової маси. Йому зараховують функції компонента гормонального антагоніста. Він здатний діяти так само, як гормони, які виробляє щитовидна залоза.

Вони покликані сприяти процесам обміну речовин в організмі, підвищенню швидкості проходження їх реакцій. Вітаміном А стримується негатив впливу підвищеної концентрації похідних щитовидної залози в крові. Таким чином, обміном речовин, який протікає в уповільненому режимі, не так швидко спалюються з такою працею здобуті калорії. Росту та розвитку клітин допомагає присутність вітаміну А. Це позитивно відбивається на тому, як проходять збільшення м’язової маси і працює імунна система.

Даний вітамін здійснює підвищення стійкості до шкідливого впливу різних умов, які сприяють розвитку онкологічних захворювань.

Ретинол додає здоров’я зовнішнім виглядом і покращує шкірні покриви. Він допомагає боротися із сухістю слизової оболонки. За рахунок нього органи репродуктивної системи перебувають у кращому стані. Його основною функцією можна назвати здатність підтримати гарний гострий зір.

Вага буде збільшуватися при вживанні:

 • курячих яєць;
 • молочних продуктів;
 • ікри;
 • риби;
 • печінки тваринного походження;
 • вершкового масла;
 • м’яса та інших продуктів харчування.

Складних вуглеводів у щоденних прийомів їжі теж має бути пристойне утримання (каш, овочів, житнього хліба). Вони забезпечать організм достатньою енергією, і калорійна їжа буде перероблена.

У продуктах харчування, які мають рослинне походження, великий вміст провітаміну А. При попаданні бета-каротину в органи людини протікає його перетворення в вітамін А. Підвищений його кількість знаходиться в:

 • моркви;
 • свіжих помідорах;
 • солодкому болгарському перці;
 • шипшині;
 • абрикосах.

Всі вітаміни для набору ваги мають у своєму складі ретинол.

Нормалізація обміну речовин тіаміном

Збільшення об’єму м’язів буде неможливо при порушеному поганому обміні речовин. Поліпшити і нормалізувати його можна вітаміни групи В. Вони представлені:

 • нікотиновою кислотою;
 • тіаміном;
 • піридоксином;
 • рибофлавіном.

З їх допомогою клітини надходить енергія. Тіамін активно сприяє окислювально-відновних реакцій. Організм використовує кишкову мікрофлору для синтезу даного компонента невеликими кількостями, яких, на превеликий жаль, недостатньо для стабільного здорового стану. Це пояснюється тим, що скорочений обсяг мікрофлори, в результаті того, що сучасними людьми часто приймаються антибактеріальні препарати.

Його надходження також є можливим за допомогою продуктів харчування. Поповнити запаси вітаміну В1 можна:

 • висівками;
 • дріжджами;
 • цільнозерновими продуктами.

Людина вживає таку їжу невеликими кількостями. Ґрунтуючись на цьому, рекоменовано віддавати перевагу біологічних активних добавок, вітамінно-мінеральних комплексів, в яких є тіамін. Спеціальні вітаміни для бодібілдерів також повинні містити тіамін. При недостатньому його кількості відбувається порушення функціонування органів травної системи. Наслідком цього буде неповноцінне засвоєння їжі, що негативно позначиться на наборі ваги.

Благотворний вплив рибофлавіну і нікотинової кислоти

Без рибофлавіну протікання окислювально-відновної реакції буде утруднено. Більшіс

Нікотиновою кислотою виконується активне сприяння синтезу, внаслідок якого утворюються жири і білки.

Підвищений вміст в пивних дріжджах. Вона виробляє регулювання процесу обміну амінокислот. Вам варто підкріплюватися картоплею, яловичої печінкою, насінням соняшнику.

До природних антиоксидантів відносять вітамінні групи З і Є. Вони сприяють повноцінній роботі організму, тому особливо необхідні при наборі ваги.

Окислювально-відновними реакціями створюються вільні радикали. За допомогою антиоксидантів можна побороти наслідки їх шкідливого впливу.

Жири розщеплюються під впливом аскорбінової кислоти. Вона входить до складу вітамінів, спрямованих на схуднення. При цьому посиленим харчуванням, у складі якого багато токоферолу й аскорбінової кислоти, можна прискорити набір м’язової маси. Основні джерела з’єднання представлені продуктами, мають рослинне походження. В овочах і фруктах підвищений вміст вітаміну С. Горіхоплідні культури і рослинні масла збагачені токоферолом.

Тим не менш, упор на заняття спортом може піддати ризику накопичення в тілі потрібної їх норми. Це проявляється симптомами нестачі таких компонентів. Незначна порція відсутніх елементів призводить до менш ефективним тренуванням. Основні мети досягти, таким чином, не вдасться.

Основні впливу мінералів на набір ваги

Насичені калієм всі спеціалізовані препарати, яким властива біологічна активність, мета їх – підвищення показників ваги. М’язові скорочення відбуваються при його безпосередній вплив. Він допомагає протидіяти серйозним спортивним навантаженням і відновлюватися після їх закінчення, здатний виступати в ролі мікроелемента, блокуючого скорочення м’язів спазматичного характеру.

Посиленими силовими тренуваннями виявляється підвищений вплив руйнівного характеру на кісткову тканину скелета, у складі якої завжди знаходиться певна вміст фосфору.

Великою вагою на кістці виявляється більший тиск і навантаження. Опорно-руховому апарату небезпечно перебувати у стані дефіциту цього елемента, оскільки наслідками будуть збільшення ризику захворювань і безпосереднє їх виникнення.

Стежити за присутністю в раціоні кальцію теж виключно важливо при його ключовий вплив на надання міцної опори м’язів шляхом входження його до складу кісток.

Регенерація – понад усе

Жировими відкладеннями при наборі ваги ніхто не хоче мати, тому жири повинні бути розщеплені. У цьому допоможуть амінокислоти. У їх формуванні активно бере участь сірка і магній.

Не нехтуйте підтриманням їх кількості в харчуванні на належному рівні, і ви будете задоволені результатом.

Сірка буде поліпшувати обмінні процеси, забезпечувати здійснення синтезу необхідних організму сполук.

Не варто оцінювати вплив міді на додаток кілограмів не належним чином. Зростання майже кожної тканини людини сприяє даний мікроелемент. Цей процес, безумовно, важливий при збільшенні розмірів спортсмена.

Здавати аналізи крові та стежити за її складом в періоди спортивних занять, посилених навантажень, безумовно, буде не зайвим. Оскільки залізом формується основний її склад, організму слід отримувати його в достатніх концентраціях. Гемоглобіну і миоглобину потрібна підвищена увага. Останній являє собою білкове з’єднання, що відноситься до м’язових протеїнів, також як цинк. Міоглобін має неоціненне значення для розвитку м’язових тканин.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code