vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Чи можна фарбувати волосся під час вагітності?

Фарбувати волосся під час вагітності чи ні – з таким питанням стикаються багато жінок.

Можно ли красить волосы во время беременности?

Що радять лікарі?

Погляди лікарів щодо того, Чи можна вагітним жінкам фарбувати волосся або від цього варто тимчасово відмовитися, давно і міцно розійшлися. Скептично налаштовані працівники медицини стверджують, що у складі перманентної фарби знаходяться небезпечні для здоров’я майбутньої матері речовини. Вагітність – процес, протягом якого організм жінки може неоднозначно реагувати практично на все, що з нею відбувається. Однак сьогодні неможливо стверджувати, що фарба для волосся може виявитися небезпечною для вагітних жінок, так як подібні дослідження ще не були проведені.

Інші лікарі дотримуються думки, що фарба для волосся практично нешкідлива для вагітних, тому їм можна сміливо змінювати свій імідж. В процесі нанесення фарби на шкіру потрапляє її незначна кількість, нездатне якимось чином зашкодити вагітної жінки або плода. Саме тому панянки в положенні можуть спокійно фарбувати волосся.

Відомо, що плацента захищає плід від усіх негативних наслідків вживання матір’ю тієї або іншої їжі, а також здійснення різних дій, які могли б згубно позначитися на стані малюка. Якщо фарбувальні речовини будуть надходити в організм матері в незначній кількості, плацента не допустить їх проникнення до дитини.

Єдине, про що повинні дбати вагітні, можливе виникнення алергічної реакції на використовувану вперше фарбу. Це виникає в процесі зміни нормального фону під впливом на нього різних процесів, якими характеризується вагітність. Структура волосся в процесі вагітності змінюється, тому результат фарбування може виявитися зовсім не таким, яким його уявляла собі представниця прекрасної статі.

Думка перукарів

Вагітній жінці, як і будь прекрасній дамі, хочеться виглядати на всі 100%. У період виношування дитини багато панянки втрачають віру в свою привабливість, вважаючи, що їхні чоловіки втратили любов до них, побачивши свою колись струнку жінку з величезним животом. Для того щоб жінка змогла відчувати себе впевнено, навіть носячи одяг на кілька розмірів більше колишньої, їй потрібно підтримувати свою красу іншими способами. Наприклад, відвідуючи спеціалізовані салони.

Впевненість у собі забезпечить вагітну жінку зарядом позитивних емоцій на довгий час. А якщо мама в хорошому настрої, то і малюк почуває себе чудово. Тому вагітність – це зовсім не привід запускати свій зовнішній вигляд.

Поради фарбування волосся для вагітних

  1. Фахівці настійно рекомендують вагітним жінкам в період виношування дитини відмовитися від фарбування волосся хоча б в 1 триместр вагітності. Саме в цей період у плода відбувається формування життєво важливих для людини органів. Крім того, відбувається повна перебудова гормонального фону. Для того,щоб уникнути можливих негативних наслідків, дівчині рекомендується до 12 тижня вагітності відмовитися від походів в салони краси і перукарні.
  2. Проводити фарбування не рекомендується частіше, чим раз на триместр. При цьому перевагу слід віддавати фарбі, колір якої максимально наближений до натурального кольору волосся дівчини. Завдяки цьому волосся доведеться фарбувати значно рідше, так як перехід між прокрашенние волоссям і відрослими корінням буде менш помітний. Крім іншого, це ще й збереже нервові клітини, так як вагітна жінка не буде переживати щодо своєї зачіски.
  3. Перед тим як використовувати фарбу, яку раніше не застосовували, слід провести тест на алергічну реакцію.
  4. У період виношування дитини заборонено використовувати стійку фарбу.

Рекомендується провести тест якості фарбування на 1 пасма. Це допоможе уникнути можливого небажаного результату у фарбуванні. В якості альтернативи рекомендується використовувати полустойкие фарби, а також органічні і натуральні барвники. У їх складі не міститься аміак, що вважається шкідливим барвником. Фарбувати волосся під час вагітності краще натуральними барвниками – хною та басмою. Завдяки їх використанню волосся не тільки придбають красивий відтінок, але і стануть більш блискучими. Ще одним плюсом використання натуральних барвників є те, що вони здатні активувати зростання нового волосся, попередньо позбавивши шкіру голови від лупи.

Перед тим як звернутися до фахівця в салоні краси або перукарні, його необхідно повідомити про свою вагітність. Це потрібно для того, щоб майстер знав, з чим має справу» і допоміг вибрати майбутньої матері самий щадний барвник.

Рекомендується призначити процес фарбування на ранок. Вагітній жінці не доведеться дихати парами фарб, що залишилися в приміщенні від попередніх клієнток салону краси або перукарні, куди вона вирішила звернутися.

Якщо проведення процесу фарбування планується в домашніх умовах, вагітної слід самій вибрати фарбу в магазині, уважно вивчивши її складу. Слід ще раз нагадати, що у фарбі ні в якому разі не повинен міститися аміак. Фарба тримається на голові суворо протягом часу, вказаного на упаковці. Проводити процес фарбування слід в добре провітрюваному приміщенні.

На момент вагітності фарбування волосся можна замінити іншими альтернативними способами досягнення привабливого кольору волосся. Це може бути мелірування, брондірованіе або використання засобів для миття, з допомогою якого без праці можна підтримувати свій природний колір волосся.

Якщо до настання вагітності жінка ніколи раніше не фарбувала волосся, а перебуваючи в цікавому положенні, різко вирішила змінити свій імідж, то в цьому випадку рекомендується скористатися народними засобами для додання волоссю того чи іншого відтінку. У період виношування дитини у жінки слабшають волосся, з-за чого вони стають ламкими і схильними до випадання.

Народні способи забарвлення волосся

Для того щоб надати волоссю бронзовий відтінок, знадобиться суміш хни і басми. Інгредієнти для фарбування волосся змішуються в пропорції 1/2 і розбавляються гарячою водою. Фарба наноситься на волосся на 30 хвилин. Щоб домогтися більш інтенсивного відтінку, рекомендується тримати фарбу трохи більше півгодини. Якщо ж, навпаки, представниця прекрасної статі бажає обзавестися менш насиченим кольором, то суміш хни і басми необхідно тримати на волоссі трохи менше півгодини.

Для додання волоссю чорного відтінку хна і басма змішуються в рівних кількостях. Суміш заливається гарячою водою і наноситься на волосся на годину. А для того щоб змити суміш з волосся, голову слід промити кілька разів з використанням шампуню.

Виражаємо вдячність сайту doctor.co.ua за надану інформацію для статті.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code