vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Актовегін або Кавінтон: що краще?

Ліки Актовегін або Кавінтон часто призначаються для боротьби з неврологічними захворюваннями. Їх активні речовини нормалізують мозкові процеси, прискорюючи обмін речовин і покращуючи постачання органу киснем. Підбираючи терапевтичний засіб, потрібно з’ясувати, який препарат ефективніше.

Актовегин или Кавинтон: что лучше?

Ліки Актовегін або Кавінтон часто призначаються для боротьби з неврологічними захворюваннями.

Характеристика Актовегіну

Активний компонент ліки не тільки підвищує кисневе постачання тканин мозку, але і підвищують його взаємодія з глюкозою. Амінокислоти, олігопептиди і глікопротеїни спільно впливають на роботу головного мозку. Ці хімічні елементи збільшують стійкість до гіпоксії, мінімізують вплив токсинів, а також сприяють виведенню токсинів з організму.

Медикамент має регенеративні функції, його діюча речовина нормалізує метаболічні процеси і сприяє поліпшенню мозкового кровообігу. Він пригнічує стан вільних радикалів і мінімізує негативний зовнішній вплив.

Препарат покращує транспортування глюкози до тканин і судин мозку, що позитивно позначається на концентрації молекул АТФ. Крім того, ліки усуває метаболічні і судинні порушення.

Актовегин или Кавинтон: что лучше?

Актовегін має регенеративні функції, його діюча речовина нормалізує метаболічні процеси і сприяє поліпшенню мозкового кровообігу.

Дія Кавінтону

Основним речовиною ліки є вінпоцетин. Воно складається з натуральних алкалоїдів. Медикамент на його основі надає розслабляючу дію на гладкі м’язи судин, збільшуючи їх просвіт. Це сприяє посиленню мозкового кровообігу. Головний мозок надійно захищається від гіпоксії, внаслідок чого підвищується його працездатність.

Крім того, медикаментозне засіб володіє седативною активністю. Застосування Кавінтону допомагає запобігти перепади настрою, а також сприяє підтримці рівноваги між негативними і позитивними емоціями. Тому засіб часто використовується для профілактики депресивних розладів.

При пошкодженні тканин медикамент має виражену захисну дію. Ліки допомагає оперативно зосередити увагу на вирішенні складних життєвих та навчальних завдань.

У чому різниця і схожість Актовегіну та Кавінтону?

Для виробництва препарату Актовегін застосовується сировина, що має тваринне походження. Він включає в себе гемодериват, отриманий з кров’яної сироватки телят.

Діючі компоненти медикаментів володіють різною активністю. Препарат Кавінтон має більш агресивне дію, тому його забороняється використовувати дітям і при вагітності.

Актовегін застосовується для лікування під час вагітності. Це засіб має більшу біодоступність, чим Кавінтон, і не робить істотного впливу на видільну і серцево-судинні системи плода і материнського організму.

Медикамент Кавінтон проводиться у формі таблеток, ін’єкційних розчинів і крапельниць. Актовегін виготовляється у формі ін’єкційних розчином, гелі, креми, таблеток і мазей. Перед тим як пити таблетки або капати розчин, необхідно поговорити з лікарем.

Обидва медикаменту призначаються для стабілізації кровообігу та відновлення функціонування нервової системи і мозку. Їх застосування позитивно впливає на стан кровоносних судин і швидкість кровотоку.

Актовегин или Кавинтон: что лучше?

Застосування Кавінтону позитивно впливає на стан кровоносних судин і швидкість кровотоку.

Що краще брати – Актовегін або Кавінтон?

Незважаючи на схожу лікарський дію, рішення про підборі препарату повинно прийматися індивідуально.

Лікування призначається медичним фахівцем, який враховує стан пацієнта, занедбаність і характер патології, а також результати аналізу сечі і кров’яної сироватки.

Що дешевше?

Пачка Кавінтону коштує в межах 600-700 руб. Аналогічна упаковка Актовегіну коштує близько 1600 руб.

Можна замінити Актовегін на Кавінтон?

Ліки володіють схожими, але не однаковими показаннями. У ряді випадків препарати здатні замінювати один одного. Однак заміну повинен робити тільки лікар.

Думка лікарів

Олег, гінеколог, 42 роки, Смоленськ

Препарат Актовегін не має токсичної дії. Його властивості дозволяють застосовувати цей засіб для усунення внутрішньоутробної гіпоксії. Медикамент не несе загрози для плода, ні для материнського організму. Тим не менш перед його застосуванням слід проконсультуватися у лікаря.

Олена, невролог, 50 років, Астрахань

Обидва лікарські засоби заслуговують уваги. Їх ефективність підтверджується не тільки багаторічної медичною практикою, але і результатами численних досліджень. Препарат Актовегін випускається в багатьох формах, що робить його максимально зручним. Побічних реакцій при його прийомі не виникає, якщо дотримуватися порад лікаря.

Відгуки пацієнтів

Тамара, 53 роки, Липецьк

Доктор розповів, що препарат Кавінтон швидко і якісно нормалізує склад кров’яної сироватки. Засіб сприяє розширенню кровоносних судин і забезпечує їх тонус. Користувалася медикаментів при комплексному лікуванні психічних і неврологічних порушень, у тому числі і в період клімаксу. Після проходження повного курсу мій стан покращився, спала набряклість, знизилися прояви варикозу. Медикаментозне засіб характеризується м’яким впливом. Його можна застосовувати і в профілактичних цілях.

Анатолій, 49 років, Кіров

Після інсульту доктор виписав препарат Актовегін. Захворювання призвело до ускладнень. В результаті у мене з’явилася сліпота на 1 очей, порушення мови, проблеми з лицьової мускулатурою. Під час проходження курсу прийому цього лікарського засобу рухові функції і рефлекси почали поступово відновлюватися. Тепер у мене практично немає проблем ні з мімікою, ні з промовою. Однак доводиться кожні півроку проходити профілактичний прийом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code