vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Застосування ін’єкцій папаверину в статевий член

Лікування порушень еректильної дисфункції у чоловіків включає в себе кілька підходів. В першу чергу пацієнту пропонують таблетовані препарати підвищення потенції. Дані медикаментозні засоби не завжди надають ефект, тому далі лікар може призначити ін’єкційне введення лікарських засобів безпосередньо в статевий член. Для цього використовують спазмолітики, один з яких – Папаверин.

1

Опис препарату

Папаверин гідрохлорид – препарат з групи вазодилататорів та спазмолітиків, надає судинорозширювальний ефект.

Цей засіб широко поширений для лікування таких станів, як:

 • холецистит;
 • ниркова коліка;
 • ентерити і коліти;
 • стенокардія;
 • пілороспазм.

Після впровадження препарату у широку практику терапії станів, пов’язаних зі спазмом судин і м’язів внутрішніх органів людини, було запропоновано його використання в цілях посилення чоловічої статевої функції. Для цього введення Папаверину здійснюється безпосередньо в статевий член пацієнта. Цей спосіб зветься – інтракавернозна ін’єкція.

До складу однієї ампули об’ємом 2 мл входить 40 мг основної діючої речовини – папаверину гідрохлориду.

2

Дія

Лікарський засіб має розслаблюючий ефект на артерії та гладкі м’язи внутрішніх органів людини. Завдяки цьому відбувається зниження артеріального тиску (АТ), зникають больові відчуття, пов’язані зі спазмом внутрішніх органів. При внутрішньом’язовому та внутрішньокавернозному ін’єкційному використанні папаверину локальна дія досягається в перші 10 хвилин після введення. Системний ефект розвивається протягом 30 хвилин і призводить до розслаблення судин.

Даний препарат протипоказано використовувати особам з:

 • глаукомою (різке зниження артеріального тиску призводить до підвищення внутрішньоочного тиску і прогресування захворювання);
 • порушенням функції печінки (основний шлях виведення препарату – з печінки з жовчю – складає 99%);
 • атріовентрикулярною блокадою (провокує дане захворювання).

Лікування еректильної проблеми здійснюється за рахунок розслаблення м’язів і судин статевого органу і внаслідок посилення його кровонаповнення.

3

Використання медикаменту

Папаверин гідрохлорид використовують в наступних видах:

 • таблетовані форми;
 • супозиторії;
 • ампули з розчином для ін’єкцій в статевий член.

Перші два варіанти не сприяють значному поліпшенню потенції у чоловіків, тому поширення отримав виключно метод інтракавернозного введення препарату. Полягає цей метод у безпосередньому введенні медикаменту в кавернозні порожнини статевого органу пацієнта. Таким чином, досягається практично миттєва дія речовини, що забезпечує наявність ерекції протягом 1-2 годин.

Інтракавернозне використання препарату вимагає чіткого дотримання правил техніки введення ін’єкції. Невірна локалізація уколу призводить до наступних ускладнень:

 • асептичні запальні процеси;
 • інфекційні гнійні ураження;
 • крововиливи.
3.1

Введення ін’єкцій

Для проведення процедури знадобляться:

 • інсуліновий шприц (продається в будь-якій аптеці);
 • медичні рукавички;
 • паперові серветки або чисті рушники;
 • спиртові серветки (при відсутності замінюють на бинт і антисептик або 96% спиртовий розчин);
 • препарат.

Всі матеріали повинні бути одноразового використання. В іншому випадку є ризик занесення інфекції і розвитку гнійних ускладнень.

Введення засобу здійснюється безпосередньо перед початком статевого акту, так як ефект розвивається через 5-7 хвилин.

Алгоритм процедури:

 1. 1. В інсуліновий шприц набирають необхідну кількість розчину, таким чином, щоб голка не торкалася стінок ампули. Перед початком уколу потрібно спорожнити сечовий міхур і вимити з милом статевий член. Після гігієни органу воду на ньому промакують паперовою серветкою або витирають чистим рушником.
 2. 2. На руки надягають рукавички, передбачуване місце ін’єкції обробляють спиртовим розчином.
 3. 3. Статевий член кладуть в одну руку, шприц з препаратом беруть в іншу.
 4. 4. Голку вводять під кутом в 90 градусів збоку, приблизно в центральну частину стовбура органу.
 5. 5. Після введення папаверину бинтом або серветкою притискають місце уколу на 1-2 хвилини.
 6. 6. Рукавички, шприц і ампула утилізуються і повторно не використовуються.
3.2

Дозування

В інструкції щодо застосування медикаментозного засобу не вказане точне дозування і правила його введення в статевий орган, оскільки еректильна дисфункція не є основним показанням для використання папаверину. Таким чином, визначати дозу в кожному конкретному випадку може тільки кваліфікований фахівець. Самостійне застосування препарату без призначення лікаря заборонено за наявності протипоказань і побічних ефектів, зазначених в інструкції.

Обережність забезпечить безпечне використання папаверину, що призведе до відновлення еректильної функції чоловіка без негативного впливу на інші тканини і органи організму. Відсутність належної підготовки до процедури прийому засоба здатна погіршити стан. Самостійне лікування може викликати різні ускладнення (проблеми з судинами), які стануть причиною гострих станів або розвитку хронічних патологій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code