vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

З’явилася кров при сечовипусканні у чоловіка: причини

Якщо з’явилася кров при сечовипускання, причини у чоловіків можуть мати досить багатогранну природу. Це явище може виникати в будь-якому віці, навіть у тих, хто не страждає ніякими серйозними захворюваннями. Не дивно, що подібне явище викликає, щонайменше, подив та деякий розлад доведеться йти в лікарню, робити неприємні процедури. Однак у цьому питанні слід пересилити себе, адже на кону збереження здоров’я і щасливе повноцінне життя в майбутньому.

Чому з’являється кров?

Гематурія або кров у сечі – це досить неприємне явище, причини якого можуть критися практично у чому завгодно. Все залежить від того, який обсяг кров’яних тілець потрапляє в сечу і можна побачити їх неозброєним поглядом. Часто буває, що кров’яні тільця у сечі присутні, проте побачити їх можна лише при проведенні лабораторного дослідження. Таке явище істотно уповільнює діагностику проблеми.

При цьому існує кілька основних захворювань, при прояві яких кровотечі спостерігаються досить часто:

  1. Камені в нирках. Без належного лікування сольові відкладення будуть поступово збільшуватися, закупорюючи і навіть травмуючи сечовивідні шляхи. Від того в людини можуть початися ниркові кольки і одночасно з’явиться кров у сечі. У цьому випадку у пацієнта є кілька варіантів: змиритися з подібним явищем і далі терпіти дискомфорт або ж зважитися на запропоноване лікарем лікування, яке в більшості випадків передбачає хірургічне втручання.
  2. Пошкодження уретри. Подібне явище може спостерігатися як внаслідок різного роду захворювань сечостатевої системи, так і в результаті механічних травм. Виділення крові – це не єдина ознака подібного захворювання. Одночасно з цим чоловік зазвичай відчуває ще й характерну біль.
  3. Онкологічні захворювання. Подібні проблеми зазвичай спостерігаються у чоловіків, що перейшов 40-річний рубіж. При цьому виділення крові може бути як незначними, так і дуже об’ємним. Все залежить від того, наскільки запущене захворювання і як сильно встигла розростися пухлина.
  4. Ангиомиолипома. Освіта доброякісного характеру, яке зазвичай локалізується в чоловічої сечостатевої системи і включає до складу величезна кількість кровоносних судин. В результаті їх розриву можуть виникати несподівані кровотечі, на підставі яких зазвичай діагностується проблема.
  5. Пухлина в нирках. В рівній мірі як злоякісні, так і доброякісні новоутворення можуть призводити до появи крові. Цей симптом – своєрідне спонукання до дії. Зволікати з походом до лікаря більше не можна!

Для більшості чоловіків похід в лікарню – це величезне випробування, на яке вони не хочуть вирішуватися. Однак ті, хто цінує своє життя, в будь-якому разі підуть на нього.

Що робити, виявивши кров?

Перше, що можна порадити чоловікові, заметившему кров після сечовипускання, – це не піддаватися паніці.

Потрібно подумати, чи не було в останнім часом сильних навантажень, які цілком можуть спровокувати подібне явище.

Можливо, останнім часом чоловік захопився спортом, до якого раніше не мав ніякого відношення?

Або ж почав перепрацьовувати на улюбленій роботі?

Подібні навантаження досить болісно переживаються не звикли до них організмом, що виражає подібним чином свій протест.

Ресурси чоловіки не безмежні, і він повинен це враховувати, наважуючись на черговий експеримент зі своїм здоров’ям.

Як правило, такий підхід дозволяє позбутися від кровотечі дуже швидко. Однак здатися лікаря для того, щоб виключити патологічну природу все-таки варто. Діагностичні заходи ще ніколи і нікому не приносили шкоди. А от про їх користь можна говорити в буквальному сенсі годинами.

У тому випадку, якщо чоловік не обтяжений важкими навантаженнями, а у нього йде кров при сечовипусканні, слід не просто задуматися, а тут же вирушати до лікаря. Можливо, ситуація не надто серйозна і все лікування зведеться до нетривалого прийому призначених медичних препаратів. Проте існують випадки, коли своєчасне звернення в лікарню не просто дозволяє позбутися від неприємної особливості, а в повній мірі рятує життя!

Не варто чекати, коли кров при сечовипусканні у чоловіка пройдемо сама собою! Подібне зволікання може поставити хрест на статеве життя, що з великою часткою імовірності призведе до погіршення відносин з другою половинкою.

Не потрібно доводити ситуацію до такого сумного сценарію, адже звернення до лікаря і постійна увага до власного здоров’я здатні вберегти навіть від самої страшної біди!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code