vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

З’ясовуємо на який день затримки узд покаже вагітність

Багато жінок хотіли б знати, на який день затримки УЗД покаже вагітність. Це відбувається тому, що жінки дуже хочуть завагітніти і намагаються побачити всілякі симптоми і ознаки майбутнього материнства.

Выясняем на какой день задержки узи покажет беременность

Консультації фахівців

При сильному бажанні стати матір’ю навіть невелика затримка місячних здатна переконати жінку в майбутньому материнстві. Тому майбутні мами часто задаються питаннями, на який день затримки УЗД покаже вагітність або варто почекати пару тижнів для визначення більш точного результату.

Якщо затримка триває кілька днів, і тест на вагітність показав позитивний результат, однозначного підтвердження дослідження вагітності може і не бути. Моментально дізнатися про свою вагітність практично неможливо. Для визначення точного дня, коли вагітність можна побачити, потрібна консультація гінеколога, який після проведення огляду повідомить про подальші дії жінки.

Важливим буде розібратися, на який день УЗД показує вагітність і при яких обставинах варто проводити обстеження. Визначається період настання вагітності і момент сингамии (запліднення), який настає строго посередині циклу. Після запліднення яйцеклітина піднімається по маткових трубах з метою проникнення в матку і закріплення в ній. Але навіть після закріплення результати ультразвукового дослідження можуть бути невірними, оскільки навіть за допомогою сучасних апаратів можна розгледіти яйцеклітину, її розміри дуже малі.

Ситуації, при яких УЗД-обстеження необхідно:

  • тест на вагітність показав позитивний результат;
  • затримка менструації на 1-2 тижні;
  • виділення і хворобливі відчуття внизу живота;
  • діагностика динаміки збільшення розмірів матки.

Вплив різних факторів на УЗД

Плід у перші дні затримок побачити майбутньої матері неможливо. Оскільки плід ще занадто малий, йому потрібен певний проміжок часу, щоб вирости і стати видимим при ультразвуковому дослідженні. В іншому випадку при обстеженні фахівець може подумати, що це не ембріон, а поліп, запальний процес або специфіка будови матки. Тому поспішати робити УЗД не слід, потрібно почекати близько 2 тижнів. Для більш достовірного визначення вагітності на ранніх термінах черевної метод практично не використовують, він буде менш ефективним, оскільки через абдомінальний стіну ембріон практично не бачимо. Тому використовується трансвагінальний спосіб. При цьому способі у піхву вводиться спеціальне високотехнологічне обладнання у формі мікрофона з датчиком.

За допомогою цього датчика, наявного максимально близько до матки, можна побачити причину затримки, таку, як гормональні збої, або розрізнити плід.

Наступним дією буде відвідування висококваліфікованого лікаря УЗД та проведення діагностики якісним апаратом. Раніше прилади не давали зображень на моніторі високої якості, на сьогоднішній день технології не стоять на місці, вони удосконалюються, зображення більш високої якості і чітке. Фахівець УЗД також повинен бути висококваліфікованим, тому краще всього проводити ультразвукові дослідження в спеціалізованих діагностичних кабінетах.

Як і коли проходити УЗД

Жінці, яка визначилася з клінікою і сонологом з відмінною репутацією, після тижня затримок можна відправитися на дослідження для розпізнавання наявності вагітності. Хороший фахівець визначить термін вагітності, що триває близько 3 тижнів, що говорить про те, що сталося зачаття ще 3 тижні тому. Так як затримка всього 7 днів, про ембріоні на даному етапі великої кількості інформації не буде. Причиною тому буде невеликий термін, більш точна інформація про розвиток плоду буде на 10-12 день затримки. Також на термін з тижневою затримкою не буде точного визначення маткової або позаматкової вагітності.

Якщо жінка бажає якомога швидше підтвердити свої підозри про вагітність, їй варто зупинитися на способі трансвагінального введення, якщо є бажання почекати, альтернативної трансвагинальному способом буде абдомінальний, який зможе показати дані вже через пару тижнів, раніше цей спосіб є недоцільним.

Для найбільш правильного визначення положення служить відмінна підготовка до УЗД. Перед дослідженням не потрібно вживати їжу і газовані напої, які призводять до здуття живота. Відмінністю абдомінального від трансвагінального методу є повний сечовий міхур, тобто, потрібно пити багато рідини, при трансвагінальної – навпаки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code