vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Якими таблетками можна підвищити потенцію чоловіка

Какими таблетками можно повысить потенцию мужчине

Якими таблетками можна підвищити потенцію чоловіка

Нещодавні опитування свідчать про те, що кожен шостий представник чоловічої статі страждає від певних хвороб, які пов’язані з сексуальною дисфункцією. Секс має особливе значення в житті кожної людини. Тому немає нічого дивного в тому, що препарати для підвищення потенції у чоловіків стоять на одному з перших місць у списку нових подібних розробок.

Зміст статті

 • 1 Що є потенція
 • 2 Медикаменти для підняття потенції
  • 2.1 Як оперативно поліпшити потенцію
  • 2.2 Як правильно вибрати швидкодіючий засіб для посилення потенції
 • 3 Затребувані серед чоловіків таблетки для підвищення потенції
 • 4 Коли без препаратів ніяк
 • 5 Рейтинг найпопулярніших препаратів, що підвищують потенцію
 • 6 Кращі лікарські засоби для поліпшення потенції
 • 7 Найкращі біоактивні добавки
 • 8 Дієвість народної медицини для підвищення чоловічої потенції
 • 9 Чому у чоловіків починаються проблеми статевого характеру
 • 10 Як власними силами збільшити власні можливості в ліжку
 • 11 І наостанок

Що є потенція

Потенція, в більш конкретній трактуванні, це здатність чоловіка до ерекції і еротичної активності. І використовується це слово лише стосовно чоловічої статі.

Можливість вести нормальну еротичну життя не тільки визначає чоловічу самооцінку, але й справляє великий вплив на життя поза ліжку. Найчастіше інтимні проблеми з’являються внаслідок як фізіологічних, так і психічних проблем. У першому випадку варто необхідно звернутися до лікарів – уролога або сексолога. У другому – для початку до психолога або психіатра. Іноді може врятувати зміна способу життя. Але частіше не вдається обійтися без прийому ліків, покликаних підвищувати потенцію у чоловіків. Вони дадуть ненадовго забути про делікатному становищі.

Медикаменти для підняття потенції

Сподіваючись на швидкий, хоч і непостійний результат, багато шукають активно діючі препарати підвищують потенцію у чоловіків. Їх можна умовно підрозділити на кілька типів. Переважно такі препарати містять:

 • Варденафіл – часто використовується для лікування подібних ускладнень;
 • Йохімбін – алкалоїд, який прискорює обмін речовин, посилює статеві функції і покращує прогрес.
 • Кантаридин – речовина швидкої дії, яке дуже часто використовують як біостимулятор.

Органічні «ліки» для збільшення чоловічої сили

Ефективні засоби для якісного підвищення потенції чоловіків можна відшукати і в народних. Рослинні відвари та настої допомагають підсилити приплив крові, стимулюють мускулатуру. Найбільш затребуваними в цьому сенсі є:

 • Аїр;
 • Женьшень;
 • Кропива;
 • Чебрець;
 • Шавлія.

Їх приймають як разом, так і самостійно. Посеред зарубіжних рослин такого роду, можна виділити гриб Лінча.

Але навіть саме дорогі ліки, що допомагає стимулювати підвищення потенції у чоловіків, не зможе зрівнятися з досить тривалим і багатообіцяючим ефектом ведення здорового способу життя і правильного харчування. Посилення статевого бажання допоможуть риба і морепродукти – це загальновідомі афродизіаки. Вони коштують недешево, але ефект навряд чи змусить пошкодувати про витрачені гроші.

Існують засоби і подешевше. В основному, це зелень, яку завжди можна знайти на прилавках овочевих магазинів:

 • Селера;
 • Кріп;
 • Петрушка.

Ці продукти багаті цинком і вітамінами групи Ст. Саме тому вони допомагають чоловічому організму виробляти гормони. Дієтичне харчування на основі фруктів і овочів вплине на організм самим позитивним чином. Але моментального ефекту все ж очікувати від них не варто.

Біоактивні добавки і народні засоби поліпшення потенції у чоловіків застосовуються вже лише після медикаментозного лікування, а іноді і в якості доповнення до таких препаратів. Адже в першу чергу важливо прибрати першопричину. Наприклад, зупинити запальні процеси. Вже після лікар може порадити пройти курс прийому біологічно активних добавок, які можуть посприяти посилення ерекції або утворення сперми. Протягом цього часу можна не боятися прояви побічних ефектів, адже Бади, зазвичай, складаються лише з органічних компонентів.

Як оперативно поліпшити потенцію

Багато представників сильної статі, які зіткнулися з подібною задачкою, частенько намагаються дізнатися, чи є засіб для потенції у чоловіків швидкої дії. Подібним дією наділений будь-який препарат для підвищення чоловічої сили. Більш довготривалий вплив мають органічні продукти – ті, що вживаються в їжу. Органічні безпечні підсилювачі лібідо. Серед них:

 • Зелень;
 • Морепродукти;
 • Горіхи і мед.

Все це теж допоможе підвищити лібідо. Не зайвими будуть і фізичні вправи, спрямовані на зміцнення лобково-куприкової мускулатури.

Як правильно вибрати швидкодіючий засіб для посилення потенції

Компанії, що займаються виробництвом медикаментів, представили на сучасному ринку медикаментів величезний вибір дієвих лікарських препаратів, спрямованих на якісне лікування потенції у чоловіків. Але не можна забувати про те, що основною причиною може бути серйозне захворювання, тому вибирати препарат варто лише в ході консультативної спілкування з доктором. На самому початку дуже важливо встановити корінь «зла». Так, якщо конфлікт закладений в голові, то препарати подібного роду допоможуть навряд чи.

Затребувані серед чоловіків таблетки для підвищення потенції

Найбільшу славу отримали таблетки для потенції чоловіків, які швидко починали працювати саме тоді, коли це було необхідно. Лікування порушення статевих функцій необхідно проводити в комплексі, так і процес займе декілька тижнів. Для цього допоможуть підсилювачі – препарати довготривалого впливу. Як варіант – Пантогематоген. Але в особливих ситуаціях будуть корисні і швидкодіючі таблетки. Для підвищення потенції у чоловіків найбільш відомі лікарські препарати – Сиаліс і Віагра, але на ринку медикаментів часто виникає щось нове. Опис їх легко знайти в інтернет-магазинах.

Коли без препаратів ніяк

Проблеми з чоловічою силою часто виникають конкретно на тлі різних запалень сечостатевої системи або вже вікових гормональних змін. Однак подібний недуга можуть викликати також тривале емоційне напруження і часта втома.

Коли ж не можна буде обійтися без препаратів:

 • Коли на стимуляцію бажання витрачається до півгодини;
 • В ході статевого акту пеніс безпричинно втрачає силу і обмякает;
 • Вже довго статевий член нездатний досягти потрібного рівня ерекції;
 • Потягу до жіночої статі практично не виникає;
 • Ерекція занижена через зайвої ваги;
 • Є ендокринні або сечостатеві захворювання.

Рейтинг найбільш популярних препаратів, що підвищують потенцію

За статистичними даними, такою проблемою страждає близько 140 мільйонів чоловіків середнього віку по всьому світу. Половина від цієї кількості має фізичні захворювання – наприклад, проблеми з кровообігом або ж цукровий діабет. Що ж до решти – основна причина носить психологічний характер.

Для складання цього рейтингу було вивчено безліч препаратів для підняття потенції у чоловіків, враховано те, що кількість позитивних коментарів було куди більше, чим негативних. В кінцевому підсумку підготовлений список з п’ятнадцяти найкращих препаратів, що поліпшують потенцію.

Кращі лікарські засоби для поліпшення потенції

З усієї кількості кращих засобів для потенції чоловіків у рейтинг були занесені п’ять користуються попитом препаратів для стимуляції еротичного бажання. У своїй категорії це кращі медичні препарати для потенції чоловіків. Варто звернути увагу, що у всіх них є обмеження і можливі побічні явища, тому приймати їх слід тільки після медичної консультації. Опису впливів додаються.

 1. Сиаліс. Активна речовина – тадалафіл. Якщо вірити відгукам, дію цього препарату триває на порядок довше, чим у тієї ж Віагри – до двох з половиною діб. Тому більшість зупиняє свій вибір саме на ньому. Мінус його в тому, що побічні явища теж тривають довше, чим у інших подібних ліків.
 2. Віагра. Який доросла людина не знає про Віагрі. Вона настільки широко відома, що не могла не ввійти в ТОП препаратів для збільшення чоловічої сили. Вона є абсолютним аналогом засоби, що стоїть четвертим за рахунком в цьому списку. Рекомендують пити 1 таблетку за раз і не перевищувати дози 100 мг на день.
 3. Левітра. Активна речовина – варденафіл. Ліки буде діяти до шести годин. Але, в порівнянні з тією ж Віагрою, на ефект від цих таблеток не впливають ні спиртного, ні їжа.
 4. Силденафіл. Аналогічний вищезазначених лікарських препаратів. Стимулює приплив крові до печеристих тіл статевого члена. Оксид азоту оптимізує вироблення речовини, яка і сприяє виникненню бажання. Вплив препарату триває до шести годин.
 5. Імпаза. Це останнє місце в першій частині рейтингу лікарських засобів для боротьби з статевою дисфункцією. Важливо врахувати, що гомеопатичний препарат. У складі змішані кілька таких же речовин. Активна речовина Импазы, по суті, це водно-спиртовий розчин антитіл. Щоб досягти бажаних результатів, цей препарат доведеться пити близько місяця. Але є і плюс – отностительная безпеку в плані побічних явищ.

Найкращі біоактивні добавки

Існує досить багато рівнів прояву порушень еректильної функції. Так, деякі представники чоловічої статі легко досягають ерекції, але не можуть підтримати. Інші ж не здатні і на її досягнення. Список основних препаратів, що підвищують потенцію у чоловіків, включає в себе і біоактивні добавки з органічними інгредієнтами. Вони здатні допомогти тим, хто страждає полегшеною формою еректильної дисфункції. Описуються вони як органічні, але перед цим все одно необхідна консультація у лікаря.

 1. Йохімбін. Якщо вірити відгукам в інтернеті, Йохімбін – найбільш дієвий, а тому і найпопулярніший серед інших Бадів. По суті, це речовина, виявлена в рослині йохимбе, що росте на африканському материку. Препарат знижує тиск, розширює судини статевих органів і підвищує збудливість. Часто робить ерекцію більш твердою.
 2. Тонгкат алі платинум. Основа цього засоби – витяжка з женьшеню корінь Еврікоми длиннолистой (Тонгкат). Випускається в капсулах. Корінь оптимізує статеве збудження і покращує якість эакулята.
 3. Вука Вука. Як і в Тонгкате, у цьому Бад є відразу кілька органічних складових. Серед них: геерия сітчаста, гетероморфа деревоподібна, карісса їстівна, секуринега вироза, триумфетта Вельвича. Цей засіб підвищує струм крові в малому тазі, підвищує статеве збудження і подовжує статевий акт. Як і Тонгкат, проводиться також і в капсулах.
 4. Аликапс. Активна речовина – якорець сланкий. Він уже довгий час застосовується в країнах Азії, щоб підвищувати статеве збудження навіть у жінок. Цікавий факт: бодібілдери час від часу користуються БАДами саме з якорцем, щоб відновити рівень тестостерону після курсу анаболіків. Форма випуску – капсули.
 5. Червоний корінь. БАД отримав свою назву від активної речовини, яка в ньому міститься. Скнара (він же червоний і ведмежий корінь) багато століть відомий на Далекому Сході, як ліки від хронічної втоми. Вживання допоможе істотно продовжити статевий акт.

Дієвість народної медицини для підвищення чоловічої потенції

У третю частину рейтингу препаратів, що підвищують чоловічу силу, включені п’ять найпопулярніших продуктів, які будуть дуже корисні для бажаючих підвищити своє лібідо.

 1. Імбир. Рослина, також відома, як «корінь пристрасті». Вже за цією характеристикою нескладно здогадатися, що імбир не одну сотню років користується славою продукту, що підвищує чоловічу силу. Підсилювач статевого потягу. Опис цієї рослини є навіть у знаменитій Камасутри. Імбир підсилює кровообіг, розширює кровоносні судини, тим самим знижуючи кров’яний тиск і підтримувати його в нормі. Також здатний знизити кількість кортизолу – речовини, що і викликає зниження ерекції. Може також бути природним тоніком для імунітету.
 2. Горішки. Сюди відносяться практично будь-які різновиди горіхів – арахіс, волоські, фісташки, і навіть кунжут! – всі ці горішки здатні позитивним чином вплинути на чоловічу силу. А все, тому що в них є залізо і цинк, які відіграють суттєву роль для чоловічого організму. Бразильські горішки багаті селеном, який підтримує здоров’я простати, а у волоських горішках є аргінін – речовина, що збільшує концентрацію оксиду азоту в чоловічому організмі. А він, як відомо, працює на підтримання ерекції.
 3. Настій з хмелю. Є, мабуть, одним з найбільш доступних і ефективних засобів, яке чудово замінить навіть найкрутіші таблетки від статевої дисфункції. Щоб приготувати цей настій, треба дрібно нарізати хмелеві шишки, залити окропом і кілька хвилин потримати на маленькому вогні. Після того, як настій повністю охолоне, треба пити його по половині склянки три рази за день. І головне – це безпечно.
 4. Женьшень. Згадували вже неодноразово. Не дарма його називають одним з самих кращих еротичних стимуляторів для чоловіків. Женьшень і азіатського та американського походження здатний підтримувати здорову ерекцію, допоможе вилікувати порушення еректильної функції, якщо її причина – стреси і хронічна втома. А також приведе в норму рівень тестостерону в організмі.
 5. Мед. Він збагачений цинком, токоферолом і вітамінами групи В. За винятком фільтрованого меду або пройшов термічну обробку. Всі ці корисні речовини дуже корисні для простати. Щоб підсилити ефект, мед можна запити теплим молоком. Солодке також відповідає і просто за підняття настрою.

Чому у чоловіків починаються проблеми статевого характеру

Щоб почати курс лікування проблем з ерекцією, потрібно встановити, що ж стало першопричиною. Ось найчастіші першопричини, серед яких як психологічні, так і фізичні:

 • Безсоння;
 • Гормональні порушення;
 • Тривале утримання;
 • Захворювання судин або сечостатевої системи;
 • Відсутність стабільного статевого партнера;
 • Відсутність навантажень на тіло;
 • Розлад у сімейних чи романтичних стосунках;
 • Різні стадії ожиріння;
 • Регулярні стресові ситуації;
 • Пошкодження попереку або спини;

Як власними силами збільшити власні можливості в ліжку

 • Стиснення лобково-куприкової м’язи. В основному робиться з ранку, в той час, коли статевий член піднятий. Необхідно, щоб член робив своєрідні подскакивания. Це робиться за допомогою напруги лобково-куприкової м’язи. Лікарі настійно рекомендують зробити це ранковим звичаєм, доки не спала ерекція. Потроху навантаження треба буде робити більше. Рухатися самостійно особливої потреби немає. Вся навантаження лежить саме на лобково-куприкової м’язи. Вправа допоможе члену швидше досягати «бойового» стану.
 • Пози теж важливі. Можна прийняти будь-яку позу, яка зручна або більше подобається. Але не варто лягати на спину. Для чоловіків, які страждають проблемами еректильної дисфункції, це не кращий варіант, оскільки тоді з-за відтоку крові член швидше втратить свою фортецю. Про це варто пам’ятати в процесі статевого акту.
 • Обхват біля основи члена. Зафіксований обхват у «кореня» статевого члена дозволить довше не втратити ерекцію. Приміром, поки одягається презерватив або статевий акт ненадовго перервався. Таким простим способом можна не дозволити пеніса втратити захист.
 • Масування яєчок. Цей спосіб можна назвати одним з ефективних засобів для збільшення потенції у чоловіків. Він підходить для поліпшення секреції тестостерону та збільшенню енергії. Масажувати з легкістю можна і самостійно. Масаж виконується біля основи члена і між яєчок. Там самі знайдуться ерогенні точки. Цей масаж можна зробити, навіть коли статевий акт підходить до кінця.

І наостанок

Деякі секрети допоможуть трохи продовжити насолоду. Потрібно стежити за диханням під час статевого акту – важливо, щоб воно не було надто частим. Зіткнення партнерів має бути мінімальним, а тіло чоловіка як можна більше розслаблено. А ще, зберігши эакулят, можна тим самим зберегти статеву енергію для ще одного заходу. Це повністю безпечно.

Невеликий рада, який теж не варто залишати без уваги. Якщо проблема з ерекцією є непостійною, не треба спішно тікати за ліками. Спробуйте скористатися афродизіаками, згаданими в цій статті. Якщо не допомогло – зверніться до лікаря. Лікування потенції ліками не треба пускати на самоплив.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code