vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Які незручності та дефекти коригуються лабіопластикою

Якщо раніше слово “пластика” викликало більше непорозумінь, питань, побоювань та заперечень, то зараз пластика будь-якої частини тіла стала комфортною та доступною можливістю привести до гарного естетичного стану кожну зону. На рівні з успіхом пластичних операцій на обличчі, грудях, сідницях та животі спеціалісти вдало практикують пластику інтимних зон.

інтимна пластика

Лабіопластика стала популярним методом корекції статевих губ (як малих, так і великих) за допомогою комбінації різних типів втручань. До того, на рівні з медичними та естетичними показаннями до процедури, делікатно вирішуються й психологічні питання, що викликані дискомфортом та видозміною зовнішніх тканин статевих органів. Як проходить процедура лазерної пластики статевих губ можна більш детально дізнатися за посиланням goldlaser.com.ua/nashi-uslugi/intimnaya-plastika/plastika-polovyih-gub/, а поки поговоримо про дефекти, що корегуються завдяки лабіопластиці.

Спектр дії пластики інтимних зон

За видами лабіопластика класифікується таким чином:

 • пластика великих статевих губ;
 • пластика малих статевих губ.

Існує ряд показань до хірургічного втручання або ж лазерної корекції. Процедури результативно справляються з наступними дефекти:

 • гіпертрофія (занадто великі) або дуже малі статеві губи;
 • асиметрія зовнішніх статевих органів та тканин;
 • вроджені, набуті, спадкові дефекти;
 • дискомфорт при статевому акті;
 • вікові зміни.

Окремої уваги потребують пацієнтки, що звертаються до спеціалістів після вагітності, пологів та грудного вигодовування дитини, адже в цей період на стан інтимної зони одразу впливає декілька факторів: гормональний фон, зайва вага, втрата тонусу тканин після пологів природним шляхом, розтягування структур, набута асиметрія, післяпологові травми. Шляхом лабіопластики хірурги дарують нове життя інтимній зоні жінок без комплексів, дефектів, дискомфорту та з гарним естетичним результатом. Інколи пацієнтки помічають, що зовнішній вигляд статевих губ і чутливість при сексуальній близькості стають кращими ніж до хірургічного втручання.

лабіопластика

Реабілітація та тимчасові обмеження

Інтимна зона створена з надзвичайно тонких і чутливих структур, тому без реабілітаційного періоду після лабіопластики не обійтися. Відновлення займає 1–2 тижні залежно від типу та об‘єму хірургічного втручання. Загоюються проколи від канюль, якщо це був ліполіз, ліпофілінг чи ліпосакція інтимних зон або ж застосовані ін’єкційні методики. Проходять процеси регенерації та загоєння шкіри, якщо попередньо були видалені надлишкові тканини. Рекомендовано:

 • дотримуватися ідеальної чистоти та антисептичної обробки інтимних зон;
 • не займатися спортом і сексом;
 • не засмагати та не плавати у водоймах;
 • не носити тісну білизну.

Кінцевий остаточний результат можна оцінювати через 1–3 місяці після оновлення та загоєння тканин інтимної зони, але за відгуками пацієнтів — очікування того варте!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code