vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Як збільшити чоловічий член в домашніх умовах

Как увеличить мужской член в домашних условиях

Як збільшити чоловічий член в домашніх умовах

З давніх часів люди так влаштовані, що постійно намагаються змінити свою зовнішність. Це викликано не тільки бажанням підняти собі самооцінку, але і «історичною» пам’яттю. Чоловіки і жінки завжди красувалися один перед одним, перш за все, щоб знайти собі пару. Таким чином, жінки стурбовані власною фігурою, а чоловіки – тим, як збільшити розмір члена.

Зміст статті

 • 1 Які є норми розмірів пеніса
 • 2 Як збільшити розмір статевого члена
 • 3 Думка лікарів про збільшення пеніса
 • 4 Спосіб життя і харчування
 • 5 Виключно жіноча думка
 • 6 Підводячи підсумки

Які є норми розмірів пеніса

Сильна стать не говорить про це, але часто думає, як збільшити довжину статевого члена. Якщо статевий орган не перевищує восьми сантиметрів – це може вважатися, в деякій мірі, відхиленням. Але, якщо дивитися на речі реально, тут все залежить більше від самооцінки хлопця з таким пенісом і переваг його дівчини. До того ж, чутки про те, що лише великий розмір здатний доставити задоволення обом партнерам, лікарі давно вже перетворили на міф. Правда в тому, що розміри статевого органу – довжина і діаметр – ніяк не впливають на сексуальну насолоду. Як не впливає на розмір фалоса зріст його володаря.

Якщо все ж захотілося «заради інтересу» виміряти свій пеніс, то він повинен бути в стадії максимальної ерекції, а температура навколишнього повітря – не нижче, чим кімнатна. Заміряти треба по спинці органу, розташувавши його під прямим кутом по відношенню до тіла, від лобка до голівці. Товщину краще заміряти мірною стрічкою або рулеткою. Середня товщина – 3-4 див.

Всі параметри суто індивідуальні, але існують і загальноприйняті (в см):

 • До 8 – мікропеніс;
 • 8-12 – маленький;
 • 12 – нормальний;
 • понад 15 – великий;
 • 20 і більше – дуже великий.

Дізнавшись про власні розміри, чоловік сам приймає рішення, збільшувати їх або залишити все, як є.

Як правильно виміряти пеніс

Сам процес не такий простий, але і не так складний, як може представитися. У ньому є кілька нюансів, серед яких такі:

 • Заміряти його потрібно тільки в стані ерекції;
 • Сантиметр притискають до основи пеніса від спинки до самої верхньої частини головки;
 • Вимір здійснюється три рази за день – вранці, вдень і ввечері, після чого треба вивести середнє арифметичне;
 • Заміряють товщину в трьох ділянках – у основи, посередині і біля головки;
 • Точно так обчислюється і середнє арифметичне.

Чому довжину треба вимірювати три рази? Зростання статевого члена варіюється протягом дня. Вона залежна від:

 • температури тіла;
 • рівня збудженості;
 • психологічного стану;
 • деяких інших факторів.

Як збільшити розмір статевого члена

Якщо після виконання замірів прийняли остаточне і безповоротне рішення про збільшення пеніса, потрібно розібратися, як це зробити. І Чи можна провести таку процедуру в домашніх умовах без допомоги лікаря, безпечно та безкоштовно.

Всього відомо декілька варіацій того, як реально збільшити член:

 • Вакуумна помпа;
 • Гелі, креми та мазі;
 • Важки;
 • Джелкінг;
 • Медикаменти;
 • Масаж;
 • Спеціальна насадка;
 • Вправи Кегеля;
 • Хірургічне втручання;
 • Екстендер.

Далі ці варіації розібрані докладніше, але не варто чекати миттєвого результату.

 • Вакуумна помпа

Ось один з перших відповідей на питання як збільшити статевий член. Цей прилад нагадує собою насос. Діаметр розрізняється. Крім збільшення обсягу він також покращує потенцію. Помпа, яку зручно застосовувати вдома, може допомогти, якщо ерегований пеніс не може сам досягти твердості. Помпа покращує кровообіг і підсилює ерекцію.

Перед застосуванням пеніс треба обробити кремом або іншим мастилом і ввести всередину. Повітря викачується, створюючи вакуум, і на нього починає чинитися тиск. Завдяки стимуляції кровообігу, він збільшується в розмірах. Варто зауважити, що збільшення цим приладом носить тимчасовий характер, тому краще використовувати його прямо перед статевим контактом. Відео правильного використання вакуумної помпи легко відшукати в Мережі. А придбати її реально в аптеці або секс-шопі.

 • Гелі, креми і мазі

Ефект цих засобів може бути допоміжним (на додаток до більш сильних препаратів), короткочасним (лише на час сексу) і довготривалим.

Роздумуючи про те, як можна збільшити статевий член, варто пам’ятати, що креми і мазі мають короткостроковий ефект. Їх можна змішати з зігріваючим компонентом, щоб простимулювати струм крові до пеніса. Це непоганий варіант, щоб на час збільшити член в домашніх умовах.

Гелі та інші мазі не зможуть забезпечити довготривалий результат без посередництва екстендера або хоча б масажу. І не варто особливо довіряти захопленим відгукам і прикладеним фотографіям.

Серед кращих засобів з допоміжним ефектом для збільшення розміру пеніса виділяють гель Андрактим бельгійського виробництва. Популярний за кордоном, він підходить і для гормональної терапії у випадку з гінекомастією. Додатково його застосовують для збільшення. Процес забезпечується гормоном дигідротестостероном, який після проникнення в шкіру запускає процес ділення клітин. Купити його можна на сайтах в мережі. Варто також пам’ятати про те, що безконтрольне застосування гелю може довести чоловіка до втрати здатності до зачаття дітей.

 • Важки

Збільшення пеніса таким способом може бути травмонебезпечним. Вся суть полягає у впливі сторонньої ваги на печеристі тіла органу та його зв’язки.

Перед початком треба зробити короткий масаж. Перед головкою закріплюють лейкопластирем шнурок, на який підвішують грузик. Таких відео в мережі дуже багато. Почати треба з п’ятнадцяти хвилин. Маса грузика і тривалість утримання потроху стають більше. Якщо головка заніміла, вагу краще зменшити, щоб уникнути травм. Адже важливо і знання того, як збільшити член безпечно.

Збільшення статевого члена підвішуванням до нього вантажів – травмонебезпечний метод. Його суть полягає у впливі вагою на зв’язки і печеристі тіла. Це призводить до витягування, збільшення пеніса в довжину. Товщина не змінюється.

 • Джелкінг

Являє собою масаж руками. Робиться швидко і дає непоганий ефект. Важливо, що член не повинен бути повністю в стані ерекції. Приблизно на три чверті. Ця процедура допоможе відповісти, Чи можна в домашніх умовах збільшити член.

Для початку треба провести розігрів печеристих тіл, це збільшить їх гнучкість. Для цієї процедури можна нагріти сіль або крупу, покласти в носок і прикласти до пенісу, прогріваючи його. Потім використовувати гель або інше мастило. Щільно обхопити пеніс в основі і не поспішаючи просувати кільце з пальців вгору, ніби витягуючи. Почавши з сорока рухів, поступово збільшити кількість витягувань до пари сотень.

Для виконання другої масажної дії треба натиснути на пеніс всією долонею. Обхопити член і стиснути його секунд на десять. Якщо член довший, чим ширина однієї долоні, можна підключити і другу долоню. В процесі стискання відтягувати пеніс вгору, вниз і в сторони. Стискувати треба щільно, але не до болю.

 • Медикаменти

У цій категорії зазвичай маються на увазі вітаміни і гормональні препарати. Є думка, що вітаміни допоможуть у збільшенні члена. Насправді це навряд чи вийде, але чоловік точно зможе простимулювати еректильну функцію і зміцнити потенцію. Для цього використовуються вітаміни В, С, D і Е. А також селен і цинк. Усі ці компоненти стимулюють організм на виробництво тестостерону. Підвищується приплив крові до кавернозних тіл, підтримується потенція на належному рівні. Також вітаміни стимулюють інтимне бажання, підвищують працездатність репродуктивної системи.

Є чоловіки, на думку яких гормональні засоби впливають на формування статевих органів у процесі періоду дозрівання. Потрібно лише регулярно їх приймати. Але це не так. Гормональні препарати безпечно пити тільки за рецептом лікарів, інакше це загрожує неприємними наслідками. Чоловікам варто запам’ятати, що гормональні препарати несуттєво впливають на розвиток статевих органів і можуть зашкодити.

 • Масаж

Крім збільшення довжини пеніса, масаж руками відмінно позначиться і на потенції. Головне – виконувати правильно.

Перш важливо зробити вдома зігріваючий компрес. Один з варіантів – укутати рушником, замоченим в теплій воді. Повторити цю процедуру три рази, тримаючи рушник за кілька хвилин. Це допоможе посилити кровообіг.

Способів масажу пеніса існує достатньо, щоб змінити розміри пеніса безкоштовно. Для результату важливо правильно і регулярно робити вправи. І тоді чоловік зможе збільшити член без препаратів.

 • Спеціальна насадка

Як збільшити член швидко в домашніх умовах? Ось відмінний спосіб. Насадка здатна не тільки зробити чоловічу гідність довшим і товщим, але і простимулювати еректильну функцію. Вони зроблені з силікону або латексу, бувають відкриті і закриті. Для збільшення пеніса краще зупинити вибір на останньому вигляді.

Насадка може зробити пеніс до десяти сантиметрів довше і трохи ширше в діаметрі. Але в середньому чоловіки зупиняються на довжині 3-6 сантиметрів. Додатково, чутливість головки стає нижче, а сам секс тому – довше. В інтернеті викладено багато відео з подробицями.

 • Вправи Кегеля

Вони теж підкажуть, як безкоштовно збільшити розмір чоловічого члена. Попереджають розвиток патологій, збільшують сексуальне задоволення, зміцнюють пеніс і роблять його більше візуально. Руками робити нічого не треба. Тільки напружити лобково-копчикові м’язи на три секунди. І так до двадцяти разів протягом дня. Потроху підвищити час стиснення до десяти секунд і перервою в чотири, а кількість – до п’ятдесяти.

 • Хірургічне втручання

Як легко збільшити член – це питання хвилює багатьох. Деякі готові піти навіть на радикальні кроки. Цей метод є одним з найбільш швидких і ефективних. Але є й інша сторона медалі. Не кожен представник сильної статі дозволить собі подібні витрати.

Операція виконується двох видів – член можна подовжити, або підвищити ширину. Операція проводиться під місцевим наркозом. Максимум, на який може розраховувати чоловік це +4 сантиметри.

 • Екстендер

Це спеціальний прилад для збільшення пеніса. Він легко розтягує тканини і ті, щоб уникнути дискомфорту, збільшуються в розмірах. Непоганий варіант, щоб збільшити член без кремів. Екстендер дає хороші тривалі результати. Але застосовувати його слід протягом кількох годин у день. Це може бути зручно не для кожного чоловіка. Прилад існує в трьох видах (поясний, петельний і вакуумний), кожен з яких коштує по різному.

Думка лікарів про збільшення пеніса

З усіх згаданих способів збільшити член доктора віддають перевагу ефекту вакуумної помпи і вправ Кегеля. Правда, останні сприяють скоріше не збільшенню члена, а зміцненню.

Всі фахівці в інтимній області розглядають проблематику збільшення статевого органу з точки зору видалення патологій. Зразком можна назвати чоловіка не з довгим і товстим органом, а без порушень потенції і еректильної функції.

Спосіб життя і харчування

Найімовірніше більшості людей не відомо, що на статеву систему людини впливають його спосіб життя і харчова поведінка.

Багато жирної їжі, алкоголь і мала ступінь рухливості дуже швидко можуть призвести до імпотенції. Її обов’язково потрібно підтримувати, а ерекцію регулярно стимулювати. Для цього необхідно їсти якомога більше корисного. Серед таких продуктів можна виділити:

 • Імбир;
 • Морепродукти;
 • Натуральні білки;
 • Овочі та фрукти;
 • Різні горішки.

Відомо, що куріння призводить до спазмів судин пеніса, і зменшують його не тільки візуально. А похмілля внаслідок збільшення дози алкоголю забезпечить чоловікові відсутність сексуального бажання.

На додаток, зайва вага теж візуально зменшує обсяги статевого члена. Пивний живот не дозволить скористатися ним в повну силу.

Вправи Кегеля протягом дня поліпшують струм крові і не дозволять інтимним м’язам атрофуватися. А проста ранкова зарядка дозволить підтримати тіло в тонусі. Чим більше ширина чоловічого тіла, тим гірше для нього.

Виключно жіноча думка

Треба визнати, що представниці прекрасної статі всерйоз звертають увагу на «зростання» чоловічого члена тільки в парі випадків: секс доставив їм біль або не приніс ніяких відчуттів взагалі.

Біль – це результат занадто довгого або великого фалоса. А відсутність відчуттів – всього лише говорить про недосвідченість чоловіка. Справа тут не в розмірі. Тому чоловікам варто було б звертати увагу і на жіночу фізіологію теж. Під час сексу можна експериментувати з позами і техніками, і тоді все буде чудово.

Підводячи підсумки

Чи можна самостійно збільшити розмір члена? Відповідь – так. Але всі процедури та масажі треба проводити регулярно. І якщо у чоловіка немає сил навіть на просту розминку з ранку, навряд чи його надовго вистачить для виконання інтимного масажу и т.п.

Для багатьох чоловіків параметри власного пенісу мають велике значення. Але не варто серйозно зациклюватись на цих деталях. Краще звернути увагу на уміння користуватися цим органом. Тоді навіть середні та невеликі обсяги не стануть перешкодою для отримання справжнього задоволення в ліжку.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code