vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Як застосовувати презервативи з анестетиком, їх склад і дію

Передчасне сім’явипорскування турбує велика кількість пар, так як із-за цього скорочується тривалість статевого акту. Відомо, що жінкам потрібно більш тривалий інтимний контакт для досягнення оргазму. У пошуках засобів продовження статевого акту багато приходять до застосування спеціальних презервативи з анестетиком. Але варто зауважити, що використовувати їх рекомендовано тільки після консультації з лікарем і виключення будь-якої патології. Якщо лікар в ході обстеження встановить, що передчасна еякуляція є індивідуальною фізіологічною особливістю чоловіки (наприклад, з-за підвищеної чутливості статевого члена), то можна спробувати вирішити цю проблему за допомогою таких презервативів.

1

Дія і склад

Зростання числа чоловіків з проблемою передчасного сім’явиверження став приводом до виробництва пролонгирующих статевий акт презервативів. Створюється така продукція із звичайного латексу. Особливістю складу презервативів є анестетик місцевої дії, який наноситься на внутрішню поверхню виробу. В більшості випадків в ролі цієї речовини виступає 3%-ний бензокаїн.

Бензокаїн – це анестезіологічний препарат місцевого застосування, який знижує чутливість слизових оболонок і шкіри. Він широко використовується в стоматології, при захворюваннях ЛОР-органів та інших патологіях з метою зменшення больового синдрому у пацієнта.

При нанесенні гелю на ясна під час лікування карієсу виникає легке оніміння в порожнині рота. Приблизно таку ж дію відбувається при використанні презервативів, що подовжують час сексуального контакту. При попаданні на статевий член бензокаїн викликає зниження його чутливості, завдяки чому і збільшується тривалість інтимної близькості. Ефект досягається практично відразу і триває близько 20 хвилин, що допомагає усунути проблему передчасного сім’явиверження.

Серед торгових марок, що випускають латексні вироби з анестетиком, найвідомішими є “Контекс” і “Дюрекс”. До них також відносяться менш популярні “Гусарські”, “Hansaplast”, “Ganzo”.

Принцип дії і склад всіх подібних презервативів однакові, тому вибір чоловіка залежить виключно від вартості виробу, його розмірів і особливостей кожної марки. Наприклад, продукція “Durex” на зовнішній стороні має численні виступи (пупиришки і реберця). Вони діють в якості додаткової стимуляції відчуттів жінки і наближають кульмінаційний момент, що є перевагою.

2

Переваги і недоліки

З істотних плюсів варто відзначити основну функцію цих виробів – пролонгування сексу майже в 2 рази, причому ефективність досягає близько 90%. Недоліками подібної продукції є наступні:

  • входить до складу анестетик нерідко викликає алергічні реакції у чоловіків у вигляді почервоніння та свербежу шкірного покриву, тому перед використанням необхідно провести шкірну пробу на чутливість до цього засобу;
  • презервативи вимагають акуратного надягання (на це витрачається більше часу);
  • при попаданні на слизову піхви анестезуючу речовину, що входить до складу виробу, що провокує зниження його чутливості, а при індивідуальній непереносимості – алергію у жінки;
  • засоби можуть викликати тривалий оніміння статевого члена.

Згідно інструкції по застосуванню, презервативи з анестетиком застосовуються при відсутності індивідуальної непереносимості. Надягати їх потрібно так, щоб оброблена бензокаином поверхню прилягала до статевого члена. Необхідно остерігатися попадання анестезіологічного речовини на зовнішню сторону, так як в цій ситуації він буде контактувати з статевими органами жінки.

Застосовувати при оральному сексуальному контакті такий засіб теж не рекомендується, так як це провокує зниження чутливості слизової ротової порожнини і втрату смакових відчуттів.

Використання презервативів, пролонгирующих статевий акт, не є вирішенням проблеми раннього сім’явиверження. Це просто тимчасовий метод, тривале застосування якого небезпечно для чоловічого здоров’я. Допомогти в цій ситуації може тільки фахівець, який призначить адекватне лікування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code