vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Як впливає молочниця на організм чоловіків?

Молочниця дуже поширена, і при цьому вона може стосуватися як жінок, так і чоловіків. Як впливає на чоловіків молочниця? Які загрози можна виділити? Як зменшити негативні наслідки? Які заходи зможуть допомогти? Відповіді на ці й не тільки питання можна буде знайти нижче. Молочниця або кандидоз – захворювання, яке здебільшого вражає саме жіночий організм. На чоловічому ж грибок приживається гірше, оскільки анатомія чоловічих статевих органів не зовсім сприятлива для росту і розвитку. Грибкові утворення легше виводяться з сечовипускального каналу. Розвиток і прискорене зростання грибкових утворень найчастіше є свідченням зниженого імунітету.

Як впливає молочниця на організм чоловіків?

Статева інфекція, яка могла бути отримана від жінки, починає активно розростатися в чоловічому організмі.

Головні загрози

Молочниця – захворювання, які приховує безліч нюансів, про які мало хто знає. Серед всіх статевих інфекцій саме кандидоз отримав широке поширення. Так як впливає молочниця на чоловічий організм?

Кандидоз може вражати сім’явиносні протоки і передміхурову залозу. Крім того, інфекція може поширюватись по всьому організму і вражати контактуючі органи і тканини. Посилений кровотік викликає стрімке поширення інфекції по всьому організму.

У деяких випадках проявляється при зниженні загального рівня імунітету, на тлі ВІЛ-інфекції або променевої терапії. Якщо не надавати своєчасне лікування, то молочниця може призвести до незворотніх наслідків у роботі чоловічої сечостатевої системи і до безпліддя.

Крім можливих проблем з боку сечостатевої системи, треба відзначити підвищений ризик розвитку склерозу. Захворювання активізує склерозування – процес посиленого росту сполучної тканини на тих місцях, які мають деформовану структуру. Вона починає активно розростатися, затягуючи при цьому «прогалини», які утворюються після травм і різних захворювань. Ця тканина не є пластичною, тому поступово відбувається зміна загальної форми та функцій склерозованих органів.

Молочниця з часом може переходити до розряду хронічного захворювання, тому так важливо надавати своєчасне лікування при визначенні перших симптомів. При хронічній формі захворювання починаються активні запальні процеси головки статевого члена і крайньої плоті. При цьому вони можуть то активізуватися, то, навпаки, зменшуватись. При цьому на крайній плоті можуть утворюватися рубці, які в подальшому призводять до звуження ркайньої плоті і неможливості оголення члену.

Фімоз і сечостатева система

Цей стан отримав назву – фімоз. Він викликаний склерозуванням тканини крайньої плоті. Навіть повністю вилікувавши кандидоз, важко позбутися від подібної проблеми. У підсумку зможе допомогти тільки хірургічне втручання.

Крім того, на тлі фімозу може початися парафімоз. Це стан ще більш небезпечний, оскільки відбувається сильне обмеження голівки статевого члена звуженою крайньою плоттю. У цьому випадку може знадобитись хірургічне втручання. Якщо не надати допомогу, то надалі почнуться незворотні наслідки. Защемлена тканина почне відмирати і в результаті стан пацієнта різко погіршится. У будь-якому разі не треба запускати хворобу – необхідно своєчасно діагностувати проблему.

Ще однією загрозою може бути порушення сечовипускання. В цьому випадку проблеми можуть зберігатися навіть після повного вилікування від кандидозу. Справа в тому, що в період загострення хронічної форми захворювання міг змінитись характер слизової оболонки вивідного каналу. Слизова могла зазнати певних змін. Вона могла збільшитись в розмірах, або в ній могли почати рости доброякісні або злоякісні утворення. Вони, в свою чергу, і протидіють нормальному сечовипусканню. В результаті ці перешкоди викликають застій сечі і активізацію запальних процесів. Може розпочатися активне зростання не тільки грибка Candida, але і будь-якої іншої бактеріальної інфекції.

У разі тривалого запального процесу головки статевого члена вона може втрачати свою чутливість. Також порушується статева функція і відчуття під час статевого акту стають менш приємними, іноді можуть викликати навіть біль. Не можна забувати, що кандидоз дає ускладнення на сечостатеву систему чоловічого організму. При відсутності належного лікування захворювання може перерости в розряд хронічного. Надалі купірувати симптоматику і лікувати ускладнення буде важче.

У жодному разі не можна займатися самолікуванням і при прояві первинної симптоматики треба негайно звернутися до лікаря, який і зробить необхідні призначення ліків. Вчасно здані аналізи – запорука успішного лікування.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code