vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Як визначити розмір статевого члена за зовнішніми ознаками?

Визначити візуально обсяг пеніса практично неможливо, навіть якщо хлопець знаходиться в обтягує одязі або плавках. Член не завжди перебуває в стані ерекції. Крім того, можливо його зменшення з-за холоду або з інших причин. За фізіологічних та анатомічних особливостей зустрічаються різні показники, що зумовлено індивідуальністю кожного організму.

Існують деякі непрямі методи визначення розміру. Вони не завжди виявляються достовірними, але якщо застосовувати їх в сукупності, то можуть з великою ймовірністю наблизитися до істини. Прикинути довжину пеніса можна за деякими візуальним параметрами.

1

Як візуально визначити розмір члена?

Встановити розмір статевого члена можна за наступними частинами тіла:

  • ніс;
  • кисті рук;
  • стопи;
  • шия.

Сексологи переконані, що міцна і масивна шия з великою вірогідністю характеризує товщину пеніса. Крім того, на практиці доведено, що високі та кремезні чоловіки мають значну гідність, а низькорослі похвалитися аналогічними параметрами можуть значно рідше.

Існує певна градація по расової приналежності.

Найбільші показники зареєстровані серед негроидних рас, особливо у корінних жителів Конго. Азіати мають досить скромні параметри – близько 10 см в ерегованому стані. Слов’яни нагороджені середніми значеннями – приблизно 15-17 див.

1.1

Руки

Цей спосіб має фізіологічне обґрунтування, тому що анатомія кистей часто пропорційна всім іншим частинам тіла. Існує кілька методів, що дозволяють визначити розміру статевого члена по руках:

  1. 1. Характеристика великого пальця. Вважається, що гідність дорівнює довжині трьох великих пальців і має аналогічну форму. Якщо палець рівний, то і анатомія члена близька до досконалості.
  2. 2. Відстань між великим і вказівним пальцями. Чоловік повинен розпрямити долоню і максимально протиставити їй великий палець. Шукана величина буде відповідати довжині пеніса.
  3. 3. Довжина долоні. Треба розпрямити руку і оцінити відрізок від підстави долоні до кінчика середнього пальця, співвідноситься з довжиною члена у хлопця.

1.2

Ніс

Дізнатися довжину пеніса можна за формою носа. Подивившись на нього, необхідно оцінити характеристики спинки.

  • якщо спинка носа тонка, має чіткі обриси, починається від надбровья і рівномірно переходить в кінчик, статевий орган рівний і довгий;
  • якщо не має видимих обрисів – гідність невеликих розмірів.

Оцінити можна і ширину члена. Для цього необхідно звернути увагу на відстань між крилами носа. Чим вони масивніший і далі один від одного розташовані, тим більше ймовірність, що пеніс має значний діаметр.

1.3

Поєднання характеристик

Для найбільш точної оцінки рекомендується зіставляти кілька параметрів.

Співвідношення розмірів органу з будовою кистей рук і носа представлено в зведеній таблиці:

Характеристика члена Будова носа Будова кистей рук
Великий Довгаста спинка Довгі фаланги
Маленький Розпливчаста і коротка спинка Короткі
Масивний, середнього розміру Кирпатий, виражений кінчик Великі, широкі фаланги
Тонкий Загострений Тонкі

Якщо антропометричні дані не вписуються в загальні критерії визначення розміру пеніса, вони змішані або нетипові, то варто припустити, що член має середні значення довжини і ширини.

Доповнити оцінку можна, використовуючи метод, при якому визначають параметри чоловічої гідності за розміром ноги. Чим довше стопа, чим більший розмір взуття носить чоловік, тим значніше його пеніс.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code