vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Як проводиться радіохвильове лікування врослого нігтя?

Радіохвильове лікування врослого нігтя – один з найбільш доступних шляхів подолання цієї проблеми. Треба відзначити, що з подібною патологією стикаються багато, але при цьому не прагнуть позбутися від неї. Вчасно встановлений діагноз і використання окремих способів лікування дозволять у короткі терміни вирішити проблему.

Как проводится радиоволновое лечение вросшего ногтя?

Специфіка різних методів лікування

На перший погляд проблема врастающего нігтя не розглядається багатьма як патологія. Часто саме така недбалість призводить до негативних наслідків. Не всі клініки спеціалізуються на грамотному і якісному лікуванні такого захворювання, тому знайти лікаря, який зможе допомогти в цій ситуації не завжди просто.

Серед усіх способів лікування радіохвильовий метод займає провідні позиції. Чим же це обумовлено?

У будь-якому випадку, яка б популярність не була у представленого методу, він призначається відповідно до поточної клінічної картиною. Багато практикуючі фахівці не завжди можуть визначити найкращий спосіб лікування. Операції, проведені різними засобами (скальпелем, радіохвилями або лазером), можуть нічим не відрізнятися. Все буде залежати від загального рівня майстерності, яким володіє лікар.

Якщо доктор зіткнувся з важкою формою, яка вимагає невідкладних втручань, то, звичайно, буде використовуватися хірургічний метод. При визначенні лікування врослого нігтя треба також відштовхуватися від пропонованих гарантій. При неправильно проведений втручання ризик рецидивів може багаторазово збільшуватися.

Кожен метод лікування має ряд переваг і недоліків. У хірургічного, наприклад, такі мінуси:

  • загальна деформація нігтьової пластини;
  • тривалий період відновлення;
  • болючість операції.

Не можна забувати, що видалення нігтя може давати тимчасовий ефект і в разі його повторного відростання проблеми можуть поновитися. Сучасна медицина розвивається, і з кожним роком визначаються нові методики лікування подібних проблем. На сьогоднішній день радіохвильове лікування врослого нігтя вважається найбільш безпечним, і при цьому знижується загальний рівень травматичності. Цей спосіб одержав широке поширення в США, Японії, Німеччини та інших розвинутих країнах Європи.

Видалення врослої нігтьової пластини

Процедура видалення радіохвилями займає не більше 3-5 хвилин. При цьому все буде залежати від тяжкості протікаючого процесу.

Вона зовсім безболісна, оскільки проводиться під місцевою анестезією.

Приміщення пацієнта в стаціонар не потрібно.

Сама процедура буде проводитися в амбулаторних умовах. Лікування може призначатися незалежно від поточної клінічної картини і стадії захворювання.

Все починається з місцевого знеболювання. У пошкоджений палець вводиться препарат, потім починається видалення врастающей частини нігтьової пластини.

Радіохвиля дозволяє повністю обробити ростковую зону і нігтьову матрицю. У разі надмірного розростання м’яких тканин може використовуватися спеціальне випаровування.

Очевидною перевагою процедури є те, що воно не вимагає ніяких швів. На оброблений палець накладається спеціальна антисептична пов’язка. Після цього пацієнт може відправлятися додому.

Також треба дотриматися головна умова: накладена пов’язка не повинна намокати.

Протягом перших 3-5 діб після процедури необхідно постійно змінювати пов’язки. Їх можна придбати в аптеці або виготовити самостійно.

Загоєння відбувається на 5-7 день, все буде залежати від ступеня занедбаності і поточної стадії захворювання. У деяких пацієнтів можна зустріти досить високий поріг чутливості.

У цьому випадку пацієнта турбують больові відчуття, які можна купірувати прийомом таблеток парацетамолу або анальгіну. Якщо болі тривають, то треба негайно звернутися до лікаря.

Переваги методу

Які ж переваги можна виділити?

Лише у 5% пацієнтів може спостерігатися підвищений больовий поріг. Подібний метод гарантує неможливість повторного вростання. Вся справа в тому, що в ході лікування випаровується міцна росткова зона нігтя.

На відміну від лазерної корекції або хірургічного втручання, нігтьова платівка не пошкоджується і здорові тканини не деформуються. Рана, що починає гоїтися набагато швидше.

Післяопераційний період характеризується відсутністю швів і періодичних болів. Даний метод дозволяє суттєво прискорити процес одужання. Це гарантує пацієнтові можливість швидко повернутися до своїх звичних справ.

Розглянутий метод не є панацеєю, тому треба обов’язково проконсультуватися з фахівцем, який вирішить, як лікувати захворювання. При правильному догляді і дотриманні рекомендацій можна істотно прискорити процес загоєння і не допустити можливих рецидивів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code