vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Як правильно дрочити, щоб збільшити член: декілька способів

Как правильно дрочить чтобы увеличить член — несколько способов

Як правильно дрочити, щоб збільшити член: декілька способів

Питання, як збільшити член мастурбацією та чи можна взагалі це зробити за допомогою цього метода,  і як це робити правильно – хвилює багатьох представників чоловічої статі, навіть якщо вони не говорять про це. Це не дивує, адже збільшення статевого члена – це тема, яка цікавить чоловіків у будь-якому віці.

Зміст статті

1 Як правильно мастурбувати для збільшення статевого органу?

2 Як треба дрочити, щоб збільшити член?

3 Підготовка до процесу.

4 Різновиди мастурбації.

5 Методики мастурбації.

5.1 Спосіб перший.

5.2 Спосіб другий.

5.3 Спосіб третій.

5.4 Спосіб четвертий.

5.5 Спосіб п’ятий.

6 Не варто забувати про передбачливість.

7 Мастурбація: користь і шкода процесу.

Як правильно мастурбувати для збільшення статевого органу

Навіть якщо розміри статевого органу цілком нормальні, більшість хлопців часто шукає способи того, як зробити пеніс ще крупнішим. Серед варіантів часто зустрічається саме мастурбація. Цей вибір легко пояснити. Мастурбація не приносить болю, абсолютно не вимагає грошових інвестицій, не шкодить сечостатевій системі чоловіка.

Як треба дрочити, щоб збільшити член?

Ця стаття може запропонувати одразу кілька методів, які допоможуть чоловікові в збільшенні розмірів статевого члена за допомогою мастурбації. Якщо з точністю дотримуватися всіх технік, то буде нескладно досягти вражаючих результатів. Для досягнення успіху вкрай важливе дотримання режиму і виконання всіх зазначених у статті інструкцій. Процедуру треба робити регулярно – це теж важливий момент.

Спеціальні способи та варіації технік, що спрямовані на збільшення дітородного органу, базуються на контролі сім’явипорскування. Еякуляція повинна відбуватися лише після проведення усіх дій, виконаних за відповідною схемою. Якщо чоловік відчуває наближення оргазму, краще зупинитися і перепочити.

Підготовка до процесу

Як треба дрочити, щоб збільшити член? На це питання давно вже вдалося отримати відповідь за допомогою практики. Збільшити пеніс таким чином цілком реально, однак важливо проявити в цій делікатній справі самодисципліну і підготуватися належним чином. Щоб отримати приємні відчуття і належний ефект, поперше, треба прийняти гарячий душ. Потім вибрати для себе зручне положення і подбати про те, щоб ніхто не завадив.

Гаряча вода допоможе тканинам статевого органу розслабитись, тому чоловік зможе забезпечити собі повну безболісність майбутнього заходу. Після треба обтертися насухо і влаштуватися якомога комфортніше. Положення може бути або лежачи або стоячи, щоб забезпечити належний ефект від роботи рук і тканин м’язів промежини. Важливо забезпечити повне усамітнення. Якщо чоловік проживає не один, то кращим виходом буде замкнутися у ванній кімнаті.

Різновиди мастурбації

Мастурбація, як вважають лікарі, це досить ефективний метод для потовщення статевого члена. Якщо використовувати особливі техніки, можна не тільки зробити його товщим, але і подовжити приблизно на чотири сантиметри.

Техніка виконання існує в двох різновидах – суха і волога. І якщо говорити не тільки про збільшення пеніса, але й про задоволення від даної процедури, то варто розібратися докладніше з кожної з цих різновидів.

Суху мастурбацію краще не намагатися практикувати. Принаймні саме для збільшення статевого члена. Наслідки можуть бути не найприємнішими. Наприклад, можна заробити подразнення шкіри члена, вона може стати сухою. Як наслідок, це вплине на статеве здоров’я чоловіка, і на його інтимному житті.

У плані мастурбації звичайної, краще теж не намагатися експериментувати з сухою технікою. Подібні вправи не тільки не принесуть особливого задоволення, але можуть залишити на пенісі синці.

Волога техніка, на противагу, вкрай ефективна. В процесі важливо застосовувати змащення або ж прості підручні засоби, які нескладно знайти у ванній. Найдієвішими і популярними мастилами визнані:

 • Спрей Домінатор;
 • Титан Гель.

Рідка консистенція дуже швидко розподіляється по шкірі і забезпечує комфорт для всього процесу від початку і до кінця. Важливо додати, що склади цих мастил абсолютно натуральні і повністю безпечні. Вплив їх поліпшує кровообіг в тканинах статевого члена, що дає максимально позитивний результат.

Спеціально створені мастила здатні не тільки змінити пеніс в довжину, але навіть зробити його товщим приблизно до тридцяти відсотків. У них багато переваг, серед яких:

 • Гіпоалергенність;
 • Доступна ціна;
 • Повна відсутність побічних засобів;
 • Швидкий ефект;
 • Зручність у використанні;
 • Посилення ерекції.

Діючі речовини мастила проникають глибоко аж до печеристих тіл, що і забезпечує ефективність. Тому вже через якихось п’ять хвилин після нанесення мастила можна помітити зміни в статевому члені – він стає більшим. На сьогоднішньому фармацевтичному ринку досить великий вибір товарів. Не всі можна назвати достатньо безпечними і дієвими.

Для більш докладного ознайомлення нескладно відшукати описи цих засобів в інтернеті. Можна навіть зустріти докладні огляди на продукцію. Що до згаданих засобів, їх безпека та результативність повністю доведені, а ціна доступна. На офіційних порталах ці мастила часто можна придбати навіть з п’ятдесятивідсотковою знижкою, перейшовши за посиланням.

Методики мастурбації

Багатьох хлопців і чоловіків цікавить, як правильно дрочити, щоб збільшити член. На сьогоднішній день відомо багато різних способів, які використовуються в мастурбації як раз для досягнення даного ефекту. Такий варіант зі збільшенням чоловічої гідності прийшов до нас з арабських країн. Примітно, мастурбацію там практикують не тільки серед чоловіків та хлопців, але хлопчиків старше восьми років. Ось чому представники арабських країн можуть похвалитися вельми значними розмірами.

Спосіб перший

Щоб повною мірою відчути ефект від мастурбації з метою збільшення статевого члена, важливо з точністю дотримуватися всіх інструкцій:

 • Прийняти теплий або гарячий душ, змастити статевий член мастилом;
 • Обхопити основу в кільце з пальців і плавно провести по члену, але не чіпати головку;
 • Нахилити пеніс вниз, а потім – вперед;
 • Почати спочатку, не розтискаючи пальців.

Кожен рух рукою дуже важливо робити акуратно. Починати треба з повільного темпу і поступово прискорювати його. Але робити це треба не поспішаючи, уникаючи робити різкі рухи. Це може призвести до пошкоджень ніжної шкіри пеніса. Треба зупинити мастурбацію, як тільки з’явиться відчуття того, що близький момент сім’явивергання. Всього треба зробити близько шести повторів.

Важливий момент: мастурбацію бажано зробити до шести-восьми повторів, а потім завершити процес еякуляцією.

Коли чоловік опускає член, кров швидше приливає до органу. Шкіра і тканини тягнуться, і це потроху збільшує м’язові тканини.

Спосіб другий

В даному варіанті мастурбації для підвищення розмірів статевого члена основна позиція – стоячи, розставивши ноги приблизно на ширині плечей. Після треба взяти основу пеніса в кільце з пальців і провести рукою вгору-вниз, намагаючись не піднімати голівку. Одночасно з цим потрібно напружувати сідничні м’язи. У той час як пальці направляють статевий член вниз, треба розслабити м’язи сідниць. З кожною процедурою мастурбації м’язи пеніса розтягуються все більше, дозволяючи збільшити член з допомогою цієї процедури.

Спосіб третій

Цей спосіб оснований на чергуванні швидкості рухів. Цей варіант мастурбації цілком здатний допомогти зробити статевий член більше в досить короткі терміни. Якщо чітко слідувати всім інструкціям, то пеніс можна збільшити як мінімум на пару сантиметрів вже протягом декількох місяців. Цей спосіб більше за інших схожий на саму звичайну мастурбацію. Він відрізняється лише тим, що треба чергувати швидкість погладжувань, то прискорюючи, то сповільнюючи їх.

Робити це треба регулярно, інакше не буде ефекту. Тривалість однієї мастурбації таким способом не повинна перевищувати п’ятнадцять хвилин. Через цей час чоловік може розслабитися і «спустити». З-за різких змін темпу рухів, тканини добре насичується кров’ю і розтягуються легше. Додатково пеніс стає чутливішим.

Спосіб четвертий

Даний метод майже не має відмінностей від звичайної мастурбації. Однак в процесі цього разу необхідно використовувати замість мастила суміш з кукурудзяного борошна і майонезу. Цю суміш треба намазати на фалос, не чіпаючи голівку. Після чого приступити до традиційного самозадоволення.

Спосіб п’ятий

Даний варіант пропонує скористатися методом збільшення члена за допомогою екстендера, який дозволить в декілька разів прискорити ріст статевого органу. Якщо процедуру проводити щодня, то нескладно досягти вражаючих результатів. Прилад треба носити протягом пари годин. Екстендер та самозадоволення – такий комплекс допоможе чоловікові досягти бажаного. Крім іншого, носіння цього приладу не тільки посилює чутливість статевого члена, але і підвищує лібідо.

Не варто забувати про передбачливість

В питаннях того, як треба правильно проводити мастурбацію, щоб фалос став більше, завжди є і тіньова сторона. Не варто прагнути поліпшити власні розміри будь-якими способами. Керуючись одним з них, важливо чітко дотримуватися всіх приписів. І ні в якому разі не варто зловживати мастурбацією. Щоб онанізм не завершився неприємними наслідками, слід дотримуватися встановленої періодичності.

Важливий момент: якщо в процесі мастурбації на органі з’явилися синці або будь-які інші пошкодження, слід зупинитись. І повернутися до процедур, лише коли пеніс поверне собі цілісність.

Мастурбація: користь і шкода процесу

Спочатку слід зрозуміти, що мастурбація – це природний процес фізіології, і він приносить організму виключно користь. Зрозуміло, тільки в тому випадку, якщо чоловік не буде робити це занадто часто. Так, наприклад, було доведено, що регулярна мастурбація здатна попередити рак простати.

Цей процес – одна з варіацій прояву сексуальності. А остання – один з основних чинників, що беруть участь в організації психоемоційної стабільності і позитивного настрою. Так в момент сім’явивергання чоловік отримує психоемоційну розрядку, що особливо корисно при великій кількості стресів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code