vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Як підняти імунітет при герпесі

Як підняти імунітет при герпесі? Це питання починає відвідувати тільки тоді, коли проявилася клінічна картина. Багато людей є носіями і не знають про це до тих пір, поки не починається загострення. Як підвищити імунітет при герпесі? Які процедури можна використовувати? Які протипоказання при герпесі? Відповіді на ці питання можна буде знайти нижче.

Как поднять иммунитет при герпесе

Коротка характеристика

Загострення в організмі можуть протікати в різній формі, починаючи легкої інфекційної і закінчуючи важкої онкологічної. Також герпес може виникати внаслідок прийому антибіотиків, гормональних препаратів, сезонні зміни, які можуть викликати сплеск розвитку певних захворювань.

Що може об’єднувати всі ці незв’язані чинники? Вся справа в тому, що це закономірна реакція, яка виникає при зниженні імунного захисту організму. Саме зниження захисту організму сприяє загострення багатьох запальних процесів і їх проявів. У зв’язку з цим виникає питання: як зміцнити імунітет?

При появі первинної симптоматики захворювання, треба обов’язково зайнятися загальним зміцненням організму.

Підвищення імунітету при герпесі повинно бути обов’язковим, оскільки слабкі антитіла можуть погіршити поточну клінічну картину. Можна виділити комплекс заходів, який зможе зміцнити організм:

  • перехід на комплексне і здоровіше харчування;
  • прийом спеціальних імуномодуляторів;
  • використання народної медицини;
  • регулярні заняття лікувальною фізкультурою і спортом;
  • відвідування сауни або лазні.

Зміцнення імунітету при герпесі повинно здійснюватися у комплексі з наданими рекомендаціями. Тепер треба детально розглянути ключові заходи.

Ключові заходи

Дієта. Шлункової-кишковий тракт грає важливу в нормальному функціонуванні імунної системи.

Дуже важливо постійно дотримуватися внутрішній гомеостаз і баланс надходять корисних вітамінів і мікроелементів. Це дозволить улучишь не тільки захисну функцію, але і процес травлення зокрема.

Харчування повинно бути комплексним і збалансованим. Воно повинно містити оптимальне співвідношення білків, жирів і вуглеводів. Не можна забувати про постійному прийомі грубої рослинної клітковини, яка допоможе кишечнику швидше засвоювати нутрієнти.

Імуномодулятори. Медицина постійно розвивається і лінійка препаратів, що підсилюють імунну систему постійно вдосконалюється. Подібні препарати допомагають організму посилити свої захисні можливості. Приймати їх треба перед початком запального процесу для того, щоб запобігти майбутню інфекцію.

При появі перших симптомів треба звернутися до фахівця, який і зробить необхідні приписи. Що стосується окремої групи Бадів, то їх ефективність вивчена не до кінця. Вживати їх можна безбоязно, вони не несуть практично ніякої шкоди організму.

Народна медицина і фізкультура

Народна медицина. Багато народні рецепти дійшли до наших днів. Прийом спеціально приготовлених трав’яних настоїв дозволяє виліковувати різні види герпесу. Можна використовувати полин. Для приготування настоянки потрібно столова ложка полину, яка заливається окропом і настоюється. Після чого його треба остудити і приймати протягом двох-трьох тижнів по одній столовій ложці.

Величину дози не можна перевищувати, оскільки рослина сама по собі не є цілком безпечним.

Також можна використовувати спиртовий настій хрону і перцю. Для приготування настою треба подрібнити корінь хрону і невеликий стручок гострого перцю, в пропорції один до одного. Потім суміш треба залити водою і настоювати протягом двох тижнів. Після чого отриманий розчин бажано процідити і вживати по одній столовій ложці двічі на день протягом двох-трьох тижнів. Дозу споживання також необхідно нормувати.

Можна використовувати вітамінні суміші, що складаються із заздалегідь заготовлених сухофруктів. Не дивлячись на те, що всі представлені засоби здаються нешкідливими, доза споживання повинна строго нормуватися.

Лікувальна фізкультура. Не можна забувати про постійних фізичних навантаженнях. Кожен зможе вибрати потрібний вид спорту. Не залежно від зробленого вибору захисні організму підвищуються і несприйнятливість до багатьох інфекцій посилюється.

Відвідування сауни або лазні. Фахівці відзначають очевидну користь відвідування сауни або лазні, які допомагаю підвищити захисну функцію організму. Однак відвідування таких екзотичних місць треба, в першу чергу, обговорювати з лікарем. Регулярні відвідування допомагають розкритися порах і прискорити роботу серцево-судинної системи. Тому воно може бути протипоказано особам, які страждають проблемами серця та інших систем організму.

Виконуючи комплекс описаних заходів можна суттєво покращити стан імунної системи. Але варто запам’ятати, що жоден із засобів не є панацеєю, і перед використанням треба проконсультуватися з лікарем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code