vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Як можна зробити статевий член товщі в домашніх умовах

Деякі чоловіки, незадоволені розмірами своїх геніталій, хочуть збільшити діаметр статевого органу. Такі способи існують, більшість з них можна застосовувати в домашніх умовах.

Але необхідно враховувати, що подібні заходи не завжди дають результат. Попередньо слід проконсультуватися з фахівцем щодо їх застосування і дотримуватися його рекомендацій. Тільки комплексний вплив дозволить досягти бажаного.

1

Техніка джелкінг

Збільшити товщину фалоса допомагає техніка джелкінг. Регулярне виконання цих вправ дозволить не тільки зробити статевий член товщі, але і нормалізувати кровообіг, тим самим поліпшивши якість ерекції.

Потрібно пам’ятати про те, що у цього способу є протипоказання:

 • анатомічні дефекти і викривлення фалоса, як вроджені, так і набуті;
 • фімоз;
 • баланопостит;
 • різні подразнення на шкірі статевого члена.

Потрібно виконувати наступні вправи.

1.1

Спосіб 1

Необхідно:

 1. 1. Довести статевий член до половинної ерекції, не забувши змастити його для гарного ковзання (вазеліном, кремом).
 2. 2. З’єднайте великий і вказівний пальці в кільце і злегка стиснути їх у підстави органу.
 3. 3. Повільно і плавно потягнути стислі пальці вздовж тіла статевого члена до його голівці.

Вправу слід виконувати щодня по 10-20 хвилин.

1.2

Спосіб 2

Спочатку необхідно домогтися полувозбуждения статевого члена. На цей раз знадобляться обидві руки:

 1. 1. Правою рукою з сполученими в кільце великим і вказівним пальцем обхопити і стиснути підставу фалоса, а лівою – область у головки.
 2. 2. Рухати руки назустріч один одному, поки вони не зійдуться.

Повторювати вправу щодня близько 15 хвилин.

При регулярному і правильному використанні джелкінга можна домогтися збільшення товщини статевого члена на 1-3 см в обхваті. Перші результати будуть помітні вже через 2 тижні занять.

2

«Арабські методи»

Подібними способами збільшують розмір статевих органів арабські чоловіки. У чому метод схожий з джелкингом та включає в себе послідовність вправ, що вимагають регулярного виконання.

Почати необхідно з масажу неэрегированного пеніса. Великим і вказівним пальцем розтирати його до тих пір, поки він не досягне стану половинної ерекції. Потім потрібно:

 1. 1. Обхопити його великим і вказівним пальцем біля основи головки і повільно відтягувати протягом 30-40 секунд.
 2. 2. Відпустити.

Після серії повторень необхідно під час розтягування фалоса плавно відвести її вправо, потім вліво. Після цього виконується вправи з джелкінга з застосуванням двох рук. Тренуватися необхідно по 20 хвилин кожен день.

Результат таких вправ помітний через місяць занять і дозволить пеніса стати не тільки товщі, але і довше.

3

Креми

Ще один спосіб зробити чоловічі геніталії великими самому – це спеціалізовані креми. Далеко не всі медики вважають цей метод ефективним. Однак деякі представники чоловічої статі стверджують, що крем їм допомагає.

Справа в тому, що статевий член не є м’язом. Складається він з особливих печеристих тіл, які при припливі крові збільшують свій об’єм. Так і відбувається ерекція. Незважаючи на те що ріст фалоса можливий до певного віку, його можна збільшити, покращити кровообіг і стимулювавши поділ клітин печеристих тканини. Крем нормалізує кровообіг, збагачує клітини живильними речовинами, допомагає підвищити довжину і ширину пеніса, еластичність шкіри.

Перед тим як купувати засіб, бажано проконсультуватися з лікарем. Необхідно, щоб крем містив такі рослинні компоненти, як корінь імбиру, шовковиця, японська айва, кипрей вузьколистий. З популярних засобів можна відзначити Penilux Gel, TitanGel, XXL Power Life та інші.

Важливо, щоб у складі не було речовин, які здатні викликати не тільки подразнення та висипи, але і алергічну реакцію. Також варто пам’ятати, що для досягнення помітного результату потрібно дуже тривалий час.

4

Вакуумна помпа

Ще один спосіб зробити пеніс більше – вакуумна помпа. Її можна купити в інтим-магазині або замовити через інтернет. Вона може бути корисна і тим, що покращує ерекцію.

Застосовувати помпу потрібно наступним чином:

 1. 1. Помити пристрій водою.
 2. 2. Вимити і насухо витерти пеніс.
 3. 3. Змастити статевий орган і торець помпи будь лубрикантом.
 4. 4. Надіти колбу на пеніс і притиснути її.
 5. 5. Випускати з неї повітря за допомогою груші або поршня.

Тривалість процедури становить 1,5 хвилини. Повторювати її щодня до 2 разів. Перший ефект буде помітний не раніше, чим через 2-3 місяці регулярного використання.

5

Екстендер

З інших технічних засобів збільшення фалоса можна назвати екстендер, або стретчер. Це апарат для розтягування пеніса, який допомагає досягти непоганих результатів без хірургічного втручання.

Принцип дії дуже простий: при тривалому впливі екстендера тканини статевого члена починають активно рости, щоб відповідати заданою формою і розміром. Основне правило – регулярність використання.

Головним недоліком є тривалість носіння – до 8 годин на день протягом щонайменше 4 місяців. Результатом цієї процедури стане збільшення довжини і товщини в середньому на 2 див. Экстендеры бувають механічними і вакуумними.

6

Насадки

Щоб зробити статевий член товщі, застосовуються також насадки. Спосіб підійде для тих випадків, коли немає часу і можливостей для використання кремів, помп і вправ, а результат потрібен терміново. Насадки продаються в інтим-магазинах. Ці вироби дозволяють збільшити довжину і товщину пеніса, значно уповільнити процес еякуляції, додатково стимулювати піхву жінки і отримати більш яскравий оргазм.

Спосіб дуже простий і практично безпечний. До того ж насадки недорогі, доступні чоловікам різного віку і не мають негативного впливу на відчуття від статевого акту.

7

Операція

Якщо вищевказані способи не підходять по тій або іншій причині, збільшити товщину пеніса можна за допомогою операції. На сьогоднішній день існує кілька популярних технік, успішно застосовуються хірургами, серед яких варто відзначити лигометомию, ліпофіллінг і фаллопротезірування. Кожен з цих методів має свої переваги та недоліки, а також протипоказання.

Операцію потрібно робити у стаціонарі, після ретельного обстеження та проходження усіх необхідних діагностичних заходів. Показанням до хірургічного втручання в першу чергу є:

 • вроджені аномалії і викривлення статевого органу;
 • мікропеніс;
 • онкологічні захворювання.

Вищевказані методи застосовуються і для збільшення розмірів пеніса пацієнта. Необхідно пам’ятати, що після проведення операції можливий тривалий період реабілітації з регулярними відвідинами лікаря, перев’язками і носінням спеціального бандажа. Також всі зазначені хірургічні методи вважаються дорогими, а результат може виявитися нижче очікуваного.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code