vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Вигідні покупки у магазинах Duty free

Багато туристів не приховують своєї переваги до шопінгу в магазинах безмитної торгівлі Duty free. Чому вигідно робити покупки саме в dutyfree і чим такий магазин, розташований в аеропорту, відрізняється від звичайного супермаркету? При покупці в магазині у вартість товару закладено ПДВ, акциз, мито, тоді як магазини Duty free вільні від зайвих націнок. Асортимент товарів вражає якістю та різноманітністю, а ціна максимально низька. Покупець купує необхідне без переплати, заощаджуючи свій бюджет.

вигідні покупки в duty free

 

Що купують у Duty free

 

  • Зазвичай у магазинах дьюті фрі прийнято купувати тютюнові та алкогольні вироби, галантерею та дизайнерські речі. Також там можна дешево купити брендовий годинник та електроніку від виробника, файні прикраси, елітну косметику та парфумерію. Особливий попит у магазині безмитної торгівлі мають сигарети та алкогольні напої, оскільки саме тут продають оригінальний товар без акцизних накруток.
  • Що потрібно пам’ятати при покупках в Duty free? Оптимально придбати перед поїздкою якісний шоколад, парфуми, косметику, декоративні вироби. Є навіть сувеніри, але в зоні дьюті фрі вони коштують трохи дорожче.
  • У київських аеропортах також є такі торгові точки безмитної торгівлі з величезним вибором продуктів, речей та подарунків. Щоб заощадити час перед польотом і встигнути на реєстрацію, можна зробити замовлення на все необхідне.
  • Ресурс MyDutyFree є зручною віртуальною вітриною, де можна без поспіху підібрати подарунок, сувенір, напій, замовити будь-які продукти. Завдяки офіційному сайту duty free легко зробити вірний вибір: каталог розділений на категорії та містить докладні описи. Також завжди діє система знижок, відбуваються акції. Можна взяти участь у програмах лояльності.
  • Покупець може купити всі потрібні йому аксесуари, не переплачуючи і не сумніваючись в якісті товарів. Це вигідний шопінг з економією часу та коштів.

 

Як працює Mydutyfree?

 

Онлайн-вітрина дозволяє попередньо вибрати товари за допомогою сайту або спеціального мобільного додатку. Користувач зазначає необхідні покупки, потім після прибуття в аеропорт має забрати товари, пред’явивши квиток чи посадковий талон. Всі покупки будуть ретельно та акуратно упаковані.

На сайті можна швидко зорієнтуватися в залежності від аеропорту, через який ви залишаєте країну. Вигідно скористатися онлайн-вітриною не лише через бездоганну якість товарів. MyDutyFree співпрацює з 11 міжнародними аеропортами. У подорожуючих є можливість відкрити віртуальну вітрину в будь-якій країні та скористатися найвигіднішими пропозиціями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code