vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Вітаміни для підвищення імунітету для жінок

Загальним джерелом великої кількості імунних клітин є кістковий мозок. Вживання вітамінів для підвищення імунітету для жінок дозволить захистити організм від впливу на нього різноманітних бактерій.

Витамины для повышения иммунитета для женщин

Симптоми зниження імунітету

До ознаками, що говорить про зниження імунітету жінок і необхідності його зміцнення, відносяться:

 • апатія, безперервний занепад сил, відсутність бажання що-небудь робити;
 • ломота в суглобах і м’язах на тлі сонливості;
 • часті головні болі;
 • часті і протягом тривалого часу не проходять захворювання: нежить, застуда, ангіна, синусит, тонзиліт;
 • підвищена (37°С) температура;
 • повторювані шкірні та гнійні захворювання.

Всі ці симптоми свідчать про дефіцит вітамінів, що призводить до зниження імунітету, а також це може:

 • прискорити старіння;
 • збільшити неодноразові прояви інфекційних хвороб, злоякісних пухлин;
 • погіршити якість життя.

Потреба у вітамінах для підвищення імунітету залежить від віку жінки та особливостей її організму. У деяких випадках потреба у вітамінах може бути невеликий, проте вітаміни повинні потрапляти в організм систематично.

Завдання вітамінів для імунної системи

Імунна система являє собою комплекс клітин, тканин, органів. Вітаміни для підвищення імунітету у жінок – це такі речовини, які імунний захист:

 • підвищують;
 • нормалізують;
 • відновлюють після різних розладів і хвороб.

Це говорить про те, що вітаміни для підвищення імунітету не повинні впливати на один орган, а розподілятися в рівній мірі по всьому організму. Завдяки такому впливу буде підтримуватися все, що використовується у захисті тіла:

 • органи;
 • ферменти;
 • клітини.

Для підтримки правильної роботи імунної системи необхідно проявляти турботу про особисте здоров’я. До зниження опірності, виникнення різних збоїв в організмі і захворювань призводить відсутність забезпечення імунної системи потрібними для нормальної роботи вітамінами, мінералами та іншими поживними речовинами.

Використання вітамінного комплексу для імунітету жінки сприяє підтримці балансу здоров’я, стабілізації нормальної роботи внутрішніх систем і органів.

Деякі види вітамінів

Вітаміни з антиоксидантними властивостями цілком в змозі стимулювати імунну систему. Вони впливають на обмін речовин. Тим самим вони захищають весь організм від шкідливих впливів внутрішнього і зовнішнього середовища.

У підвищенні імунітету величезну роль грають мінерали, які мають безпосереднє відношення до біохімічним і ферментним циклів, процесів обміну речовин.

Існує ряд вітамінів і мінералів, здатних захистити імунну систему жінок.

До таких належить вітамін А – ретинол. Якщо в організмі відчувається його нестача, то настає раннє старіння, знижується протистояння заразним захворюванням.

Вітамін А бере участь у захисті організму від раку молочної залози і оберігає органи зору, запобігаючи формування катаракти, захищає серцево-судинну і кровоносну системи.

Вітаміни групи В є незамінними. Фолієва кислота (вітамін В9) необхідна для роботи кісткового мозку, який є фабрикою клітин імунної системи. У життєдіяльності жіночого організму вони грають величезну роль: допомагають впоратися з депресією, стресами, забезпечують енергією.

Потрібної для людського здоров’я є аскорбінова кислота – вітамін С, який бореться з вільними радикалами, стимулює роботу клітин, поглинаючи мікроби безпосередньо в кров’яному руслі.

Цей вітамін бере участь у формуванні інтерферону і лімфоцитів, які, в свою чергу, допомагають чинити опір хворобам різного генезу.

Інший не менш корисний вітамін – це вітамін Е, що виробляє особливі антитіла, що мають здатність боротися з вірусами. Для жіночого організму він корисний тим, що здатний захистити шкіру від утворення зморшок, сухість. Вітамін Е надає допомогу при лікуванні дерматических захворювань, ран, виразок, різноманітних подразнень, усуває запалення, сприяє швидкому розсмоктуванню тромбів.

Вітамінні препарати для підвищення імунітету жінок

У продажу є ряд вітамінних препаратів, які підвищують імунітет, при цьому враховуються індивідуальні і вікові особливості жінки.

Одними з найбільш купованих жінками є вітаміни Дуовіт. Даний вітамінний комплекс призначений для молодих жінок. Його призначають у тих випадках, коли спостерігається:

 • тривалий стрес;
 • незбалансоване харчування;
 • авітаміноз;
 • великі розумові і фізичні навантаження.

Препарат lady’s Formula відноситься до полівітамінним. У його складі міститься велика кількість мікроелементів і вітамінів. Максимальний ефект досягається завдяки тому, що дія одних елементів посилюється дією інших. Вживання цих вітамінів добре позначається на шкірі, нігтях, волоссі.

Вживання препарату можливо при:

 • брак вітамінів в зв’язку з віковими змінами чи сезонним фактором;
 • стресах, навантаженнях;
 • неправильному харчуванні.

Вітамінний комплекс Алфавіт Косметик також користується попитом у жіночої статі. Його радять вживати при комплексному лікуванні волосся, нігтів, шкіри і сезонному авітамінозі.

Істотна особливість вітамінів для підвищення імунітету – це зміст їх у великих кількостях у всіляких продуктах рослинного походження. Це є дуже природним і результативним методом, на відміну від застосування особливих препаратів.

Як раз в цей період людина схильна до простудних хвороб. При появі незначних симптомів, що свідчать про ослаблення імунної системи, потрібно вживати належних заходів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code