vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Ударно-хвильова терапія у клініці Вертебра

Метод ударно-хвильової терапії показав себе як ефективний спосіб полегшити біль та відновити судини, запустити процес регенерації тканин. Це незамінне лікування для професійних спортсменів та пацієнтів з обмеженими можливостями. Фахівці широко застосовують цей вид лікування, бо ударно-хвильова терапія покращує рухову активність за рахунок впливу хвиль певної частоти. Метод затребуваний там, де важливо усунути малорухливість та біль. Помітне покращення помічають вже на перших процедурах.

ударно хвильова терапія

Ефект ударно-хвильової терапії та переваги методу

• Акустичний вплив на м’які тканини та суглоби є безмедикаментозним лікуванням, завдання якого покращити стан суглобів та хребта. Особливість технології ударної хвилі полягає в активній стимуляції внутрішніх механізмів відновлення організму, регенерації та загоєння пошкоджених тканин. За рахунок створення нових кровоносних судин нормалізується кровотік у тілі, швидко виводяться продукти життєдіяльності клітин.
• УХТ рекомендують при плоскостопості, міозитах, деформуючому остеоартрозі, шпорі п’яти і періартриті. Також теорапія добре зарекомендувала себе як метод усунення больових відчуттів при епікондилітах та фасціїтах, остеохондрозі хребта.
• За допомогою звукових хвиль вдається зупинити розвиток плече-лопаткового періартриту, швидко відновити організм після травм та переломів кісток.
• Пацієнти відзначають невеликий дискомфорт при сеансах хвильової терапії, який зазвичай зникає після 2-3 процедур.
• Малоінвазивне лікування допомагає позбавитися хвороб ортопедичної та неврологічної сфери, покращує кровообіг, прискорює регенеративні процеси. Після травм можна швидко відновитись без хірургії та фармакології.
• Ефект від процедури УХТ позитивний й при схудненні: помітно активується ліполіз, зменшуються обсяги жирових відкладень. Цим щадним методом косметологи допомагають позбутися целюліту та фіброзних перегородок.

Вертебра терапія

УХТ у клініці Вертебра

До послуг пацієнтів медичного центру – професійний підхід до лікування хвороб, інноваційне обладнання та максимум комфорту. Філії клініки є у центрі міста та інших районах Києва.
Лікар після детальної діагностики підбере тривалість курсу з урахуванням віку та стану здоров’я. Вартість послуг клініки Вертебра дуже помірна: на ціну лікування впливають кількість процедур та специфіка свідчень. Крім УХТ тут запропонують найдієвіші варіанти лікування артритів та артрозів, гриж та протрузій, захворювань хребта. Оснащення клініки немає аналогів. Фахівці налаштовані шукати способи неінвазивної терапії для полегшення болю та позбавлення проблем із суглобами. Працюють спеціальні програми для реабілітації спортсменів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code