vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

У яких продуктах міститься вітамін в17

Є вітамін В17, в яких продуктах міститься він і несе користь для здоров’я? Даний вітамін називається амігдалином, вперше він був відкритий в XIX столітті. У ті часи вчені змогли виділити його з сортів гіркого мигдалю. Згодом амігдалин був виявлений в деяких рослинах і плодах, його складові мають форму дрібних пластіночек, які можуть розплавитися при температурі 215° С. З наукової точки зору називати амігдалин вітаміном передчасно. Вітамін В17 став відомий завдяки рекламної діяльності деяких компаній. Вітамін В17 популярний у шанувальників нетрадиційної медицини: його пропонують використовувати для лікування ракових захворювань.

В каких продуктах содержится витамин в17

Вчені не дійшли єдиного висновку щодо того, чи потрібен людині амігдалин і яка повинна бути його добова норма. Представники нетрадиційної медицини схиляються до того, що В17 потрібно вживати щодня і його прийом допоможе побороти рак. Варто знати, що амігдалин з офіційної точки зору заборонений для використання в лікувальних цілях.

Потребує наш організм в амигдалине?

Фахівці сперечаються на цю тему. Одні намагаються довести його ефективність при ракових захворюваннях, інші спростовують подібні твердження. Якщо прислухатися до першого думку, амігдалин є корисним, але тільки для усунення пухлинних утворень.

Прихильники нетрадиційної медицини стверджують, що В17 використовували в Давньому Єгипті і Китаї. В якості лікарського засобу часто використовувався гіркий мигдаль. Деякі цілителі стверджують: народи, які використовують при лікуванні вітамін В17, рідко страждають раковими захворюваннями лише тому, що люди їдять достатню кількість плодів, що містять амігдалін. Прихильники нетрадиційної медицини також стверджують: якщо організм відчуває нестачу цього компонента, людина стає схильним пухлинних утворень.

У середині XX століття був проведений ряд досліджень: вчені виявили цілющий ефект амігдаліна, сформувалася думка про те, що він має дуже потужні протипухлинні властивості. Через деякий час вчені вирішили провести більш масштабні досліди, які не дали настільки втішних результатів. З’ясувалося, що амігдалин зовсім не володіє цілющою дією. Прихильники нетрадиційних методик лікування встигли підхопити чутки про його корисність і стали стверджувати, що амігдалин є єдиним порятунком при ракових хворобах. Люди, хворі на рак, стали охоче вірити в його цілющі властивості, адже кожен хворий не хоче втрачати надію на одужання.

Амігдалин в нетрадиційній медицині

В сучасному світі не існує єдиної визнаної методики із застосуванням вітаміну В17, яка допомагала б подолати ракові захворювання. Прихильники нетрадиційної медицини все частіше пропагують амігдалин, який викликає чималі сумніви з боку традиційної медицини. На сьогодні все ж існують фармацевтичні фабрики, які взялися за випуск препаратів з амігдалином. У багатьох країнах проводяться дослідження даного вітаміну, але істотних результатів вони поки ще не дали.

У США лікування амігдалином заборонено, оскільки він містить велику кількість токсичних речовин, які завдають шкоди здоров’ю. Шанувальники і представники альтернативних методик лікування заявили, що офіційна медицина приховує достовірні дані про цілющі властивості амігдаліна.

У світі є величезна кількість сайтів, які активно рекламують методики лікування на основі вітаміну В17, але не треба сліпо вірити. Препарати, що містять амігдалин, представники нетрадиційної медицини пропонують купити за високою ціною.

Це аргументується тим, що офіційні джерела забороняють поширення даного вітаміну. Неефективність амигдалиновых препаратів в боротьбі з раком далеко не єдина складність, яка може бути викликана використанням подібних ліків. Вживання препаратів з вітаміном В17 може викликати серйозні проблеми зі здоров’ям.

Продукти, що містять вітамін В17: у чому небезпека?

Перед тим як використовувати альтернативну методику лікування, варто задуматися над тим, чому вона є забороненою в офіційній медицині. Амігдалин є доступним у вигляді льняного масла, яке продається в аптеках і використовується для лікування деяких хвороб. Щоб отримати вітамін В17 в промислових масштабах, доцільно використовувати гіркі сорти мигдалю. Необхідно знати, що вживання амігдаліна згубно впливає на стан здоров’я в цілому.

Амігдалин (у великій кількості) міститься в кісточках персика, абрикоса, винограду, яблука. Якщо їх з’їсти, може настати важке отруєння. Дорослим потрібно стежити за тим, щоб діти не їли перерахованих вище кісточок плодів.

Продукти, що містять вітамін В17, це журавлина, яблука дикорослі, чорниця, ожина, дика вишня. У смородині, малині і айві теж присутній цей компонент, але в середньої концентрації. Амігдалин міститься в бобах Фава, Маш Гарбанзо.

В листі евкаліпта і бамбуку концентрація даної речовини висока. В17 може легко розчинятися не тільки у воді, але і в етиловому спирті. Якщо на молекулу амігдаліна будуть впливати ферменти, він може розпастися на деякі складові, однією з них буде синильна кислота.

Газоподібний ціаністий водень – це ще одна складова, дуже небезпечна для життя. Він може завдати непоправної шкоди здоров’ю, навіть якщо буде міститися в малій кількості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code