vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

СНІД: як проявляється у чоловіків

Для багатьох людей питання Сніду (як проявляється у чоловіків і жінок цей синдром) є актуальним. ВІЛ не має ніякої симптоматики. Деякі люди дізнаються про те, що хворі через добу після зараження, інші – через місяці. СНІД проявляє себе як звичайна застуда.

СПИД: как проявляется у мужчин

Клінічна картина, яка вказує на зараження

Існує ряд атипових ознак даного захворювання. У деяких випадках люди починають відчувати себе трохи дивно. У них з’являється фобія, страх перед хворобою. Проявляється це на перших стадіях зараження. Велику роль в цьому стані грає суспільство. Всім відомо, що СНІД це щось страшне і невиліковне, тому людина, що страждає цим симптомом, відноситься до числа прокажених. Насправді все підтримується медикаментозними методами. Це невиліковне захворювання, але з ним люди можуть жити роками. Негативне ставлення суспільства до цієї проблеми заганяє людей у безвихідь і змушує ставитися до самих себе з певною обережністю. У підсумку, до типових проявів Сніду приєднуються атипові симптоми. Людина просто боїться показатися зі своєю проблемою.

Справжні клінічні ознаки захворювання:

 • конвульсії;
 • хворобливе ковтання їжі, слини;
 • психічні розлади;
 • забудькуватість;
 • замішання;
 • проблеми зі стільцем;
 • біль у шиї;
 • жар;
 • коматозний стан;
 • постійна задишка та кашель;
 • проблеми з координацією рухів.

Прояви Сніду схожі на простудні захворювання, тому людина не завжди вчасно може запідозрити наявність серйозних відхилень в організмі.

Після зараження певна симптоматика може бути відсутнім. Клінічна картина проявляється у всіх по-різному. Однак безсимптомна стадія фіксується у кожного. Найчастіше вона протікає на ранніх стадіях розвитку захворювання, поступово починають з’являтися перші ознаки. Цікавий факт: безсимптомний період може тривати протягом декількох років.

Прояв Сніду

Найчастіше СНІД проявляється збільшенням лімфатичних вузлів, розташованих під пахвами, в паху і на ліктях. Цей ознака фіксується практично у 83% випадків. Даний стан отримало назву – лімфаденопатія. Вираженість цього явища залежить від стадії захворювання і тривалості зараження.

ВІЛ – це сама підступна інфекція: проникаючи в організм людини, вона себе ніяк не проявляє. При цьому потерпілий продовжує вести звичний спосіб життя, навіть не підозрюючи про наявність у себе цього захворювання.

Допомогти у виявленні Сніду допоможе надточний тест.

На даному етапі симптоми відсутні, тому визначити захворювання можна тільки таким чином. З часом додадуться перші клінічні прояви. Проте складно помітити щось недобре. Так, проблеми з ковтанням і розлад травного тракту часто фіксуються і при простудних захворюваннях, зокрема при грипі. Намагаючись розібратися у власному стані, людина втрачає час. Іноді симптоми повністю відсутні, і потерпілий протягом 10-12 років живе колишнім життям. Це призводить до тяжких наслідків. При відсутності відповідного лікування ВІЛ починає прогресувати і переходить у стадію Сніду. Цей стан супроводжується вираженим збільшенням лімфовузлів і різким погіршенням самопочуття.

Особлива небезпека фіксується при наявності Сніду та іншого інфекційного захворювання. Дана комбінація може бути смертельною. Синдром набутого імунодефіциту не виліковний, однак при відповідній терапії людина зможе прожити кілька років.

Діагностика захворювання, лікування та профілактика

На сьогоднішній день існують певні ознаки, які можуть викликати у хворого підозри щодо власного здоров’я. До їх числа відносять:

 • немотивовану лихоманку;
 • тривалі висипання на шкірних покривах;
 • проблеми зі стільцем, що тривають більше двох місяців;
 • різке зниження маси тіла.

Провести діагностику Сніду за зовнішніми ознаками неможливо. У цьому питанні допоможе спеціальний тест. Скринінгове дослідження високої чутливості дозволяє отримати точний результат. Однак через певний час рекомендується повторити тестування.

Після підтвердження захворювання можна починати підтримуючу терапію. СНІД не піддається лікуванню, однак правильно підібрані медикаменти дозволяють збільшити тривалість життя людини. Препарати даної дії постійно удосконалюються і доповнюються. Сучасні засоби дозволяють прожити людині не тільки кілька десятків років, але і повноцінне життя.

Лікування засноване на усунення онкологічних та опортуністичних захворювань. Виникають вони часто, і пов’язано це зі зниженням імунітету. Тому важливо підтримувати захисні функції організму шляхом застосування особливих медикаментів.

Щоб уникнути зараження рекомендується частіше користуватися презервативами. Особливо при постійній зміні партнера. Бажано уникати випадкових зв’язків і систематично проходити обстеження. Не можна користуватись нестерильними голками. Під час оперативних втручань, нанесення пірсингу або татуювань слід наполягати на застосуванні одноразових інструментів або оброблених спеціальними розчинами. В такому разі не доведеться турбуватися про те, як виявити СНІД.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code