vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Що вибрати: Валсартан або Вальсакор?

Практично кожна третя людина у своєму житті стикається з гіпертонічною хворобою. Фармакологічні компанії випускають безліч різних лікарських препаратів для лікування гіпертонії, до їх числа відносяться Валсартан або Вальсакор.

Что выбрать: Валсартан или Вальсакор?

Валсартан і Вальсакор – це лікарські препарати для лікування гіпертонії.

Характеристика Валсартану

Валсартан – це препарат з однойменною діючою речовиною у дозуванні 40, 80 і 160 мг. Таблетки Валсартан, крім основного компонента, що мають у складі додаткові:

 • МКЦ;
 • кроскармелоза натрію;
 • кремнію діоксид та інші допоміжні елементи.

Засіб застосовується у нормалізації високого тиску і вибірково впливає на АТ1 рецептори. Так як рецептори блокуються, збільшується концентрація ангіотензину II в крові. Ліки не блокує роботу інших гормонів, які грають важливу роль у людському організмі. Дія відбувається через 2 години після прийому першої таблетки і досягає піку активності приблизно через 5 годин.

Після прийому ліки швидко всмоктується у шлунково-кишковий тракт, а біодоступність становить приблизно 25%. Якщо приймати препарат під час їжі, концентрація ліків в крові зменшується у 2 рази. Цей показник ніяк не впливає на лікувальні властивості медикаменту. При прийомі препарату 1 раз на добу накопичення в організмі незначно. Ліки повністю виводиться з каловими масами і сечею.

Також Валсартан призначається під час лікування серцевих захворювань, які мають хронічний характер, як допоміжний препарат до основного лікування. Для лікування призначається дозування 80 мг на добу за один прийом або 2 рази по 40 мг. Максимальна добова доза може становити 320 мг за 2 прийоми.

Препарат може викликати побічні ефекти:

 • пронос;
 • блювотні позиви;
 • мігрень;
 • запаморочення;
 • алергію та інші.
Что выбрать: Валсартан или Вальсакор?

Валсартан призначається під час лікування серцевих захворювань, які мають хронічний характер.

Протипоказаннями до застосування є вагітність та період лактації, індивідуальна непереносимість компонентів. З обережністю застосовується пацієнтами з порушенням роботи нирок і жовчного міхура.

Дія Вальсакора

Вальсакор таблетки, вкриті оболонкою, мають діюча речовина – валсартан в дозі 160 мг. Препарат містить допоміжні речовини:

 • лактоза,
 • целюлоза,
 • кроскармелоза натрію та інші складові.

Медикамент позиціонується як противогипертоническое засіб і є своєрідним антагоністом. Вальсакор вибірково впливає на АТ1 рецептори, оскільки вони відповідають за досягнення ефектів ангіотензину II.

Внаслідок того, що препарат блокує АТ1 рецептори, відбувається підвищення плазмової концентрації ангіотензину II. За рахунок цього відбувається стимуляція рецепторів АТ2. Засіб не має антагоністичного впливу на АТ1 рецептори. Ліки не інгібує ангіотензин-перетворюючого ферменту.

Засіб не перешкоджає дії рецепторів інших гормонів, які виконують важливі функції в роботі серцево-судинної системи. Вальсакор ніяк не впливає на рівень холестерину, глюкози і сечової кислоти в крові. Дія препарату відбувається через 2 години після прийому першої таблетки і досягає піку активності приблизно через 5 годин.

Препарат швидко всмоктується у шлунково-кишковий тракт, а швидкість залежить від індивідуальних особливостей організму людини. Абсолютна біодоступність становить 25%. Якщо приймати ліки під час їжі, концентрація препарату у крові зменшується у 2 рази. Цей показник ніяк не впливає на лікувальні властивості засобу.

Прописується даний медикамент для лікування хронічних серцевих захворювань, пацієнти на момент призначення Вальсакора вже приймають ряд лікарських засобів. Для лікування призначається дозування 80 мг на добу за один прийом або 2 рази по 40 мг. Максимальна добова доза може становити 320 мг за 2 прийоми.

Что выбрать: Валсартан или Вальсакор?

Протипоказаннями до призначення Вальсакора є вагітність, індивідуальна непереносимість одного і більше складових компонентів.

Як і всі препарати, Вальсакор має побічні ефекти:

 • легке запаморочення;
 • мігрень;
 • пронос;
 • нудота;
 • високий рівень білірубіну;
 • порушення роботи нирок;
 • високі показники креатиніну та сечовини;
 • високий рівень калію в крові;
 • низький рівень гемоглобіну;
 • алергічна кропив’янка;
 • слабкість;
 • кашель.

Протипоказаннями до призначення препарату є вагітність, індивідуальна непереносимість одного і більше складових компонентів, його не можна приймати дітям.

Особливо обережно потрібно приймати ліки пацієнтам з проблемами жовчного міхура.

У чому різниця і схожість Валсартану і Вальсакора

З основної діючої речовини і дозуванні препарати Вальсакор і Валсартан абсолютні аналоги і в цьому полягає їх схожість. Розрізняються лише країна-виробник і вартість медикаментів.

Що краще брати – Валсартан або Вальсакор

Так як обидва препарату ідентичні, не має особливого значення, який медикамент приймати при лікуванні захворювання. Тут вибір в основному залежить від лікаря, індивідуальної переносимості компонентів людиною, наявності засобу в аптеці, а також від фінансового аспекту.

Що дешевше

Вартість Препарату в аптеках приблизно становить 200 руб. за 30 таблеток у дозі 80 мг, а вартість Вальсакора 315 руб. за 30 таблеток дозуванням 80 мг. Вартість медикаментів відрізняється, але незначно.

Можна замінити Валсартан на Вальсакор

Препарати Валсартан і Вальсакор є повноцінними аналогами і легко замінюють один одного. Схожість медикаментів ідентично у всьому, починаючи від складу і закінчуючи протипоказаннями та побічними явищами.

Думка лікарів

Валентина Михайлівна, кардіолог

Працюю кардіологом більше 15 років і знайома з ліками Валсартан і Вальсакор не з чуток. Щодня приймаю людей з гіпертонією і вдаюся до лікування цими засобами. Ефективно в 99 випадках з 100.

Катерина Вікторівна, кардіолог

У своїй лікарській практиці часто призначаю ці препарати. Вони дієві і відносно недорогі, що важливо для пацієнтів.

Відгуки пацієнтів

Іванна Олександрівна, 56 років

Вальсакор викликав у мене безліч побічних ефектів, тому поміняла його на Валсартан. Зараз відчуваю себе відмінно і лечу основне захворювання.

Єгор Петрович, 55 років

Робота нервова і часто трапляються гіпертонічні кризи. Лікар виписав Вальсакор, тепер відчуваю себе на 30 років. Жити стало набагато краще.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code