vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Що робити, якщо не встав член — причини поганої ерекції

Что делать, если не встал член — причины плохой эрекции

Що робити, якщо не встав член — причини поганої ерекції

Не всякий чоловік зізнається в цьому вголос, але багато стикаються з подібною проблемою і хочуть знати причину того, чому не встає член. Це може статися незалежно від віку і, як вважають лікарі – ще не привід для паніки. Ймовірно, просто варто змінити спосіб життя.

Зміст статті

1. Що робити, якщо не встає?

2. Чому не настає ерекція?

3. Патології ендокринної системи.

4. Проблеми психологічного характеру.

5. Інші причини.

6. Що робити, коли не встає член?

Що робити, якщо не встає?

Причин проблем з ерекцією може бути багато. І справа не тільки безпосередньо зі сечостатевою системою. Тут можуть бути «неполадки» ще і з ендокринною системою або навіть з психологічним станом. Так що ж у підсумку може надати подібний негативний вплив на збудження? І як же вирішити цю проблему?

Чому не настає ерекція?

Слабка ерекція – не настільки рідкісне явище, як може здатися спочатку. Хоча б один раз за своє життя, але з подібною ситуацією стикався будь-який чоловік.

Серед симптомів є такі:

 • Відсутність реакції пеніса на стимуляцію, повна відсутність руху;
 • Орган може збудитися, проте він недостатньо твердий і більше млявий, чим збуджений;
 • Член стоїть, але «неякісно» — тобто, короткий час і опадає навіть ще до того, як завершиться статевий акт;

Нормальна ерекція настає наступним чином: кавернозні тіла в статевому члені отримують приплив крові. М’язова тканина скорочується, блокується венозний відтік. Все це трапляється в той самий момент, коли під час стимуляції пеніса в мозок подається сигнал. Він і запускає складні процеси. У фалос надходить кров, він стає більшим і твердне.

Зникнення реакції навіть в процесі стимуляції статевого органу лікарі зазвичай пов’язують з такими чинниками:

 • Дефект м’язової тканини органу;
 • Низька чутливість нервових закінчень;
 • Патологія судин.

Причини подібного стану бувають різні. Крім проблем з фізіологією можливі психологічні проблеми, різного роду захворювання. Також впливають побічний ефект прийому лікарських засобів, підвищений температурний рівень в приміщенні.

Патології в ендокринній системі

Різноманітні збої в роботі ендокринної системи можуть викликати настільки ж різні зміни в роботі організму. І сечостатева система – не виняток. Різні порушення призводять до того, що пеніс буде мляво порушуватися або зовсім перестане стояти. Нестача в організмі гормонів тестостерону також може привести до подібного результату. Якщо тіло стає нездатним синтезувати цей гормон, можуть з’являтися такі симптоми:

 • Жирові відкладення в області стегон або грудях;
 • Мало волосся на тілі або повна їх відсутність;
 • Порушення ерекції;
 • Зміни в тембрі голосу.

Після того як чоловік переходить вікову позначку в сорок років, в його організмі автоматично знижується рівень вироблення даного гормону. Але факти говорять і про те, що подібне може трапитися навіть у чоловіків в самому розквіті сил. І це призводить до того, що пеніс рухається погано.

На «стояк» в тій же мірі впливає гормон, який називається пролактин. На противагу тестостерону, підвищення його кількості в організмі точно також може привести до зниження ерекції і поганого рівня збудливості. Еректильною дисфункцією нерідко страждають діабетики. Причиною цілком може послужити нестача інсуліну в крові.

Проблеми психологічного характеру

У більшій частині випадків відбувається так, що не встає саме з причин психологічних. До них можна віднести:

 • Численні стреси, емоційне перенапруження, депресії;
 • Наявність психологічної травми інтимного характеру;
 • Несумісність з статевої партнеркою чи конфлікт з нею;
 • Невпевненість у собі, низька самооцінка, різні комплекси;
 • Страх інтимних хвороб або настання небажаної вагітності партнерки;
 • Тривожність.

Психоемоційна перенапруга може привести не тільки до зриву, але і до того, що чоловік після буде шукати причини того, чому не встає і що робити. А відповідь буде в тому, що організм сильно виснажений. Якщо хлопчик змалку чув про те, що статеві стосунки – це погано, то у дорослому віці він буде відчувати сором за власні сексуальні фантазії і страх перед потенційними партнерками. Збудження може не настати зовсім.

Воно буде зберігатися з ранку. Але от у випадку з «загрозою» майбутнього сексу воно може перерватися ще навіть до того, як розпочнеться основне дійство. Фахівці пояснюють таку реакцію змінами в психоемоційному стані.

Про таке поняття, як еректильна дисфункція, знають багато чоловіків. Але додатково існує також таке поняття, як «селективна» еректильна дисфункція. Це означає, що така проблема, як «член не встав», існує лише з однією статевою партнеркою. Якщо з іншими потенційними партнерками все в порядку, значить дисфункція відсутня.

Інші причини

Якщо у чоловіка немає ерекції, це може бути пов’язано і зовсім з іншими проблемами. Наприклад, різні згубні звички – вороги чоловічого здоров’я. Інші варіанти, чому статевий член перестав стояти, можуть бути наступними:

 • Безсоння, перевтома;
 • Малорухливий спосіб життя. В умовах сучасності дуже багато людей займаються переважно сидячою роботою. Це може викликати затримку в органах малого тазу. І, як наслідок, викликати запалення;
 • Наявність хронічних хвороб, пов’язаних, наприклад, з серцево-судинною системою. Вони порушують приплив крові до статевого члена і викликають тим самим послаблення ерекції;
 • Порушення в ЦНС. Пухлини та інші неприємні «болячки», що вражають нервову систему, можуть істотно знизити чутливість нервів і провідність імпульсів;
 • Ожиріння. Викликає разом з собою порушення в гормональному фоні;
 • Занадто висока температура тіла, викликана різними хворобами;
 • Травмування хребта, попереку, кульшового відділу.

Тимчасові проблеми з ерекцією можуть викликати нещодавно проведені дослідження, взяття аналізів та інші маніпуляції на члені. Надати поганий вплив на ерекцію можуть також деякі лікарські засоби. Вони можуть знизити пригнічувати окремі функції мозку і тим самим знижувати чутливість нервів.

Що робити, коли не встає член?

Якщо збудження зникає вже не вперше і з різними статевими партнерками, чоловікові слід у найкоротші терміни звернутися до лікаря. В залежності від того, з чим може бути пов’язаний корінь проблеми, це може бути будь-доктор, від уролога до андролога.

У разі необхідності лікар призначить потрібне обстеження або навіть кілька, щоб встановити, що послужило дійсною причиною відсутності ерекції. Після постановлення остаточного діагнозу і проведення лікування виявлених хвороб, чоловікові можуть призначити такі варіанти стабілізації статевої активності:

 • Лікарські препарати. Лікар може призначити гормональні ліки або ті, дія яких спрямована конкретно на нормалізацію статевої функції. Підбирати собі медикаменти самостійно не можна, щоб не стало гірше. Їх повинен призначати тільки фахівець.
 • Народна медицина. Лікар також може порадити вдатися до трав’яних настоїв або відварів лікарських трав. Приміром, шипшини, аїру, лимонника і так далі. Для досягнення потрібного ефекту важливо вживати ці напої регулярно і досить тривалий час.
 • Спеціально підібране дієтичне харчування. Помічено, що «стояк» поліпшується, коли в його раціоні є нежирне м’ясо, морепродукти, горіхи або зелень.
 • Лікувальна гімнастика. В окремих випадках лікар може прописати пацієнтові щодня робити вправи, які спрямовані конкретно на зміцнення м’язів таза. Щоденні фізичні навантаження сприятимуть поліпшенню кровотоку та запобіганню застоїв в області тазу. Робити такі вправи, серед яких вправи Кегеля, присідання і так далі, цілком зручно і вдома. Поступово кількість повторень потрібно збільшувати.

Як стає зрозуміло, якщо член не встає, це проблема для чоловіка неприємна, але все ж розв’язувана. Важливо тільки не запускати її і вчасно звернутися до лікаря.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code