vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Результат збільшення члена за допомогою екстендера — реальні відгуки чоловіків

Результат увеличения члена с помощью экстендера — реальные отзывы мужчин

Результат збільшення члена за допомогою екстендера — реальні відгуки чоловіків

Екстендер – це особливий пристрій, завдяки якому чоловік може збільшити свій член. Вибираючи екстендер відгуки – це перше, на що варто звертати увагу.

Зміст статті

 • 1 Екстендер для збільшення пеніса
 • 2 Екстендери для збільшення члена відгуки
  • 2.1 Відгук 1. Максим (30 років), місто Твер
  • 2.2 Відгук 2. Олег (32 роки), місто Казань
   • 2.2.1 Доповнення через 3 місяці
  • 2.3 Відгук 3. Володимир (29 років), місто Астрахань
  • 2.4 Відгук 4. Олексій (25 років), місто Єкатеринбург
  • 2.5 Відгук 5. Віталій (33 роки), місто Красноярськ
  • 2.6 Відгук 6. Аркадій (39 років), місто Уфа
  • 2.7 Відгук 7. Григорій (35 років), місто Тюмень
  • 2.8 Відгук 8. Михайло (30 років), місто Владивосток
  • 2.9 Відгук 9. Іван (28 років), місто Воронеж
  • 2.10 Відгук 10. Олександр (33 роки), місто Владивосток
  • 2.11 Відгук 11. Дмитро (26 років), місто Краснодар
  • 2.12 Відгук 12. Анатолій (30 років), місто Тюмень
  • 2.13 Відгук 13. Андрій (29 років), місто Самара
  • 2.14 Відгук 14. Роман (31 рік), місто Хабаровськ
  • 2.15 Відгук 15. Станіслав (27 років), місто Самара
  • 2.16 Відгук 16. В’ячеслав (22 роки), місто Волгоград
  • 2.17 Відгук 17. Костянтин (33 роки), місто Мурманськ
  • 2.18 Відгук 18. Роман (40 років), місто Липецьк
  • 2.19 Відгук 19. Руслан (25 років), місто Саранськ

Екстендер для збільшення пеніса

Цей пристрій пройшов безліч медичних випробувань. Завдяки відповідним результатам він отримав велику кількість позитивних рекомендацій. Причому не тільки від лікарів, але і від чоловіків, які, завдяки экстендеру, змогли отримати бажаний результат без небезпечної необхідності робити хірургічну операцію зі збільшення члена.

Для обговорення такого нововведення, як екстендери були створені цілі форуми. Після перегляду безлічі самих різних джерел вдалося скласти невеликий перелік про плюси екстендера і його переваги перед іншими варіаціями для збільшення статевого члена:

 • Досягнуті результати зберігаються назовсім;
 • Позбавляє від необхідності робити операцію;
 • Перший результат відзначається через півтора-два місяці застосування;
 • Підвищується сексуальний потяг;
 • Повністю безпечний для чоловічого органу;
 • Коштує недорого і простий у застосуванні.

Про екстендери відгуки також стверджують, що він виправляє анатомічні дефекти члена, як, наприклад, його викривлення. Позитивний результат відзначається і докторами, і самими чоловіками, які його використовували. Так, наприклад, ерекція стає міцнішою, так і збудження триває довше.

Відгуки та результати застосування екстендера стверджують, що, використовуючи цей інструмент протягом півроку і більше, можна прийти до наступних підсумків:

 • Разом з пенісом збільшується і головка;
 • Член збільшується приблизно на три сантиметри;
 • Може стати на пару сантиметрів товще;
 • Член виглядає більше навіть в стані спокою.

Екстендери для збільшення члена: відгуки

Намагаючись вирішити, чи використовувати екстендер, відгуки про нього – це перше, що хочеться знати чоловікові. Тому далі представлені враження тих, хто вже скористався цим інструментом.

1 відгук. Максим (30 років), місто Твер

Всім привіт. Хочу поділитися своїми враженнями від використання екстендера. На самому початку я сумнівався, чи варто його купувати – його ціна мене зупиняла. Але в результаті все виявилося не так вже погано.

Не можу сказати, що ношу його регулярно, але намагаюся робити це якомога довше. У середньому хоча б години чотири. Пройшов вже місяць і мені вдалося збільшити свій член на 1 см. Товщим він не став, але ущільнився. Думаю, якщо б носив його часто, то результат був би кращим. Але я і так бачу, що він працює.

Відгук 2. Олег (32 роки), місто Казань

Придбав цю річ спеціально для збільшення члена. Вирішив спробувати, раптом допоможе і мені. Дружина навпаки сумнівається. Багато чого відразу я і не чекав. Через місяць вийшло збільшити всього на сантиметр. Через час відпишу знову, може результати суттєвіше будуть.

Додаток через 3 місяці

Привіт, це знову я. Користувався ще три місяці, намагаючись носити по кілька годин майже кожен день. В цілому мені вдалося збільшити свій член на три сантиметри. Дружина раніше сумнівалася в дієвості цього приладу, але зрозуміла, що я був правий!

Відгук 3. Володимир (29 років), місто Астрахань

Ніколи не міг похвалитися значними розмірами. Думаю, багато хто з чоловіків мене зрозуміють. Але під чим лягати особливо не хотілося. Та й не по бюджету це було.

Натрапив якось на інформацію про прилад. Замовив на сайті. Але перед цим довгий час вчитувався в безліч самих різноманітних вражень, намагаючись зрозуміти, чи допомагає екстендер. Збільшити свій член хотілося, а ось витратити гроші даремно – не дуже.

Що можу сказати. Після півроку носіння екстендера, результат дійсно є – додалося 2,5 сантиметра, так і обхват члена трішки збільшився. Про витрачені гроші не шкодую і на досягнутому зупинятися не збираюся.

Відгук 4. Олексій (25 років), місто Єкатеринбург

Довго сумнівався, чи варто купувати собі екстендер. Не можу сказати, що сумнівався у своїх розмірах, але мій член мав трохи неправильну форму. Замовив. Ношу вже, напевно, п’ятий місяць. І результатом задоволений.

Мій член не тільки прийняв правильну форму, але і трохи збільшився в довжину. Про витрачені гроші не шкодую. У мене пропали комплекси перед дівчатами, з’явилася впевненість у собі і налагодилася інтимне життя.

Відгук 5. Віталій (33 роки), місто Красноярськ

Зацікавився цим апаратом, ледве почув про нього. На різних форумах були найрізноманітніші враження. І хороші, і не дуже. Деякі навіть обіцяли збільшення до 5 см! Хоч і не відразу.  Користуюся вже чотири місяці і результат поки – 2,5 см. Може, якщо користуватися далі – стане краще. Або ж на «трійці» і застопориться. Час покаже. Але поки що все влаштовує.

Відгук 6. Аркадій (39 років), місто Уфа

Вважав нісенітницею всі ці штуковини для збільшення члена та інше. Думав, що не працює, а всі захоплені слова про нього – просто маячня. Але думка про те, що є безпечна можливість збільшити член, і цікавість все ж взяли наді мною верх. Вирішив замовити. Ношу поки що півтора місяці.

Замірів ще ніяких не робив, але що точно – так це ерекція покращилася. Вирішив ось поносити пару місяців, а потім вже зробити перевірку – збільшився чи ні. Ношу три рази в день по парі годин. Між носінням роблю годинку перерви. І як знімаю – масажую з маззю. Думаю, що результатів варто очікувати непоганих.

Відгук 7. Григорій (35 років), місто Тюмень

Для початку придбав собі цю штуковину на рядках, тому що дешевше. Спочатку, начебто, все було добре. Але цей хвалений екстендер вирушив у відро для сміття вже через пару тижнів. Ці джгути настільки сильно здавлювали голівку, що мені здавалося – вона відвалиться! От уже точно – скупий платить двічі.

Вирішив цього разу не пошкодувати грошей і купив ремінцевий. Ось тепер придбанням задоволений повністю! Носити намагаюся години три в день.

Відгук 8. Михайло (30 років), місто Владивосток

Купив екстендер на сайті. Користуюся майже місяць і результатом, можна сказати, задоволений. За такий відносно короткий період мій член збільшився на півсантиметра. Думаю, що результат відмінний для такого строку. Ношу його майже на максимальному натягу години по чотири в день. Це працює! Бажаю всім удачі.

Відгук 9. Іван (28 років), місто Воронеж

Всім привіт. Екстендер купив спочатку з цікавості. Але тепер повністю впевнений, що він допоможе більше не повертатися до подібних проблем. Я носив його близько семи місяців і ось зараз мій розмір збільшився вже до 19 сантиметрів! У плюсі додалося цілих чотири. Хоча за перший місяць додалося, пам’ятаю, півсантиметра.

Моя кохана теж дуже задоволена результатом. Приховувати від неї нічого не став. Дивлячись на досягнуті результати, все ще не можу повірити, що це всерйоз. Але все спрацювало. І далі їм користуватися я не буду – мене і так вже все влаштовує.

Відгук 10. Олександр (33 роки), місто Владивосток

Доброго дня. Мій розмір, соромно зізнатися, був лише трохи більше десяти сантиметрів. І я відчував себе ніяково під час близькості. Я забезпечена людина і у мене цілком вистачило б засобів на операцію по подовженню. Але робити її я не хотів ні за що.

Близько півроку тому дізнався про екстендер, вирішив придбати. І зрозумів, що він діє. За ці кілька місяців користування мій член додав у довжину майже три сантиметри. Обов’язково продовжу користуватися ним і далі, адже вже спостерігаю результат. Я повністю задоволений покупкою! Бажаю всім таких же успіхів.

Відгук 11. Дмитро (26 років), місто Краснодар

Я одружений вже майже рік. Близько п’яти місяців тому помітив, що сексуальне життя стало прісним. Та й дружина не отримує яскравого задоволення. Зрозумів, що проблему треба вирішувати і знайшов на сайті екстендер. На сайті обіцялися непогані результати. Купив.

Пройшло вже майже п’ять місяців, і інтимне життя стало набагато цікавішим. Член став на два, навіть майже три сантиметри більше, ерекція стала ще кращою, а секс – довшим. Поки носив, ніяких проблем не відчував. Та й дружина тепер стала навіть частенько сама напрошуватися на близькість. Про витрачені гроші і час не шкодую ні краплі. Так і на вже досягнутому зупинятися не хочу.

Відгук 12. Анатолій (30 років), місто Тюмень

Прилад досить цікавий. На одному форумі навіть знайшов відгук про те, що вдалося збільшити чоловічу гідність на цілих п’ять сантиметрів. Я намагаюся носити регулярно, але поки що не задаюся настільки глобальними цілями. За пару місяців додав півтора сантиметра. Періодично роблю перерви ненадовго, щоб розтягнулися м’язи встигли звикнути.

Читав про те, цей екстендер повністю безпечний. Сам під час носіння не відчував ніякого дискомфорту або болю. Все в порядку.

Відгук 13. Андрій (29 років), місто Самара

Усіляких операцій я все життя дуже боявся. Тому й не замислювався спочатку про те, щоб збільшити член. Хоча він і не дотягував у мене трохи до середніх розмірів. З жінками у ліжку був порядок, і все ж мені було трохи ніяково. Але я намагався цього не показувати.

Як-то раз в інтернеті натрапив на рекламу екстендера. Пройшов по посиланню, почитав. Вирішив замовити – чим чорт не жартує? Так ось. Після чотирьох місяців носіння екстендера член додав в довжині пару сантиметрів. І я став відчувати себе набагато впевненішим. Так і сексуальне життя покращилося. Можу з точністю сказати, що цей апарат своїх грошей коштує.

Відгук 14. Роман (31 рік), місто Хабаровськ

Зробив замовлення на сайті. Вирішив теж випробувати цю річ на собі. Купив відразу модель Pro. Екстендер доставили в красивому кейсі. Всі деталі були якісно упаковані. Правда, для складання довелося розбиратися з відео-інструкції. Але на ділі все виявилося досить просто. Тепер ношу по кілька годин на день, практично не знімаючи. Ну, крім походів в туалет, звичайно. І перші результати вже помітні! Я задоволений.

Відгук 15. Станіслав (27 років), місто Самара

Доброго дня. Вирішив ось купити цей апарат, тому що він став практично моєю останньою надією. У мене хвороба Пейроні – член викривлений донизу. Я одружений, з розмірами все в порядку. Але цей мій дефект не дозволяє урізноманітнити інтимне життя. Ношу поки що вже другу добу. Треба сказати, що звик досить швидко і навіть не боляче.

Але вся моя мета – це виправити анатомію. В характеристиках до цього приладу було написано, що він здатний допомогти навіть при цій проблемі – викривленні члена. Ось тепер поношу хоча б місяць, сподіваючись, що це дасть бажаний результат. Тому що під чим я, зі зрозумілих причин, лягати не хочу.

Відгук 16. В’ячеслав (22 роки), місто Волгоград

Із-за невеликого члена у мене завжди були комплекси перед дівчатами. Почув про цей диво-прилад, вирішив купити – а раптом і мені допоможе? Ношу вже три місяці. Починав носити його по парі годин на день, більше не виходило. А зараз вже можу вільно і по шість годин його носити – член звик буквально за пару тижнів.

У рекомендаціях як раз і було вказано саме це. І позитивні результати я почав помічати саме тоді, коли збільшив час до покладених шести годин. Так що, якщо у когось є сумніви – просто спробуйте! Особисто у мене за цей час зріс на півтора сантиметра. І я точно буду продовжувати далі.

Відгук 17. Костянтин (33 роки), місто Мурманськ

Купив екстендер взимку. Особливими проблемами не страждаю. Але стало цікаво і захотілося спробувати. Зайвим точно не буде. Натяг – приблизно кілограм. Замість довжини спочатку член почав ставати щільніше. Візуально помітно не особливо, а ось за відчуттями – дуже. За чотири місяці додалася пара сантиметрів. Думав спочатку зупинитися на цьому, але потім реально, що називається «затягнуло» і поставив собі за мету 17 сантиметрів. Так і залишилося не так-то багато. Адже цей апарат працює!

Відгук 18. Роман (40 років), місто Липецьк

Я вже в розлученні, але, незважаючи на це, ніколи не було проблем з увагою жінок. У ліжку теж було все в порядку. Незважаючи на те, що володію не такими вже великими розмірами (всього 13 см). Зрозуміло, навіть в такому випадку можна бути на висоті, якщо знати як. Але про різноманіття в ліжку можна забути.

Цей екстендер став для мене справжнім порятунком. Працюю я в офісі, людей поруч майже не сидить. Так що ношу його майже постійно на роботі. І вже помічаю перші результати. Ношу всього півтора місяці. Так і з ерекцією стало краще. Що можу сказати чоловікам з такою ж проблемою, як у мене – навіть якщо вам вже виповнилося 40, це ще не привід забувати про статеве життя.

Відгук 19. Руслан (25 років), місто Саранськ

Спочатку мені це здавалося якимось маренням і черговою аферою. Але щось все ж спонукало мене зробити дзвінок. Мабуть, внутрішнє бажання трохи збільшити власні розміри все ж таки переважило. Задаючи питання, я дізнався, що «з неба» нічого мені не впаде і заради результату треба тренуватись. Купив. Носити регулярно і рекомендовану кількість часу виходить не завжди. Але навіть незважаючи на це я зміг додати півтора сантиметра за відносно невеликий проміжок часу. Тепер бачу, що все це правда – старання дають результати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code