vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Приватні оголошення: масаж простати в Москві — вартість послуг від масажисток

Частные объявления: массаж простаты в Москве — стоимость услуг от массажисток

Приватні оголошення: масаж простати в Москві — вартість послуг від масажисток

Сучасний світ дуже нестійкий, екологічна ситуація залишає бажати кращого, що в свою чергу сприятливо позначається на нашому здоров’ї. На даний момент існує багато спеціалістів, які допомагають людям впоратися з цією проблемою, і знайти таке довгождане здоров’я, бо в здоровому тілі – здоровий дух! Сьогодні ми дізнаємося все про це захворювання, а також розповімо скільки коштує масаж простати в Москві.

За даними ВООЗ (всесвітньої організації охорони здоров’я) 50% чоловіків стикаються з даною проблемою, і лише не багато хто знає, що це недуга можна, і потрібно вилікувати, адже життя після 40 тільки починається.

Зміст статті

 • 1 Показання для проведення процедури
 • 2 Як здійснюється масаж?
 • 3 Лікування апаратної методикою
 • 4 Вартість лікування

Показання для проведення процедури

 • Імпотенція (немає можливості до здійснення статевого акту)
 • Бактеріальний хронічний простатит
 • Наявність застійних явищ в простаті

Перед початком процедури потрібно пройти обстеження, щоб дізнатися, чи є протипоказання до даного масажу, а саме:

 • Рак простати, і підозри на рак
 • Камені передміхурової залози
 • Тріщини заднього проходу, геморой, проктит та інші захворювання прямої кишки
 • Великі кісти простатиту

Якщо даних захворювань немає, то можна сміливо почати процедури.

Як здійснюється масаж?

Процедура проводиться спеціалістом, що пройшов курс масажу, і має кваліфікацію.

Масаж робиться в стерильних, одноразових рукавичках. Під час процедури пацієнт може відчувати неприємні відчуття, і навіть різкий біль, але хвилюватися не варто. Зазвичай кожен сеанс триває 3-4 хвилини. Перед призначенням лікар повинен оглянути хворого, щоб переконатися у відсутності запальних захворювань в цьому районі. При необхідності лікар може призначити курс антиінфекційної терапії, за кілька днів до призначеної маніпуляції.

Пацієнт лягає на правій бік, згинає коліна до живота (поза ембріона) сечовий міхур не повинен спорожнятися, щоб заліза перебувала у зручному для масажу положенні.

У лікувальних заходи запропонована маніпуляція проводиться протягом 1 місяця. У профілактичних заходах лікарі рекомендують проводити масаж 1 раз в рік від 5 до 7 днів.

Ректальний масаж, припускає теж саме дію на передміхурову залозу, тільки його проводять через задньопрохідний отвір (пряму кишку). Лікар надягає стерильні рукавички, змащує палець водним вазеліном, для зручного ковзання, і менш хворобливих відчуттів. Після проникнення виробляються кругові рухи пальцем, це сприяє механічному впливу на передміхурову залозу. У завершенні доктор розтирає середню смугу простати для видавлювання вмісту. Ціна за сеанс такого масажу простати буде починатися від 1 тисячі рублів – це розцінки Москви.

Лікування апаратної методикою

Дуже часто чоловіки не хочуть йти в лікарню, мотивуючи це соромом, і вдаються до домашнього лікування. Для таких цілей існує спеціальний вибромассжер. На нього потрібно надіти презерватив, змастити вазеліном і ввести в анальний отвір.

Сучасна медицина неухильно розвивається, і тепер простату можна лікувати і з допомогою апаратної методики. З її допомогою можна:

 • Забезпечити залозу поживними речовинами і киснем
 • Поліпшити її м’язовий тонус
 • Забезпечити хороший приплив крові
 • Вивести гній і застояні соки, які в майбутньому можуть призвести до запалення

Одним з таких апаратів є тренажер Маркелова, вона працює за принципом вібромасажера, але на відміну від нього не викликає неприємних і больових відчуттів. Простий у використанні, вводиться в пряму кишку на 5-10 хвилин. Його ціна в Москві варіюється від 9-10 тисяч рублів.

Існують і електростимулятори в основі їх роботи відбувається элеткростимуляция м’яких тканин, які сприятливо впливають на кровообігу. Найбільш популярним апаратом на ринку сучасних технологій медицини є «Електрон». Його вводять у пряму кишку, він підлаштовується під анатомічні особливості кожної людини, і не викликає хворобливих відчуттів. Його капсулу змащують вазеліном. Апарат може працювати до 75 годин на батарейках, це 300 сеансів.

Також є інноваційні апарати лазерної терапії, часто використовується і з хірургічним лікуванням, принцип його роботи полягає у впливі на передміхурову залозу інфрачервоним випромінюванням і магнітним пульсом.

Апарат «Эретон» дуже популярний у чоловіків страждають даним захворюванням, принцип його роботи полягає в электроимпульсивном струмі, який сприятливо впливає на чоловіче здоров’я.

Існують Вакуумні помпи, вони також, як і попередні апарати сприятливо впливають на роботу кровотоку, в основному їх застосовують з метою профілактики, або легких стадіях захворювання. Багато лікарі рекомендують використовувати саме це пристосування для лікувального масажу.

«Простам» дуже зручний у використанні, маленького розміру, вводиться в пряму кишку, і за рахунок свого теплового впливу, сприятливо впливає на кровообігу, і надходження кисню в залозу. Вже після 3 застосування, хворий відчуває значно зміни, з’являється ерекція, і бажання до статевого акту.

Дуже часто можна знайти в інтернеті приватні оголошення з послуг масажу простати, ціна на них починається від 1500 рублів. А послуга з виїздом масажистки в Москві, починається від 2 тисяч рублів.

Вартість лікування

У Москві ціна сеансу масажу простати буде варіюватися від 1000 до 3500 тисяч рублів. В залежності від клініки буде заведена амбулаторна картка хворого, з усіма записами та подальшими рекомендаціями хворому. Профілактичний масаж буде коштувати в межах 1500 рублів, складно не погодиться, що як для Москви, ціни цілком демократичні. У московській області послуги масажисток будуть дешевше на 5-10%. У найближчих областях поруч зі столицею, на масаж простати вартість буде починатися від 700 рублів.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

*

code