vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Порівняння Вальсакора і Валза

Все більше людей у світі страждає високим тиском і гіпертонічним кризом. Підібрати правильне лікування може тільки досвідчений лікар. Серед найбільш популярних препаратів виділяють Вальсакор і Валз.

Сравнение Вальсакора и Валза

При тиску і гіпертонічному кризі рекомендують препарати Вальсакор і Валз.

Характеристика Вальсакора

Вальсакор є антигипертоническим препаратом і впливає на особливі рецептори. Активною речовиною ліки є валсартан, який вважається антагоністом рецепторів АТ1. Лікарський засіб володіє сильним знижує високий тиск дією. Препарат впливає на зменшення загального периферичного опору судин, нормалізацію систолічного тиску.

Вальсакор ніяк не відбивається на серцевому ритмі, позитивно впливає на стабілізацію пульсу. За рахунок цього відбувається зникнення задишки, спад набряклості і важкого дихання. Допоміжним компонентом засобу є діуретик гідрохлортіазид, який виконує допоміжну функцію в лікуванні пацієнта і знижує ризик виникнення побічних ефектів. Форма лікарського препарату таблетки різного дозування.

Вже через 10 днів починаються поліпшення стану пацієнта, а підвищений тиск поступово приходить в норму. Ефект від застосування одиночного ліки триває близько доби.

Показання до застосування засоби наступні:

 • серцева недостатність;
 • високий тиск;
 • перенесений інфаркт міокарда.

Застосування ліки індивідуально та призначається лікарем. Все залежить від захворювання, тяжкості перебігу хвороби та індивідуальних особливостей організму. Наприклад, при високому тиску початкова доза терапії становить дозування в межах 80 мг на добу, а через місяць після початку лікування дозування коригується у відповідності з самопочуттям пацієнта, спираючись на результати перебігу захворювання.

Сравнение Вальсакора и Валза

Вальсакор ніяк не відбивається на серцевому ритмі, позитивно впливає на стабілізацію пульсу.

Максимально допустима доза препарату при високому тиску становить 160 мг на добу. Якщо ефект від лікування невисокий, лікуючий лікар переводить пацієнта на більш сильні препарати з цієї фармакологічної групи.

Якщо у хворого діагностується серцева недостатність, то максимально допустима доза засобу може досягати 320 мг на добу. Після перенесеного інфаркту міокарда медикамент може застосовуватися не раніше чим через 12 годин з моменту інфаркту. Допустима добова доза становить 320 мг.

Як і всі препарати, Вальсакор має ряд побічних ефектів:

 • часте виникнення різного роду інфекцій;
 • проблеми з шлунково-кишковим трактом;
 • кропив’янка на шкірних покривах;
 • прискорене серцебиття;
 • підвищена стомлюваність;
 • проблеми зі сном та інше.

При виникненні побічних дій лікування рекомендується відразу припинити та проконсультуватися з лікарем.

Протипоказаннями до призначення засобу є:

 • індивідуальна непереносимість одного або декількох компонентів;
 • непереносимість продуктів, що містять лактозу;
 • вікове обмеження;
 • проблеми з роботою нирок і печінки.

Вагітним і годуючим жінкам категорично протипоказаний даний медикамент.

Дія Валза

Препарат містить діючу речовину валсартан і вважається засобом для нормалізації підвищеного тиску. Дане ліки схоже на вищеописаний медикамент. Ефект після прийняття таблетки настає протягом 2 годин, а тривалість дії одноразового застосування приблизно добу. Максимально ефективне лікування продовжується протягом місяця.

Сравнение Вальсакора и Валза

Валз ефективно використовують у лікуванні хворих з серцевою недостатністю.

Показаннями до призначення препарату є високий тиск і гіпертонічний криз. Засіб ефективно використовують у лікуванні хворих з серцевою недостатністю. Коли чоловік переніс інфаркт міокарда, препарат призначається через 12 годин до 10 днів для мінімізації виникнення незворотних наслідків та запобігання смерті хворого.

Побічні явища і протипоказання аналогічні вищеописаним препарату.

У чому різниця і схожість Вальсакора і Валза

Вальсакор і Валз використовуються при лікуванні гіпертонії і впливають на зниження рівня АТ. Ці два препарати – абсолютні аналоги і не мають якихось відмінностей. Різниться лише другорядне склад ліків, що дозволяє призначати людям з алергічною реакцією на компоненти аналогічний препарат з іншими допоміжними засобами. Відмінність полягає і в тому, що в Вальсакоре, крім основного компонента, в склад входить ще одна діюча речовина – гідрохлортіазид.

Що краще брати – Вальсакор або Валз

Гіпертоніки часто задаються питанням, що краще – Вальсакор або Валз. На це питання можна відповісти лише тестуванням препаратів на собі. В основному відмінностей в ефективності немає, але бувають випадки, коли Валз є неефективним засобом, і тоді відбувається заміна на Вальсакор, так як з-за гідрохлортіазиду дію основного компонента посилюється.

Що дешевше

Ціна Валза коливається від 150 до 1500 руб. Все залежить від кількості таблеток, дозування і країни виробника.

Ціна Вальсакора починається від 350 руб.

Можна замінити Вальсакор на Валз

Так як препарати – аналоги, то в більшості випадків можна змінювати ліки між собою. Але в деяких випадках, коли тільки Вальсакор позитивно впливає на стан пацієнта, а Валз не дає потрібного ефекту, заміна неможлива.

Думка лікарів

Семен Петрович, лікар-невролог

Вальсакор частіше всіх інших аналогічних препаратів допомагає впоратися з гіпертонією. Тому рекомендую вибирати ліки з усіх подібних.

Павло Сишин, лікар-невролог

Я як лікар раджу приймати препарати з основним компонентом валсартаном при високому артеріальному тиску, але для початку потрібно пройти обстеження у хорошого фахівця.

Відгуки пацієнтів

Марія Володимирівна, 52 роки

Страждала гіпертонічними кризами кожен квартал. Приблизно рік тому лікар порадив ліки Валз і воно мені допомогло. Вже рік я не знаю, що таке високе тиск і відчуваю себе, як у молодості.

Олег Антонович, 61 рік

Приймаю Вальсакор для лікування гіпертонії. Це відмінний препарат, який м’яко знижує тиск і не викликає жодних побічних дій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code