vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Порівняння Лінексу і Аципола

Для боротьби з дисбактеріозом можуть застосовуватися медикаментозні засоби Лінекс і Аципол. Використовуючи ці пробіотики, можна швидко стабілізувати склад мікрофлори кишечника.

Порівняння Лінексу і Аципола

Для боротьби з дисбактеріозом можуть застосовуватися медикаментозні засоби Лінекс і Аципол.

Характеристика препаратів

Препарати мають у своєму складі речовини, що сприяють функціонуванню ШЛУНКОВО-кишкового тракту.

Лінекс

Це ліки розроблено спеціально для стабілізації кишкової мікрофлори. У його складі одночасно знаходиться 3 різновиди живих бактерій, що дозволяють поліпшити мікрофлору кишечника.

Препарат поставляється в аптеки у формі капсул.

Корисні мікроорганізми, присутні в складі Лінекса, не тільки покращують мікрофлору, але і сприяють виробленню багатьох вітамінів. Вони також можуть продукувати бактеріоцини, згубні для патогенів.

Аципол

Цей пробіотик покращує функції кишечника і його мікрофлору. Його активним інгредієнтом є живі лактобактерії і полісахариди, отримані з кефірних грибків. Медикамент проводиться у вигляді желатинових капсул. Він допомагає ліквідувати симптоми дисбактеріозу, використовується в терапії кишкових інфекцій та усуває харчову алергію.

Порівняння Лінексу і Аципола

Аципол допомагає ліквідувати симптоми дисбактеріозу, використовується в терапії кишкових інфекцій та усуває харчову алергію.

Лактобактерії мають такі позитивні властивості:

  1. Пригнічують активність патогенів в кишечнику.
  2. Стимулюють вироблення молочної кислоти, яка підвищує кислотність в кишечнику. Завдяки цьому створюється оптимальне середовище для розвитку корисних бактерій.
  3. Збільшує стійкість організму до різних інфекційних збудників.

Полісахариди, що містяться в Ациполе, зміцнюють імунітет.

Ліки застосовуються за такими показаннями:

  • коліт;
  • кишкові розлади;
  • дисбактеріоз, який супроводжується погіршенням роботи імунної системи, почуттям слабкості і проносом;
  • гострі інфекційні ураження органів шлунково-кишкового тракту, спровоковані грампозитивними і грамнегативними мікроорганізмами.

Додатково препарат покращує стан при алергії, мінімізуючи наслідки інтоксикації. Засіб протипоказаний при індивідуальній непереносимості речовин, що входять до його складу.

Порівняння Лінексу і Аципола

Препарати мають не тільки схожість, але і відмінності.

Схожість

Препарати мають одне і те ж призначення – лікування дисбактеріозу. Крім того, вони виробляються в однаковій лікарській формі, не викликають негативних реакцій при прийомі, вживаються в однакових дозах і володіють ідентичним і єдиним протипоказанням.

В чому різниця

У складі Аципола знаходиться 1 штам корисних бактерій, а в засобі Лінекс – 3. Крім того, препарат Лінекс може призначатися для немовлят, а Аципол – для малюків старше 3 місяців. Вибір препарату повинен проводитися лікарем.

Порівняння Лінексу і Аципола

Лінекс вважається більш дієвим ліками, оскільки в ньому знаходиться кілька штамів корисних мікроорганізмів.

Що ефективніше

Лінекс вважається більш дієвим ліками, оскільки в ньому знаходиться кілька штамів корисних мікроорганізмів. В його аналогу Ациполе міститься лише 1 штам лактобактерій.

Що дешевше

Середня вартість препарату Лінекс – 480-500 руб., ціна капсул Аципол – від 390 до 420 крб.

Умови відпустки з аптек

Обидва медикаментозних засоби мають безрецептурних відпусткою в аптеках.

Що краще – Лінекс або Аципол

Вибір препарату залежить від патології, яка потребує лікування.

При прийомі антибіотиків

Для відновлення кишкової мікрофлори у період антибіотикотерапії (при ЗПСШ) можна застосовувати як Лінекс, так і Аципол. В даному випадку медикаменти володіють приблизно однаковим дією, прискорюючи розвиток корисних мікроорганізмів у кишечнику.

При дисбактеріозі

При виникненні травних порушень після тривалої терапії краще користуватися медикаментозним засобом Аципол. Його вартість нижча, чим у Лінекса, однак зі своїми завданнями він справляється так само швидко і якісно.

Для дітей

Препаратом Аципол можна лікувати дитину старше 3 місяців. Для немовлят краще вибрати Лінекс. З допомогою цих ліків можна ліквідувати відразу кілька різновидів збудників інфекцій. Крім того, при його застосуванні нормалізується кишкова мікрофлора, перистальтика і стілець.

Думка пацієнтів

Наталія Окунєва, 33 роки, Новосибірськ

Після тривалої терапії інфекційної хвороби у мене з’явився дисбактеріоз. У лікарні порадили придбати ліки Аципол на основі живих лактобактерій. Капсули засоби пила по 2 шт. на добу протягом 1 тижня. Після 3 діб прийому у мене поступово посилився покращився апетит і травлення. Це дієвий пробіотик, який не має побічних реакцій і продається в будь-якій аптеці. Продається без лікарського рецепту.

Катріна Троцька, 29 років, Новомічурінск

Перепробувала багато препаратів, лікуючись від дисбактеріозу. Найефективнішим з них виявився медикамент Лінекс. Це пояснюється тим, що в ньому знаходиться відразу 3 типи бактерій, які позитивно впливають на кишечник. Ліки п’ю тижневим курсом двічі-тричі раз в рік. Тепер немає жодних проблем з травленням.

Дарина Морозова, 30 років, Володимир

Аципол – ефективний фармацевтичний продукт. Я його давала своєї 6-місячній доньці. Спочатку пробувала інший медикамент, але на його тлі у дитини почалися спазми кишечника. При використанні цього засобу не було ніяких ускладнень. Лікування пройшло без яких-небудь проблем. Завдяки Ациполу нам тепер не страшний дисбактеріоз. Сама я при розладах травлення користувалася Линексом. У ньому міститься відразу 3 корисних бактеріальних штаму.

Відгуки лікарів про Линексе і Ациполе

Анатолій Грошев (терапевт), 53 роки, Калінінград

Після антибіотикотерапії та для лікування дисбактеріозу прописую Аципол. У його складі знаходяться культурні бактерії, які швидко нормалізують кишкову мікрофлору. Засіб переноситься добре. За всю мою практику жодного разу не зареєстрував побічних реакцій. У важких випадках медикамент можна пити разом з Линексом.

Василина Паршикова (терапевт), 52 роки

Ці пробіотики мають безпечним складом і високою лікарською ефективністю. Найчастіше я призначаю Лінекс, т. к. він відрізняється більш широким спектром дії і має у складі відразу 3 штами корисних бактерій. Обидва медикаменту мають доступну ціну і хорошу якість.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code