vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Особливості лікування кісточки на ногах лазером

Багато людей, особливо в літньому віці, скаржаться на випирають бічні кісточки на ногах – лікування лазером є прийнятною процедурою за їх корекції, яка допоможе дуже швидко відновити первісний вигляд і усунути випирає шишку.

Особенности лечения косточки на ногах лазеромЗараз кнопка шишка на бічній частині ноги є проблемою століття. Не тільки літні люди страждають від неї. Молоді жінки з-за цього теж змушені прибирати улюблену взуття на підборах в шафу. Крім того, якщо на початку шишка не помітна, то потім з’являється дискомфорт, який переростає в сильні болі. Ситуація поступово буде погіршуватися. Якщо лікування розпочати вчасно, то це допоможе зменшити термін реабілітації, а також скорегувати форму ноги.

Зараз існує безліч варіантів лікування такої шишки – від народних засобів і аптечних медикаментів до хірургічного втручання і спеціальних процедур. Лазерне лікування вважається найефективнішим, але його призначають у тих випадках, коли шишку можна скорегувати тільки хірургічним методом, а препарати і процедури вже не справляються з ситуацією.

Що таке вальгусна деформація стопи

Вальгусна деформація стопи, точніше – великого пальця на нозі, вважається однією з поширених патологій розвитку. Найчастіше від цієї недуги страждають жінки. Ця хвороба характеризується тим, що плюсневая кістка, що йде до великого пальця, поступово змінюється і збільшується, а це призводить до формування шишки на нозі. Найчастіше така патологія пов’язано з тим, що з’являються порушення природної рівноваги між п’ятою і пальцями ніг. В такому випадку основне навантаження переходить з п’яти на великий палець, який не може витримати збільшення навантаження і починає змінюватися. Таке явище може бути спровоковано носіння незручного взуття, наприклад, часто мучаться жінки, які воліють високі платформи і підбори.

Те ж стосується взуття, яка має дуже вузький носок. Крім того, захворювання має спадковий характер. Краще звернутися до ортопеда при перших ознаках захворювання та освіті навіть невеликого горба в ділянці кістки великого пальця. Лікувати хворобу на ранніх стадіях набагато простіше.

На початку захворювання великий палець почне трохи відхилятися убік – назовні. Потім з’являється невелика гуля біля основи пальця. Поступово вона сильно розростається, виникають почервоніння і набряклість.

Особливості процедури лазерного видалення кісточок на стопах

Лікування кісточки здійснюється з допомогою різних методик, але лазерний спосіб вважається одним з самих нових. Таке передове лікування набагато ефективніше справляється з проблемою ніг. В країнах СНД цей метод почали використовувати не так давно, але інші країни вже досить досягли успіху в розробках лазерного обладнання для лікування стопи. В таких країнах ця методика чудово зарекомендувала себе.

Вся процедура виконується під дією анестезії. В даному випадку використовується місцевий наркоз. Процедура займе не більше 1 години в середньому, якщо у пацієнта немає жодних ускладнень. Вже на наступну добу дозволяється відпускати людину додому.

Відмітною властивістю цієї процедури є те, що за одну процедуру можна одночасно впливати на обидві ноги, тому корекція здійснюється за 1 день. Звичайно, набагато краще виконати корекцію ніг з допомогою лазера на ранніх стадіях розвитку хвороби, але лазерне обладнання чудово впорається і з тяжкими та застарілими формами.

Під час проведення інноваційної процедури кісточки, які випирають на ногах, як би шліфують за допомогою спеціального обладнання. Завдяки цій процедурі можна досягти хорошого результату. Кісточка перестане випирати. Якщо в ході хірургічної операції традиційного типу відбувається лише часткове висічення наросту на плеснової кістки, то в ході лікування лазером поверхню кісткової структури шліфується повністю променем.

Такі методи, дійсно, мають значні відмінності. Крім того, ще однією важливою особливістю є місцева анестезія, завдяки чому операційне втручання можна здійснювати для людей будь-якого віку. Вже через кілька годин оперований пацієнт зможе самостійно ходити без чиєї-небудь допомоги. Будуть деякі обмеження, але вже через пару тижнів можна буде повернутися до звичного способу життя.

Переваги і недоліки лазерного лікування наросту на кісточці

Багато лікарі рекомендують своїм пацієнтам, що мають застарілі форми захворювання, лікувати ноги лазером. Ця процедура вважаються повністю безпечною для здоров’я. Її перевага полягає, по-перше, в тому, що вона триває не більше 1 години. По-друге, вже через кілька годин пацієнт зможе самостійно пересуватися без допомоги інших людей, а не лежати протягом декількох днів без руху. По-третє, реабілітаційний період займе не більше 2 тижнів. Також ще одним плюсом є відсутність необхідності в носінні гіпсу. Буде потрібно в процесі реабілітації постійно відвідувати ортопеда. Це дозволить уникнути появи рецидивів захворювання у пацієнта.

Але у будь-якого лікування є свої недоліки. Те ж стосується і такого інноваційного методу як лазерна терапія. В першу чергу, необхідно буде вибрати досвідченого і кваліфікованого лікаря. Саме професіоналізм і досвід доктора грають важливу роль в лікуванні пацієнта і позбавленні його від шишок. А підібрати такого лікаря вкрай складно, оскільки подібне лікування вважається новим і не кожна лікарня оснащена необхідним обладнанням. Знайти лікувальний заклад, який спеціалізується на операціях даного виду і дає хороший результат, буде досить складно. Потрібно підібрати кваліфікованого і досвідченого хірурга, в іншому випадку підсумком невдалої операції можуть стати рецидиви і нові деформації стопи.

Ще один недолік даної процедури полягає в ціновій політиці. Враховуючи, що цей напрямок вважається новим, то операція в середньому у Російської Федерації буде коштувати близько 35-40 тисяч рублів за втручання на одній нозі. І не кожна людина зможе дозволити собі подібну процедуру. Така досить висока вартість може відштовхувати багатьох людей. Але з іншого боку, якщо порівнювати хірургічну стандартну операцію і лазерне видалення, то останнім набагато ефективніше і результативніше. До того ж, після лазерного лікування кісточка на нозі більше не буде турбувати людину.

Однак перш чим приступити до подібної терапії, все ж необхідно проконсультуватися з лікарем. Додаткове обстеження допоможе визначити, чи необхідна лазерна корекція. У лазерної терапії практично не існує протипоказань. Це пов’язано з тим, що процедура проводиться під місцевою анестезією, а загального наркозу не потрібно.

Звичайно, на ранніх стадіях можна скористатися засобами народної медицини. Різні примочки, компреси, ванни, відвари можуть допомогти з цією проблемою, але тільки на початкових стадіях. Теж стосується традиційної медикаментозної терапії. Крім того, пацієнтові допоможуть різні фізіотерапевтичні процедури, який підбере лікар. Лікування обов’язково повинне бути своєчасним, щоб не запустити ситуацію.

У більш важких випадках знадобиться хірургічне втручання. Його можна замінити лазерним лікуванням, але це дорого вартісна процедура з видалення шишок. Зате вона не має наслідків для пацієнта, і його можна буде відправити додому вже на наступний день. До того ж результат від процедури буде набагато краще, чим після хірургічної операції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code