vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Найефективніші препарати при лікуванні простатиту

Самые эффективные лекарства при лечении простатита

Найефективніші препарати при лікуванні простатиту

Вже зараз запалення простати відносять урологічних хвороб, тому лікування простатиту і найефективніші ліки повинен призначати лікар-уролог.

Зміст статті

 • 1 Чому може виникнути простатит
 • 2 Які лікарські засоби використовують для лікування простатиту
 • 3 Антибіотики в лікуванні простатиту
 • 4 Додаткові препарати для простатиту
 • 5 Рейтинг кращих ліків проти простатиту
 • 6 Секрети ефективного лікування запалення простати

Чому може виникнути простатит

У різних випадках буде підбиратися індивідуально ефективний метод, який буде залежати не тільки від наявності бактерій, але ще і від того, як людина харчується і відпочиває. Щоб усунути дискомфорт і заспокоїти запальний процес в організмі, необхідно приймати ліки тривалий час і строго за інструкцією.

Ефективні препарати для лікування простатита у хронічній та гострій формі можна регулярно застосовувати як комплекс лікарських заходів, паралельно приймаючи препарати традиційної або народної медицини.

Курс лікування підбирається урологом при появі перших ознак хвороби, але самостійно це робити не можна, оскільки прийом препаратів від аденоми простати буде марним при запаленні передміхурової залози.

Лікарю слід максимально точно описати всі ознаки простатиту у чоловіків, які були помічені. До них відносять:

 • болі під час сечовипускання;
 • бажання помочитися, яке виникає не менше двох-чотирьох разів за ніч;
 • поява стріляючих і тягнучих відчуттів внизу живота або в районі промежини;
 • виникнення хронічних болів у фалосі, мошонці і анусі;
 • виникнення дисфункції сечостатевої системи;
 • помутніння сечі через появу в ній домішок;
 • поява болю при дефекації;
 • поява білястих виділень, особливо в ранкові години;
 • стрімке підвищення температури тіла.

Звертатися до фахівців необхідно ще й тому, що ознаки запалення передміхурової залози схожі на деякі хвороби сечостатевої системи, рак передміхурової залози, простатити, цистити.

Які лікарські засоби використовують для лікування простатиту

Перед тим, як визначити найбільш ефективні ліки від простатиту, лікар огляне хворого і поставить точний діагноз на основі аналізів та ультразвукового дослідження.

На сьогоднішній день був складений світовий рейтинг найбільш ефективних лікарських засобів, які не тільки блокують біль, але знімають запалення. Вчені стверджують, що в світі ще не винайшли засіб, що стовідсотково виліковує простатит, оскільки будь-який з них треба приймати в комплексі з іншими препаратами.

Оглянувши хворого і вислухавши його скарги, фахівці призначають ті препарати, які є придатними саме для нього.

Майже всі ліки для лікування простатиту поділяються на такі групи, як:

 • свічки, що зменшують запалення простати і поліпшують обмін речовин;
 • ін’єкційні препарати;
 • засоби, що знімають запалення нестероїдного типу;
 • ліки від хронічного простатиту, які уролог вводить безпосередньо в простату;
 • мікроклізми, які поки є прикордонним препаратом, оскільки він не відноситься ні до традиційної, ні до народної медицини;
 • препарати антибактеріальної дії в таблетках;
 • адреноблокатори класу альфа.

Ефективне лікування простатиту безпосередньо залежить від правильно призначеного лікування, оскільки препарати підбираються строго індивідуально. Пацієнти повинні розуміти, що на сьогоднішній день не існує ідеальної схеми лікування, яка підійде кожному.

Ідеальним засобом від запалення простатиту буде те, що призначене урологом конкретному пацієнтові з урахуванням особливостей організму та перебігу хвороби, наявності алергічних реакцій на той чи інший діючий компонент.

Антибіотики в лікуванні простатиту

Поки точно незрозуміло, що допоможе при запаленні передміхурової залози будь-якої форми, але варто підбирати засіб залежно від особливостей недуги. Іноді лікар призначає застосування антибіотика пеніцилінового або тетрациклінового ряду, якщо це обґрунтовано медичними показниками.

Намагаються підібрати ефективні ліки від простатиту, які мають широкий спектр дії, оскільки вони швидко вбивають не один, а одразу декілька видів мікробів. За особливостями організму буде призначений антибіотик у формі таблеток або ректальних свічок.

Вони можуть якісно знеболити і надати протизапальну дію. В окремих випадках призначають ін’єкційні препарати, які можуть налагодити роботу серця, судин та імунної системи.

Додаткові препарати для простатиту

Іноді урологи рекомендують ефективні засоби для лікування простатиту додаткового плану. При порушенні кровообігу часто використовують якісні препарати, що виводять застояну кров з органу і відновлюють кровообіг (Ескузан).

Часто в лікуванні запалення передміхурової залози застосовують препарати, які знижують підвищений тиск на органи малого тазу та істотно знижують нав’язливий біль. Вони можуть розслабити тривалий м’язовий тонус в області промежини.

Препарати для лікування запалення передміхурової залози – це комплекси вітамінів і фітопрепарати. Ідеальні натуральні ліки ґрунтуються на комплексі витяжок з рослин, в їх склад входять гарбузове насіння, пальма повзуча. Ці лікарські засоби в комплексі з правильно підібраними вітамінами:

 • зменшують набряк простати;
 • виводять застояну кров із залози;
 • налагоджують відтік рідини фізіологічного типу;
 • зміцнюють імунну систему;
 • підвищують захисні функції людини.

Можна вводити в курс лікування препарати гормонального плану, які зменшують синтез чоловічого статевого гормону і знижують ступінь розростання тканин передміхурової залози.

Якщо пацієнт занадто близько до серця бере свій стан, то йому можна додати ще й седативні лікарські засоби. Вони коштують недорого, але ефективно знижують рівень депресії і збудливості, знижують сексуальні розлади і підвищують чоловіче лібідо.

Рейтинг кращих ліків проти простатиту

Неможливо підібрати найкращий засіб проти захворювання передміхурової залози, оскільки його ефективність буде залежати від форми збудника. Препарат, що спрямований на зупинення росту бактерій, буде абсолютно марним, якщо запалення було ініційовано паразитами.

Найбільш прийнятними на сьогоднішній день лікарськими засобами проти простатиту можна назвати:

 • Простатилен – є витяжкою з простати великої рогатої худоби, який може ефективно знизити набряки тканин і самої залози, допомагає нормалізувати загальний стан органів малого тазу, ефективно знизити кількість лейкоцитів секреті залози (вартість не перевищує 450 рублів);
 • Простамол УНО – має здатність регулювати роботу сечостатевої та репродуктивної системи, його натуральні компоненти істотно підвищують чоловіче лібідо, нормалізують відтік сечі та секрету передміхурової залози (має вартість не вище 850 російських рублів);
 • Пенопен – засіб, в основі якого є гарбузова олія, здатний швидко знижувати рівень ліпідів, підвищувати сексуальність і репродуктивну функцію, таблетки знижують навіть напади гострого болю і одночасно підвищують кут ерекції; эффект будет помітний, якщо пити препарат курсами, роблячи між ними невеликі перерви (ціна препарату не перевищує 950 рублів);
 • Вітапрост – засіб, який потрапляє до споживачів у вигляді ректальних свічок і таблеток, які однаково зручні у використанні; вони виготовлені на основі фірмового порошку; цей препарат максимально швидко і якісно знижує набряк передміхурової залози і позбавляє від запальних процесів, підвищує якість сіменної рідини і знижує утворення тромбоцитів; тішить тих, хто знайшов простатит, лікування таблетками, які доведеться пити невеликими курсами або просто раз на добу вставляти в задній прохід (вартість лікарського засобу сягає 900 російських рублів);
 • Простан – ще один якісний, ефективний препарат на сьогоднішній момент, згідно вітчизняного рейтингу, оскільки він здатний регулювати загальний стан і чисельність ПСА, не підвищує ризик виникнення онкології у хворого (ціна не перевищує 900 російських рублів).

Обов’язково потрібно поєднувати прийом препаратів з комплексом вітамінів і рослинних олій, а особливо, гарбузової.

Секрети ефективного лікування запалення простати

Не варто займатися самолікуванням, оскільки людина не знає особливостей недуги і власного організму і просто може нашкодити собі, доповнивши основне захворювання купою супутніх.

Не слід боятися уролога, оскільки він не буде соромити пацієнта за безладне статеве життя, а огляне його, спробує полегшити стан. Краще всього відразу ж пролікувати хворобу до переможного кінця, чим потім мучитись з нею в хронічній формі.

Варто запам’ятати, що до групи ризику часто потрапляють ті молоді і літні люди, які:

 • стикаються з важкими фізичними умовами праці;
 • перебувають у стані постійного стресу;
 • ведуть малоактивний спосіб життя;
 • курять, вживають спиртні напої та наркотичні засоби;
 • люблять жирні, гострі страви;
 • включають в раціон тільки низькокалорійні продукти.

Крім традиційного лікування препаратами, що входять до рейтингу найефективніших засобів проти простатиту, чоловікові будуть призначені фізіопроцедури і підтримуюча терапія. У самостійному порядку допускається приймати ліки, до складу яких входять витяжки з рослин або органів тварин. Часто ці препарати не належать до лікарських і являють собою вітаміни, біологічно активні добавки або ж фіто-чаї.

Якщо їх приймати правильно, то вони не зможуть завдати шкоди, крім наслідків від індивідуальної непереносимості або алергічної реакції.

Ідеальними фіто-засобами і біологічно активними добавками є такі препарати, як:

 • Червоний корінець – біологічно активна добавка, в якій міститься величезна кількість корисних компонентів, а трава скнара чайна дозволяє налагодити кровообіг і відток лімфатичної рідини з передміхурової залози;
 • Фужжуньбао – якісні китайські таблетки, які підвищують чоловіче лібідо, потенцію, ерективну функцію і тривалість статевого акту; БАД заснований на якісній рослинній сировині, в тому числі дерези, женьшені, альпанії;
 • Bull’s генітальний – китайське лікарський засіб, який може підвищити потенцію і налагодити кровообіг в передміхуровій залозі завдяки рослинному комплексу з бичачих яєць, повитиці та женьшеню.

Істотно поліпшити стан хворого реально, якщо скорегувати харчування, бо деякі продукти можуть завдати більше шкоди організму і істотно послабити дію призначеного препарату.

У меню кожного хлопчика, юнака, чоловіка і дідуся в обов’язковому порядку повинно з’являтися масло рослинного походження, причому краще, якщо це буде оливкова або соняшникова рафінована олія. Варто додати до щоденного раціону яйця і молочні продукти, нежирну яловичину і овочі, гарбузове насіння і сухофрукти.

Не варто вживати в їжу занадто жирні і гострі страви, харчуватися в сумнівних закусочних і зловживати майонезом. Під строгою забороною для чоловіків виявляються солодкі газовані напої та солодощі з жирним кремом.

Процес лікування запалення передміхурової залози досить довгий і проблематичний, але його можна прискорити, приймаючи тільки таблетки, призначені лікарем і додаючи до них вітамінотерапію.

Слід почати вести активний спосіб життя або просто прогулюватись після роботи, підніматися пішки на свій поверх або присідати кілька разів в перервах між домашніми справами, щоб посилити приплив крові до органів малого тазу.

Профілактикою до запального процесу стане ще й масаж промежини рушником після ранкового душу. Фахівці радять підкріплювати лікування великими обсягами свіжої води, випитими між прийомами їжі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code