vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Імунітет шкіри: як підвищити

Шкірний покрив людини має своїм імунітетом, який дозволяє мінімізувати вплив зовнішнього середовища. Яке значення імунітету шкіри, як підвищити цей показник, і для чого це потрібно? Перш за все, необхідно дати визначення цьому явищу, а також проанализировть вплив усіх негативних факторів, які впливають на шкіру людини щодня.

Иммунитет кожи: как повысить

Що таке імунітет шкіри

Кожна жінка мріє про те, щоб її шкіра завжди залишалася м’якою, пружною і підтягнутою. На жаль, процес старіння незворотний, але його можна сповільнити за допомогою безлічі методів. Сьогодні великою популярністю користується додання шкірі молодості хірургічними методами. Вони досить ефективні, але мають безліч недоліків, таких як висока ймовірність ускладнень, болючість і дуже висока ціна. Серед штучних методів можна назвати введення препаратів на основі ботулотоксину, але для цього потрібно знайти висококваліфікованого пластичного хірурга, якому можна довіритися. Але можна омолодити шкіру і більш природним способом. Якщо ви не хочете вдаватися до хірургічних операцій, варто задуматися про те, як поліпшити імунітет шкіри. Як це допоможе отримати бажаний ефект?

На початку 90 років минулого століття група японських вчених виявила, що клітини Лангерганса, які перешкоджають негативному впливу на шкіру навколишнього середовища, тісно пов’язані з процесом старіння. І якщо створити ідеальні умови, при яких шкіра не буде піддана абсолютно ніякому негативного впливу, вся енергія клітин буде спрямована на боротьбу зі старінням тканин. На жаль, відтворити ці умови в реальному житті неможливо, але можна докласти максимум зусиль та зберегти молодість шкіри на довгі роки.

Агресивні фактори

За цим страшним словосполученням ховаються повсякденні речі, яких ми зазвичай не надаємо ніякого значення. Але вони незмінно виконують свою роботу, позбавляючи шкірний покрив поживних речовин і змушуючи нас думати про те, як відновити імунітет шкіри. Тому перед тим, як підвищити імунітет шкіри, потрібно знизити вплив цих негативних чинників. До них відносяться

  1. Ультрафіолетове випромінювання. Сонячна енергія сприяє поліпшенню імунітету. Але для сприятливого впливу потрібно приймати сонячні ванни не більше 2 годин на день і захищати шкіру спеціальними засобами від ультрафіолету. В іншому випадку промені змінюють структуру ДНК шкіри і сприяють розкладанню шкірного білка.
  2. Повітря великих міст. Сьогодні мегаполіси є одним з найбільших місць скупчення токсичних речовин, які, крім іншого, руйнують клітини шкіри.
  3. Неправильний спосіб життя. Мова йде не тільки про куріння і зловживання спиртними напоями, але і про незбалансованим раціоні. Важка жирна їжа призводить до зашлакованості організму і зниження його імунітету. Разом з іншими органами страждає і шкіра, яка втрачає свої захисні властивості.
  4. Хронічна втома і постійні стреси. В ослабленому організмі клітини Лангерганса стають менш активними, що знижує ефективність захисту шкіри.

Виходячи з цього, можна сформувати відповідь на питання, як підняти імунітет шкіри. Насамперед необхідно вести здоровий спосіб життя. До цього поняття ставиться різноманітне харчування, 7-8 годин сну на добу, прогулянки на природі і регулярні заняття спортом. Першою ознакою одужання стане природний приємний колір обличчя, отримавши який, ви точно будете знати, що перебуваєте на правильному шляху до того, щоб зміцнити імунітет шкірного покриву і знайти здорову і красиву шкіру.

Краще всього харчуватися їжею з великою кількістю антоксидантов і вітамінів. Раціон повинен обов’язково містити сезонні фрукти та овочі, а також злакові та зернобобові культури. Зміцнити імунітет шкіри допоможе вітамін C, головним джерелом якого є цитрусові. У холодну пору року можна підтримувати імунітет вітамінними комплексами і біологічно активними добавками. Корисно влаштовувати собі розвантажувальні дні, протягом яких вживати тільки овочі, фрукти, трав’яні чаї та соки.

Як зміцнити шкірну опірність косметичними методами

Косметологія дала жінкам безліч засобів, відмовлятися від яких було б нерозумно і нелогічно.

Один з головних процесів для догляду за шкірою – її очищення від пилу, жиру і токсинів, що накопичились протягом робочого дня. Вони заважають шкірі дихати, а також перешкоджають нормальному обміну речовин. Очищати шкірний покрив можна масками, тоніки, скрабами і пінками. Сприяють очищенню і регулярні походи в лазню.

Косметолог підбере найбільш оптимальний для вашого типу шкіри метод відновлення і призначить ліки або ін’єкції.

Проблеми шкіри зазвичай є наслідком внутрішніх факторів, але для боротьби з ними можна використовувати косметику. Прекрасно зарекомендували себе препарати з антиоксидантами та сироватка Ultimune від фірми Shiseido.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code