vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Лікування гомеопатією алергії

Перш чим позбутися від алергії, людині доводиться випробувати на собі десятки методів. Одні з найбільш ефективних – лікування гомеопатією алергії самої різної форми.

Лечение гомеопатией аллергии

Подібне подібним лікуємо

Зміст гомеопатії як науки, яка існує вже понад 200 років, – зберегти і примножити життєву силу людини. На думку лікарів-гомеопатів алергія – зовнішній прояв дисбалансу внутрішньої системи. Це підвищена чутливість організму до речовини-алергену, яким може бути все що завгодно: продукти харчування, пил, шерсть тварин, пилок рослин, хімічні речовини, що входять до складу пральних порошків або гігієнічних засобів тощо

Дуже часто це захворювання починає турбувати ще з дитинства, причому одна алергічна реакція поступово може перетікати в інший. Бувають випадки, коли дитина реагує на певний продукт харчування, незабаром симптоми зникають, а в три роки алергія проявляється з новою силою під час цвітіння рослин.

Гомеопатичні засоби лікування алергії націлені на звільнення не від симптомів, а від причин захворювання. Такі засоби не будуть травмувати весь організм, вони лише знизять чутливість до конкретного алергену.

Щоб лікування було ефективним, потрібно обов’язково звернутися до лікаря-гомеопата, який повинен вивчити не тільки анамнез хворого, але і особливості його організму в цілому. Важливо знати, що лікування гомеопатією не завжди дає результат відразу. Найчастіше лікування займає до півроку і більше.

Гомеопатичне лікування алергії працює за такими принципами:

 1. Подібне лікується подібним. З гомеопатичними препаратами пацієнт отримує мікрочастинки продуктів-алергенів.
 2. Вживати ліки гомеопатичного характеру можна тільки в малих дозах, щоб не нашкодити організму.
 3. Вилікувати пацієнта з допомогою гомеопатії можна лише за умови індивідуального підходу та спеціальної схеми лікування, яка розробляється лікарем під кожної людини окремо.

Метод, коли в організм людини маленькими дозами вводиться алерген, досить ефективний. Так організм виробляє імунітет до цієї речовини, і чутливість помітно знижується, а з часом може повністю зникнути.

Препарати повинен призначати лікар-гомеопат

Лікування гомеопатією спрямоване на відновлення роботи всього організму. Після курсу гомеопатичних засобів людина стане виглядати краще, у нього не тільки зникнуть неприємні симптоми алергії, але і налагодиться обмінний процес в організмі, зміцниться імунна система.

Перед початком лікування пацієнтів найбільше хвилює питання, Чи можна вилікувати алергію гомеопатією назавжди? Тут є підводні камені, так як навіть при наявності позитивного результату контакту з алергенами все одно слід уникати. І якщо з продуктами харчування це можливо, то як бути людям, у яких є алергія на пилок рослин? У цьому випадку лікування повинно проходити цілий рік, а під час цвітіння треба приймати додаткові підтримуючі препарати – небудь задуматися про переїзд в інші кліматичні широти.

Лікування гомеопатією алергії має стандартну схему:

 1. Встановлення алергену шляхом проведення проб;
 2. Призначення гомеопатичних препаратів.

Після того як основні симптоми стихають, фахівець може скасувати медикаменти, залишивши в схемі тільки гомеопатичні засоби.

Користуватися гомеопатією без страху можна вагітним і годуючим жінкам. Якщо від алергічної реакції страждає немовля, гомеопатичні засоби можуть призначити матері, і вони будуть надходити в організм дитини з грудним молоком.

Призначати схему лікування повинен тільки лікар-гомеопат. Незважаючи на те, що препарати в основному виготовлені з рослинних компонентів, вони можуть мати протипоказання.

Основні ліки гомеопатичного характеру:

 • Люффель;
 • Ірикар;
 • Ринитал;
 • Циннабсин;
 • Ринитол-ЭДАС;
 • Аллергопент-ЭДАС;
 • Карсат-ЭДАС.

При алергічному нежиті призначають Люффель, проте з ним треба бути обережним пацієнтам, які страждають запаленням щитовидної залози. До препаратів від риніту відносяться також Ринитал і Циннабсин. Ринитол-ЭДАС – краплі в ніс, які повинні позбавити пацієнта від алергічного нежитю.

Ірикар – спеціальний крем для зовнішнього застосування. Він показаний при дерматитах і алергічних висипань на шкірі різного характеру. Рослинний комплекс дуже добре зволожує, і у нього немає протипоказань.

Аллергопент-ЭДАС призначається при харчовій алергії та кропивниці. Випускається у вигляді крапель і таблеток.

Карсат-ЭДАС – випускається у вигляді крапель і гранул, ліки спрямоване на комплексне купірування алергічних реакцій.

Не запускайте хворобу!

Кожне з цих засобів при розумній дозуванні та у тандемі з іншими препаратами напевно зможе позбавити вас від алергічної реакції. Сьогодні це проблема актуальна як ніколи. Екологічне забруднення навколишнього середовища, прийом лікарських препаратів, спадковість, продукти невідомого походження – все це накладає відбиток на наш організм.

Важливо не забивати його таблетками, які дають лише тимчасове полегшення, а підійти до проблеми алергії серйозно і грунтовно: виявити причину і взятися за лікування. Якщо захворювання запустити, воно може переродитися в бронхіальну астму, і це принесе вам значно більше проблем. Спробуєте пройти курс лікування гомеопатією, і тоді ви на власному досвіді переконаєтеся в її ефективності.

Будьте здорові!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code