vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Лікування алергії у вагітних

До алергій, лікування у вагітних яких здійснюється за спеціальною простою схемою, лікарі ставляться дуже обережно, оскільки всі ускладнює становище жінки. Призначувані методи повинні бути ефективними і в той же час безпечними для здоров’я майбутньої мами, так і для її малюка. І впоратися з подібним завданням зможе лише висококласний фахівець.

Лечение аллергии у беременных

Провокує алергію вагітність?

За статистикою, алергія у вагітних спостерігається приблизно у 35% випадків, навіть тоді, коли жінки ніколи не стикалися з подібним явищем раніше. Ця особливість жодною мірою не впливає на розвиток малюка, проте саме вона здатна приносити величезний дискомфорт вагітній жінці.

Найголовніше – не пускати алергію на самоплив і звернутися з проблемою в медичний заклад. Досвідчений лікар зможе підібрати грамотне лікування, що дозволяє поліпшити стан матері та уникнути ускладнень, здатних навіть торкнутися плід. Зокрема, мова йде про алергічних реакціях, які поступово переростають в астму. У періоди задухи страждає не тільки майбутня мама, але і ненароджений малюк, адже таке явище цілком може викликати його гіпоксію.

Як правило, алергія у вагітних проявляє себе внаслідок гормональних перебудов, які закінчуються до 14 тижня вагітності. Зазвичай саме в цей період йде і сама алергія, однак не виключено, що вона затягнеться ще на невизначений період. Найголовніше в цьому випадку – не приймати ніяких препаратів, які мінімізують прояв симптомів. Максимально безпечні з них повинен підбирати саме лікар, адже жінка, в силу свого незнання, може запросто нашкодити не тільки собі, але і дитині. Що примітно, алергії при вагітності проявляються в наступних формах:

  1. Перші ознаки алергії виникають саме в період вагітності. У цьому випадку жінці рекомендується якомога швидше звернутися до лікаря, для того щоб отримати кваліфіковану допомогу. Як правило, алергія при такому підході відбувається вже через кілька днів.
  2. Алергія, вагітність мирно співіснують. Алергічна реакція може виявлятися, але вона ніяк не впливає на вагітність жінки і не викликає дискомфорт.
  3. Алергія посилюється з приходом вагітності. Завдання жінки в цьому випадку – терміново звернутися до лікаря, адже такий прояв обов’язково потрібно лікувати!
  4. Алергія відступає під час вагітності. Завдяки концентрації в організмі гормону кортизолу істотно полегшується стан і жінка на час навіть забуває про алергії.

Насправді алергія у період вагітності не так вже страшна, а її симптоми досить рідко турбують жінку. Проте контролювати ситуацію потрібно обов’язково!

Лікувати чи ні?

Питання лікування алергії у вагітних досить суперечливий і донині викликає величезна кількість дискусій з боку медичних працівників. Вся справа в тому, що універсальної пігулки, швидко прибирає всі симптоми і не приносить шкоди організму, що розвивається в утробі дитини, просто не існує. Жінка повинна віддавати собі звіт, на який ризик іде, приймаючи звичайнісінькі протиалергічні таблетки.

Представницям прекрасної статі, які мають схильність до прояву алергічних реакцій, рекомендується починати лікування вже на етапі планування вагітності. Часто буває, що впоратися навіть з самою важкою формою можна за допомогою тривалої терапії, яку потрібно проводити з проміжком у кілька місяців. Таке лікування, безумовно, вимагає дуже багато сил і часу, проте дозволяє позбутися від проблеми до кінця.

Зокрема, слід обмежити відвідування місць, де може перебувати висока концентрація пилку, яка є потужним алергеном. Якщо ж достовірно визначено, на що конкретно спостерігається алергічна реакція, рекомендується за будь-яку ціну уникати контакту з алергеном! Часом виконати цю умову буває досить складно, однак жінка повинна навчитися приносити жертви хоча б в ім’я дитини.

Знаючи, на який саме період припадає алергія, вона може спробувати «вгадати» вагітність, для того щоб виключити ці місяці. Такий на перший погляд абсурдний метод приносить свої плоди і допомагає тисячам жінок уникнути непотрібних проблем зі здоров’ям!

Достовірно знаючи, як проявляється алергія у вагітних, можна скласти універсальне керівництво до дій, що дозволяє уникнути виникнення паніки, зберегти здоров’я і позбавитися від неприємної проблеми. Найголовніше – робити все з розумом і ні на секунду не забувати про необхідність збереження не тільки власного життя, але і життя дитини!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code