vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Лікування алергії у дитини гомеопатією

Лікування алергії у дитини гомеопатією набуває все більшу популярність серед батьків, які з турботою і трепетом ставляться до своїх дітей. Перевага цього методу лікування батьки віддають тому, що гомеопатія дає дуже хороші результати, часто в тих випадках, коли не допомогла традиційна медицина.

Лечение аллергии у ребенка гомеопатией

Види гомеопатії та їх різноманітність

У сучасній медицині зустрічається велика різноманітність гомеопатичних засобів, здатних боротися з алергією у дітей різного віку. Найчастіше вони мають різну форму, розраховану на дітей певних вікових категорій, і випускаються у вигляді таблеток, сиропів, олій, мазей, очних крапель і оподельдоков.

Такі препарати можна використовувати навіть для малюків, які перебувають на грудному вигодовуванні. Як і в разі прийому будь-яких медичних ліків, за лікуванням гомеопатичними препаратами слід дуже уважно спостерігати. На жаль, побічні ефекти, вони також мають. Серед них можуть бути: запалення слизової шлунка, запори, блювання і пронос.

Дуже важливо дотримуватися всіх рекомендації лікаря-гомеопата, крім того, інструкцій, які додаються до лікувальних засобів. Варто пам’ятати, що препарати необхідно приймати в строго певний час, встановлений лікарем, і своєчасно робити перерви між курсами лікування.

Гомеопатичні засоби виготовляються виключно з речовин рослинного і тваринного походження. Тому вони абсолютно безпечні для здоров’я дітей. В залежності від їх призначення, зовнішнього та внутрішнього застосування, використовують поєднання рослинних і тваринних компонентів з додаванням металів та їх сполук, отрути змій, бджіл та інших комах. Дози цих препаратів повинні розраховуватися з ювелірною точністю, для того щоб вони принесли максимальний ефект.

Лікування алергії у дітей гомеопатичними засобами

Як проводити лікування алергії у дітей гомеопатією? Алергія – одна з найпоширеніших і неприємних захворювань, з якими стикаються батьки і їхні чада в 90% випадків. Справа в тому, що наші продукти харчування, а також не зовсім здорова екологія здатні заподіяти шкоду малюкові з перших днів життя.

Зневірившись при лікуванні засобами традиційної медицини, батьки все частіше стали вдаватися до нетрадиційних, але ефективним методам – гомеопатії.

Однак вибравши такий метод лікування, необхідно суворо дотримуватися певних правил. Підбір необхідних медичних препаратів здійснюється виключно в індивідуальному порядку. Тому те, що є панацеєю для однієї дитини, може абсолютно не підходити іншому. Тут необхідно враховувати і вік малюка, і його особливі характеристики здоров’я, і ступінь протікання самого захворювання.

Необхідні препарати для лікування і ліки слід купувати в гомеопатичних аптеках. Там же можна купити і збори трав на основі виписаного рецепта. До кожного такого набору додається докладна анотація, в якій вказується, як саме необхідно приготувати препарат до використання та будь дозувань варто дотримуватися при алергії.

За допомогою гомеопатичних засобів можна також надати першу допомогу дитині в тих випадках, коли отримати консультацію спеціаліста не представляється можливим. Самі гомеопати пропонують мати таку аптечку в кожному будинку і при необхідності користуватися саме їй, а не сильнодіючими препаратами традиційної медицини.

Причини діатезу у дітей різного віку

Діатез – найбільш поширена форма алергічної реакції в організмі малюка. Лікувати діатез варто відразу, не запускаючи захворювання.Медики розрізняють три основних форми в залежності від віку дитини:

  1. Ексудативно-катаральний діатез може з’явитися у дітей з перших днів їх життя. Найчастіше він проявляється у вигляді почервоніння і лущення шкіри в області обличчя, шиї і сідниць. Виникають такі захворювання переважно у грудних дітей, чия шкіра дуже ніжна і легко піддається шкідливим впливам ззовні. Для лікування цієї форми алергії найчастіше застосовуються зовнішні гомеопатичні засоби, такі як мазі і растирки, до складу яких входять збори лікарських трав.
  2. Дитяча екзема. В основному зустрічається у дітей старшої групи садочка чи початкових класів школи. Проявляються такі екземи у вигляді бульбашок і папул червоного кольору. Вони можуть викликати сильне свербіння і печіння. Причиною такої алергії можуть стати харчові продукти, сезонні інфекційні захворювання, неякісна вода в крані.
  3. Атопічний дерматит. Є хронічним захворюванням, яке могло розвинутися на тлі невилікуваного або недолеченного ексудативно-катарального діатезу та дитячої екземи. Найчастіше дерматит супроводжується сильним свербінням і висипом, в результаті дитина стає нервовою і дуже дратівливим.

Перед тим як почати лікування гомеопатичними препаратами для зовнішнього застосування, варто випробувати їх на невеликій ділянці шкіри. Найчастіше для цього використовують зап’ясті руки. Шкіра там найбільш ніжна. Нанесіть невелику кількість крему або мазі на зап’ясті дитини і ретельно втирайте його в шкіру і залиште на 5 хвилин. Якщо через цей час на зап’ястку не буде почервонінь, мазь можна використовувати на уражену ділянку тіла.

Краще почати лікувати алергію у дітей якомога раніше, щоб у наслідку не стикатися з її ускладненнями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code