vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Кращий засіб для потенції у чоловіків: відгуки про таблетки

Лучшее средство для потенции у мужчин отзывы о таблетках

Кращий засіб для потенції у чоловіків: відгуки про таблетки

Препарати для поліпшення потенції – це одна з найбільш важливих деталей, необхідних для повноцінного інтимного життя у разі фізіологічних хвороб або процесу старіння. Тому багато представників сильної статі шукають найкращий засіб для потенції у чоловіків, і відгуки інших користувачів також впливають на вибір.

Зміст статті

 • 1 Засоби для поліпшення потенції
 • 2 Відгуки чоловіків про препарати для потенції
  • 2.1 Антон, 35 років, Астрахань
  • 2.2 Михайло, 45 років, Владивосток
  • 2.3 Сергій, 48 років, Москва
  • 2.4 Максим, 55 років, Архангельськ
  • 2.5 Рустам, 36 років, Омськ
  • 2.6 Євген, 37 років, Вологда
  • 2.7 Артур, 30 років, Санкт-Петербург
  • 2.8 Арсен, 25 років, Владивосток
  • 2.9 Григорій, 41 рік, Казань
  • 2.10 Іван, 33 роки, Красноярськ
  • 2.11 Руслан, 39 років, Єкатеринбург
  • 2.12 Ярослав, 42 роки, Челябінськ
  • 2.13 Андрій, 48 років, Уфа
  • 2.14 Олександр, — 31 рік, Воронеж
  • 2.15 Володимир, 35 років, Самара
  • 2.16 В’ячеслав, 29 років, Перм
  • 2.17 Кирило, 30 років, Новгород
  • 2.18 Марк, 32 роки, Іжевськ
  • 2.19 Олег, 41 рік, Тула
  • 2.20 Олексій, 46 років, Томськ
  • 2.21 Борис, 38 років, Липецьк

Засоби для поліпшення потенції

Всі існуючі засоби для підвищення потенції дозволяють на невеликий період часу або ж навпаки – надовго посилити статевий потяг, забезпечити стійку ерекцію і високий рівень чутливості. Все це дозволить провести статевий акт на високому рівні.

Умовно всі засоби і препарати для підвищення потенції можна підрозділити на три групи:

 • Для внутрішнього застосування (таблетки, краплі);
 • Для зовнішнього застосування (мазі, гелі);
 • Технічні засоби (розширювач).

Все перераховане допоможе повернути до норми інтимне здоров’я, не завдавши шкоди організму.

Ось, наприклад, найпопулярніші таблетки для підвищення потенції:

 • Віагра. Препарат давно вже отримав широкий розголос, завжди займає одне з лідируючих місць у переліках засобів для поліпшення статевої сили. Таблетки мають натуральний склад, бо майже не мають побічних ефектів. Ефект до чотирьох годин.
 • Левітра. Ключовий компонент – варденафіл. Препарат діє щонайменше чотири години. Але на відміну від тієї ж Віагри, для прийому Левітри не важливо, пив чоловік алкоголь чи їв що-небудь.
 • Сиаліс. Ключовий компонент – тадалафіл. Дія Сиаліса триває значно довше, чим у попередніх засобів – близько двох діб. Тому більшість чоловіків віддають перевагу саме цьому засобу. Але і можливі побічні ефекти тривають теж довше.

Але є ще й безліч інших ефективних препаратів. Чоловіки діляться своїм досвідом їх застосування, і детальніше про це можна прочитати нижче.

Відгуки чоловіків про препарати для потенції

 1. Антон, 35 років, Астрахань

Щоб підвищити потенцію, є багато лікарських засобів, але я не вважаю себе настільки старим, щоб вживати таблетки. Вирішив почати з кремів, купив один, називається Mighty Tool. Судячи зі складу, натуральна основа. Однак результатом я задоволений повністю. І труїти організм не треба, ще й член більшим стає. Висновок – засіб придатне.

 1. Михайло, 45 років, Владивосток

Коли ерекція почала підводити, почав шукати щось, щоб вирішити цю незручну проблему. Серед інших виділив для себе препарат під назвою Інфорте. Відгуки на форумі були позитивні, препарат начебто непоганий, та й коштує недорого. Спробував і не пошкодував. Незважаючи на те, що мені вже за сорок, стояк як у двадцятирічного.

 1. Сергій, 48 років, Москва

Деякий час тому на інтимному плані почалися великі проблеми. Проблем особливих зі здоров’ям немає. Може, справа вже у віці, хоч і не хочеться цього визнавати. Але сексу почав уникати. Дружина відразу ж стала підозрювати в зрадах. Вдарився в роботу, щоб відволіктися.

Потім вирішив ризикнути і спробувати Левитру. Цей препарат просто повернув до життя мою потенцію. П’ю по таблетці раз на день разом з їжею. І секс просто на вищому рівні! Тепер більше немає ніяких проблем з ерекцією.

 1. Максим, 55 років, Архангельськ

Коли почав відчувати проблеми з «тим самим», довгий час соромився цього. Секс став значно рідше і гірше. Потім вирішив все ж таки боротися з цим. Але почати з чогось легшого і купив Золотий коник. Для тих, хто не знає, відразу обмовлюся, що це не лікарський засіб, а БАД.

Але отриманий ефект мене цілком влаштував, як і самопочуття після нього. Член стоїть на «відмінно», та й істотно збільшилася тривалість статевого акту. Я знову став набагато впевненіше в собі. Мені не за горами шістдесят, а відчуття все, як у тридцять.

 1. Рустам, 36 років, Омськ

Випиваю в тиждень одну-дві таблетки Сиаліса. Думаю, багато хто про цей засіб знає. Дозування вистачає з головою. Ефект може тривати кілька днів. З часом слабшає, але якщо пеніс простимулювати, то порядок. А в перші пару годин після того як випив, не потрібна навіть стимуляція – збуджуєшся від однієї лише думки. Потенція з цим засобом у мене стала набагато краща. Ерекцію контролювати теж нескладно. Встає і падає, як по команді. Так що своїм інтимним життям задоволений повністю.

 1. Євген, 37 років, Вологда

Якось, коли гірше став стояти на дружину, вирішив зайти в секс-шоп, пошукати, може є щось цікаве для того, щоб урізноманітнити наше інтимне життя. Наткнувся поглядом на засіб для підвищення потенції – Імператорський мураха. Назва потішило, але вирішив спробувати теж. Почав з половини таблетки, прийняв за півгодини до.

Ерекція була просто кам’яна. Член, здається, навіть став товщий. Я думаю, це завдяки тому, що сильніше налився кров’ю. Діє препарат довго – мені вистачило одного прийому на десять годин. Стояк не постійний, все як треба. Єдино, спати став трохи гірше. Але ж і приймаю його тільки тоді, коли сон мені не потрібен.

 1. Артур, 30 років, Санкт-Петербург

Сміявся про себе над одним, в якого почалися проблеми з потенцією, поки це не торкнулося мене самого. Поговорив з ним, він порадив мені приймати Эффекс трибулус. Зауважу, що це не БАД, як часто буває, а саме лікарський засіб. Діє, за словами мого друга, на «ура». Вирішив і сам спробувати.

Засіб цей натуральний. У складі переважно рослинні компоненти. Я і сам знаю, що від таких препаратів куди менше шкоди для організму, побічних явищ набагато менше. А значить, приймати їх можна набагато частіше і довше. Почав приймати і зрозумів, що друг виявився прав. «Стояк» відмінний, член, здається, навіть трохи збільшився в розмірах. Та й дружина задоволена – наслухався від неї компліментів. Тепер теж раджу.

 1. Арсен, 25 років, Владивосток

Після початку проблем з інтимом лікар підказав пропити препарат Силденафіл. Я ще досить молодий – немає тридцяти. Але з причини того, що часто переживаю стреси, пеніс перестав вставати майже зовсім. Тому і пішов до лікаря. Той прописав курс з десяти таблеток, які треба пити з перервою в один день. Дія виявилася відмінною. Напевно, так швидко все нормалізувалося ще й тому, що у мене немає жодних шкідливих звичок. Я задоволений.

 1. Григорій, 41 рік, Казань

Теж пив Силденафіл. Перший раз взяв в якості перевірки, не став випробовувати в ліжку. Скінчив після мастурбації, і «стояк» тривав, мабуть, ще години півтори після прийому. Може, трохи менше. В інший раз випив таблетку десь за півгодинки до ліжка, і все пройшло просто чудово. Член стояв, як вартовий на посту, весь належний час. Жодного разу не дав осічку.

Надалі все налагодилося. Причому, навіть після того, як я цей засіб закінчив приймати, потенція все одно покращилася. Ніяких побічних ефектів, на зразок головного болю або чогось подібного, я на собі не відчув. Все добре.

 1. Іван, 33 роки, Красноярськ

Вже деякий час приймаю Сиаліс. Після початку проблем з потенцією виділив для себе цей препарат, так як він мені підходить найкраще. Купував і інші різні, і аналоги. Але Сиаліс для мене діє найкраще. Та й вартість помірна. За дві упаковки плачу трохи більше двох тисяч. Для мене цілком нормально.

Велику упаковку я б не радив купувати. Оскільки це зовсім невигідно. Все ж це таблетки, і приймати їх щодня не можна. Принаймні, небажано. Та й обов’язкові перерви. А у лікарських засобів теж є свої терміни придатності.

 1. Руслан, 39 років, Єкатеринбург

А я віддаю перевагу Віагрі. Так, розрекламовано. Так, коштує не дуже дешево. Але мене влаштовує повністю. Приймаю зазвичай хвилин за п’ятнадцять-двадцять до початку сексу. Години на чотири вистачає, але більше мені і не треба. Я в розлученні, і хоч вже не так молодий, але у жінках нестачі немає. Помітив з часом, що потенція покращилася, та й кінчати став потужніше, чим раніше. А що ще для задоволення потрібне?

 1. Ярослав, 42 роки, Челябінськ

Неприємно говорити, але вік вже починає брати своє. Помітив, що секс став якимось прісним. Та й дружина зізналася, що колишнього задоволення вже не отримує. Вирішили разом шукати рішення. Багато всяких препаратів перепробували. Навіть хвалену Віагру. Мені підійшла Левітра. Алкоголь на неї не впливає, можна пити під час їжі, що дуже зручно. Приймаю зазвичай одну таблетку за вечерею, коли хочемо з дружиною повеселитися. І в ліжко. Ефекту вистачає приблизно годин на шість. Але нам з дружиною зазвичай вистачає і одного-двох разів за ніч. Так що підходить більш чим. Осічок жодного разу не було.

 1. Андрій, 48 років, Уфа

Купив Сиаліс нещодавно. Повинен сказати, що за вартістю він виходить дешевше, чим його аналоги. Якщо є імпотенція в гострій стадії або щось таке, препарат допоможе не дуже. Але якщо періодично «не виходить», так і для профілактики – саме воно. Особливо якщо скоро вже п’ятдесят, як і мені.

Я не збираюся пити його щодня, та й немає в цьому ніякої потреби. Тільки в разі необхідності. П’ю вже місяць, поки звикання немає. Тепер нерідко можу обійтися і без таблеток. Хіба що посилити ефект, так би мовити.

 1. Олександр, — 31 рік, Воронеж

Силденафіл порадив мені знайомий лікар, коли я поскаржився йому на проблеми з потенцією. «Стояк» після цих таблеток справді потужний. Хоча препарат навряд чи може похвалитися безпекою. Все ж, він не такий натуральний. Але якщо дотримуватись дозування і термінів, все буде добре і турбуватися не має про що.

Мені вистачає перед статевим актом п’ятдесяти грамів. Результат завжди стабільний, так і секс триває довше, чим зазвичай. Я не пив чітким курсом, так і дозування таку не перевищував. Мені цілком достатньо того, що я вже описав перед цим. Мене все влаштовує і так.

 1. Володимир, 35 років, Самара

Як по мені, то Уремил – дієвий засіб, що вирішує проблеми з потенцією. Зі здоров’ям у мене і в дружини повний порядок. Довго намагалися завести дитину, але все не виходить. З-за моєї нервозності ерекція падає і все припиняється, так і не розпочавшись.

Про це препараті дізнався випадково з інтернету. Почав приймати, курсом оскільки накопичувальний ефект. Результат зміг оцінити вже через десять днів. Ерекція не пропала від початку і до кінця. Дуже задоволений ефектом. Та й оргазм став ще приємніше. Дитини тепер «робимо» з подвійним задоволенням.

 1. В’ячеслав, 29 років, Перм

Про такий цікавий препарат, як краплі «Мустанг», дізнався з інтернету, коли намагався підібрати для себе щось підходяще в плані таких ліків. Вирішив замовити на сайті. Краплі прийшли майже через тиждень. Проблеми з потенцією у мене почалися з причини психологічної. Тому я і вирішив для початку зупинитися на краплях, а не на таблетках.

Десять крапель на добу дали перший результат уже на третій день. Встав не відразу, але дівчина постаралася, і все пройшло добре. Тепер приймаю по десять крапель, але вже пару раз на добу. Наступного разу секс був просто «бомбовий». Не тільки довше звичайного, але і отримати вдалося цілих два оргазми. Двох тижнів мені вистачило, щоб повернути потенцію в норму.

 1. Кирило, 30 років, Новгород

У мене з потенцією не так вже все погано. Але якщо захочу підсилити ефект, то купую в аптеці Віагру. Але тільки оригінальну. Від компанії Пфайзер. Всередині всього лише одна пігулка на 100 мг дозуванням. Коштує майже дев’ятсот карбованців. Але воно того варто. До того ж, одна таблетка за раз для мене багато. І я поділяю її навпіл.

Для прискорення дії можна запити каваю. Але цей варіант підходить тільки тим, хто не страждає серцево-судинними хворобами. Тиск піднімається на «раз-два», як і пульс. Бажано приймати її на голодний шлунок. Так вона теж подіє раніше. Жодної осічки не було. Цьому препарату я повністю довіряю.

 1. Марк, 32 роки, Іжевськ

Шукав для себе засіб саме з натуральним складом. Зупинив свій вибір на Пантомаксі. Щоб вже точно без яких-небудь серйозних побічних впливів. Пити бажано незадовго до сексу. Дія його накопичувальна, діє години дві-три після того, як вип’єш.

Результат порадував. Я знову можу бути повністю впевненим у собі. Пристрасним і палким коханцем, який точно зможе доставити вподобаної жінці незабутнє задоволення.

 1. Олег, 41 рік, Тула

Якийсь час користувався засобами народної медицини. Але потім вирішив спробувати щось потужніше, але теж, щоб склад був, по можливості, натуральний. Звернув увагу на Еропростан. Відмінний препарат. Приймати зручно ще й завдяки тому, що можна не замислюватися про те, поїв ти чи ні, і скільки ти випив спиртного.

Всього-то потрібно налити в ложку, запити і менше, чим через півгодини організм вже готовий до відвертих рекордів. На одну ніч вистачає цілком. Хоча більшості чоловіків адже і того багато. Член стає чутливим. Пив протягом місяця. Пройшла млявість, більше завчасно не кінчаю. Тепер п’ю іноді для профілактики.

 1. Олексій, 46 років, Томськ

Почалися проблеми із інтимом. Крім усього іншого, доктор порадив пропити Уремил. Ефект накопичувальний, тому намагався приймати регулярно і не пропускати. Приймати легко і зручно – ложку порошку розчинити у воді і все. Пив я такий розчин два рази на день.

Пройшов всього тиждень, але дію помітив вже тоді. Біль в паху припинився. Часті марафони до унітазу і назад – теж. Самопочуття поступово прийшло в норму. Пив десь з місяць. Потенція налагодилася, як і інтимне життя. Коли кінчаю, болю теж більше немає. І ерекція тримається як треба. Знову відчуваю себе молодим.

 1. Борис, 38 років, Липецьк

Я пробував досить багато таблеток і інших препаратів для потенції. Як по мені, то Льовітра – найкраща. Так, приміром, від Віагри член встане незалежно від того, хочеш ти сексу зараз чи ні. І стояти буде тим довше, чим більшу дозування ти приймеш. Часто, навіть після еякуляції все одно буде стояти. Перевірено.

З Сиалісом ситуація простіша, але схожа. Левітра не дає такого швидкого і потужного збудження, як Віагра. Тут все більше залежить від того, чи дійсно ти хочеш цього сексу. Якщо немає підсвідомого бажання і ерекції не буде теж. Іншими словами, Левітра допомагає повністю контролювати ситуацію в ліжку. І сексу за ніч буде рівно стільки, скільки потрібно для повного задоволення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code