vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Естетична косметологія – тренд майбутнього

Чи хотіли ви продовжити молодість? Як часто, дивлячись на свої минулі (з юності/молодості) фото, ми помічаємо, що овал обличчя вже не такий чіткий, зморшки біля очей з’явилися, та й шкіра не має свіжого вигляду вранці, після довгого і міцного сну…. Ми засмучуємося і відкладаємо дзеркало. Засмучуватися не варто, варто звернутися до фахівців косметології.

Наука не стоїть на місці, і щороку в боротьбі зі старінням досягаються нові рубежі.

Говоримо з засновницею і керівницею провідної української клініки естетичної косметології з використанням інтегративного підходу і технологій фізіологічного омолодження, AB Clinic, докторкою Альоною Богославець: “Світ естетичної косметології сьогодні стрімко змінюється”.

Вона перетворюється реактивними темпами. За останні 20 років людство отримало стільки реальних технологій збереження молодості шкіри та її корекції, скільки не спостерігалося за всю попередню історію. Щороку з’являються нові, без перебільшення, революційні методи. Нові дослідження в царині молекулярних механізмів старіння теж несуть позитивні новини і появу нових інгредієнтів, які направлено і точно можуть скорегувати накопичувані з віком клітинні помилки. Корекція естетичних наслідків старіння – це та царина космодерматології, про яку докторка Альона Богославець знає все, або майже все.

Сучасна індустрія краси щороку пропонує дедалі безпечніші й ефективніші методики збереження краси та молодості. Зараз актуально бути здоровим, молодим і природно красивим.

І дедалі більше й більше стають популярними апаратні методики для розв’язання естетичних завдань: важливим сучасним трендом є малоінвазивність і безболісність. Замість наркозу, післяопераційної реабілітації, набряків, пацієнти обирають легші рішення – ін’єкційні або апаратні процедури. За правильно підібраної програми терапії, наявності сучасних апаратів і високої майстерності фахівця, який проводить процедури, лікування дає приголомшливий результат. При цьому навіть такі малоінвазивні техніки стають дедалі більш щадними для пацієнта: зменшується кількість проколів, деякі ін’єкційні процедури замінюються апаратними – все, щоб зробити процес комфортним для пацієнта і вписати його в напружений графік сучасної людини.

Лікарка Альона Богославець постійно вивчає найкращий досвід зарубіжних колег і проходить численні програми навчання та стажування у провідних світових експертів. Досвід її роботи обчислюється десятками років. Пацієнт шукає такого лікаря – косметолога, який може передбачити результат. А це, природно, безпосередньо пов’язано з досвідом, чим більший досвід, чим більша кількість пацієнтів пройшла через лікаря, тим точніше він здатний прогнозувати результат.

Доктор Альона Богославець є засновником і провідним фахівцем AB clinic.

В AB clinic використовується метод Oligocheck діагностики. Цей метод спектрометрії з використанням можливостей штучного інтелекту не вимагає здачі традиційних біоматеріалів для діагностики стану організму. За допомогою дотику до долоні можна діагностувати багато метаболічних проблем, пов’язаних із дефіцитом мінералів та інтоксикацією важкими металами. Прилад за 7 секунд надасть вам “фото вашого організму зсередини”, потім аналізується поточний стан організму. Ви не бачите, яких змін зазнають у процесі старіння клітини печінки, серця або мозку – ви бачите тільки шкіру, тому переживаєте про її стан. А її стан багато в чому залежить від того, як печінка і нирки справляються зі своєю роботою, чи все гаразд із нейроендокринним комплексом, імунною системою. Усе це відбивається на шкірі: на її тургорі, кольорі, помітності капілярної сітки, сухості, пігментації тощо. Шкіра відобразить історію вашого життя і стан вашого здоров’я

Чим відрізняється AB Clinic від інших косметичних закладів подібного типу. Це центр краси, де ви зможете подовжити молодість, водночас вашим обличчям і/або тілом опікуватиметься не пересічна косметологиня, а одна з найкращих спеціалісток в Україні докторка Богославець. І не тільки вона одна, ціла група лікарів-спеціалістів, різних розділів медицини, які поділяють концепцію інтегративної медицини, активно впроваджують новинки індустрії та авторські методики докторки Альони Богославець.

Ірина Ліщук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code