vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Ефективні способи збільшити голівку статевого члена у чоловіків

Головка статевого члена має безліч нервових закінчень і є найбільш чутливою частиною органу. Під час інтимної близькості вона проникає найбільш глибоко і допомагає чоловікові і його партнерці випробувати оргазм. Причини, по яким у представників сильної статі з’являється бажання збільшити цю частину різні, серед них невдоволення зовнішньою формою, асиметрія, порівняно невеликий розмір відносного стовбура пеніса, низька чутливість. Досягти бажаного результату можна за допомогою гелів, медикаментів та оперативного втручання.

1

Збільшення голівки статевого члена

В більшості випадків потреба В збільшенні головки статевого члена виникає з-за психологічного дискомфорту, коли чоловік незадоволений зовнішнім виглядом пеніса. У гонитві за ідеальними формами існують певні ризики:

 • деформація;
 • ускладнення, пов’язані з запаленням, втратою чутливості;
 • порушення ерекції.

Перш чим вибирати спосіб збільшення, необхідно розглянути всі методи і зупинитися на оптимальному, тому що розвиток небажаних наслідків здатне повністю порушити статеву функцію.

Справжні патології, які потребують медичної корекції з косметичною метою, зустрічаються вкрай рідко. У нормі головка члена становить 25% від його загальної довжини. Якщо середній розмір пеніса для чоловіків слов’янської зовнішності дорівнює 16 см, 4 з них припадає на голівку. Виникнення дискомфорту при нормальних параметрах відноситься до числа психологічних проблем, причина невдоволення має прихований психогенний характер. Необхідна попередня консультація з психологом і сексологом.

2

Способи

Існує маса способів збільшити головку члена, що відрізняються методом впливу. При виборі потрібно враховувати плюси і мінуси маніпуляції. Якщо одні дозволяють в найкоротші терміни досягти бажаного результату, то інші можуть потребувати часу, терпіння і старання. Багато залежить і від цілі: явні косметичні дефекти варто виправляти хірургічним шляхом, а збільшення загального обсягу можна почати і з спеціальних вправ.

Умовно всі методи поділяються на два види:

 • інвазивні, що передбачають обов’язкове хірургічне втручання з проникненням через шкіру і введенням імпланту або речовини.
 • неінвазивні, які передбачають зовнішній вплив за допомогою мазей, гелів, спеціального обладнання або механічного впливу.

2.1

Хірургічне втручання

Хірургічне втручання в області геніталій ставиться до пластичних операцій. Процедура вважається специфічною і потребує спеціалізованої підготовки і досвіду проведення подібних маніпуляцій. Є й інші недоліки:

 1. 1. Високий ризик ускладнень, приєднання вторинної інфекції, запалення.
 2. 2. Імовірність несприятливого результату операції, деформація або невдоволення розмірами.
 3. 3. Пошкодження нервових закінчень і втрата чутливості.
 4. 4. Тривала підготовка.
 5. 5. Обов’язковий період реабілітації.

Відкрите оперативне втручання передбачає введення через розріз спеціальної матриці, яка, перебуваючи між м’якими тканинами головки і печеристого тіла пеніса, збільшує обсяг. Матеріал імпланта чужорідний, тому організм чоловіка з-за дії імунної системи може відторгнути його.

2.2

Гель

Використання гелю для збільшення статевого члена є найпоширенішим способом, що використовується у косметологічній хірургії. Це обумовлено високою ефективністю і відносною безпекою для загального здоров’я пацієнта і його еректильної функції. Препарат містить гіалуронову кислоту, яка має максимально наближений до людських фізіологічних рідин склад. Вона добре засвоюється організмом і не викликає побічних ефектів.

Спосіб є малоінвазивним: діюча речовина вводиться з допомогою голки. Процедура практично безболісна і рідко викликає дискомфорт, тому не вимагає навіть місцевої анестезії. Вона застосовується в окремих випадках за бажанням пацієнта.

Істотним недоліком є необхідність повторювати маніпуляцію по мірі розсмоктування гелю. Статевий член добре постачається кров’ю, тому виведення гіалуронової кислоти залежить не тільки від швидкості обміну речовин, але і від періодичності і тривалості ерекції, частоти сексуальних контактів. Повторне введення може знадобитися через 3-12 місяців.

2.3

Медикаментозні способи

Сучасний фармацевтичний ринок пропонує велику кількість засобів для збільшення голівки члена. Деякі з них призначені для швидкого і нетривалого результату, інші вимагають курсового прийому. Короткочасний ефект ґрунтується на стимуляції припливу крові, за рахунок чого збільшується обсяг. Однак можливості вплинути на деформацію і виражену асиметрію у медикаментів немає.

Для досягнення тривалого результату застосовуються засоби на основі чоловічих статевих гормонів, які стимулюють зростання. Препарати необхідно приймати тривалий час, і немає гарантії, що у пацієнта не порушиться гормональний баланс і не почнуть розвивати побічні ефекти. Один з несприятливих наслідків – це еректильна дисфункція. Тому перед застосуванням важливо проконсультуватися з фахівцем.

2.4

Вправи

Головна перевага використання фізичних вправ для збільшення головки статевого члена – безпека і доступність в домашніх умовах. Але метод вимагає багато зусиль, тому що виконувати комплекс необхідно систематично і протягом тривалого часу. Приємним бонусом стане зростання чутливості, так як ефект досягається за рахунок посилення припливу крові. При посиленому харчуванні м’яких тканин підвищується чутливість рецепторів, в процесі сексу чоловік отримує новий спектр емоцій і відчуттів.

Вправи ґрунтуються на масажуванні пеніса. Перед проведенням маніпуляцій область слід розігріти і розслабити. Це потрібно зробити за допомогою теплого компресу. Невеликий шматок фланелі або махровий рушник потрібно змочити в гарячій воді і прикласти до статевого члена. Після того як тканина почне остигати, можна приступати до масажу.

Застосовуються наступні види впливів:

 1. 1. Легкі пощипування всього пеніса тривалістю 1-3 хвилини.
 2. 2. Розтирання шкіри в області крайньої плоті і голівки до появи тепла.
 3. 3. Погладжування яєчок і паховій області, стимулює приплив крові. Проводиться до виникнення відчуття нагріву.
 4. 4. Розкочування члена між долонями протягом 1-2 хвилин.

Час впливу поступово збільшується, через місяць можна довести масаж до максимальної тривалості, але не перевищувати 5 хвилин на кожну вправу.

При виконанні маніпуляцій не можна допускати болю, дії повинні бути м’якими і плавними. Якщо сталася ерекція, то наприкінці масажу варто вдатися до мастурбації, так як стримування небажано і порушує фізіологічні процеси.

2.5

Сода

Збільшити член в домашніх умовах можна за допомогою соди. Перед застосуванням необхідно змочити частина пеніса водою і нанести невелику кількість діючої речовини. Це потрібно для виявлення алергічної реакції на гідрокарбонат натрію. Якщо не виникло печіння, почервоніння та інших неприємних відчуттів, то слід починати підготовку до маніпуляції. Вона полягає в наступних діях:

 1. 1. Прийняти гарячу ванну.
 2. 2. Розпарити пеніс.
 3. 3. Викликати ерекцію.

Існують кілька способів збільшення з допомогою соди:

 1. 1. Змастити пеніс рослинним або косметичним маслом, нанести соду і масажними рухами втирати її протягом 5-8 хвилин.
 2. 2. Розвести 1 столову ложку соди в 1 літрі води, застосовувати в якості ванночки. Температура води повинна бути в межах 38-40 С, тривалість процедури – 15 хвилин.
 3. 3. Змішати соду і мед у рівних пропорціях, нанести на голівку і масажними рухами втирати протягом 2-5 хвилин.

Повторювати маніпуляції рекомендується через день протягом місяця. При досягненні бажаного результату потрібно відновити процедуру раз в 1-2 тижні з метою підтримки ефекту. Якщо він недостатній, то новий курс варто пройти через місяць.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code