vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Дізнаємося: вітамін б17 проти раку

Правда це або чергова вигадка – вітамін б17 проти раку. Вітамін б17 або амігдалин на думку багатьох фахівців може стати відмінною профілактикою виникнення ракових клітин. Також його можна використовувати для лікування ранніх стадій розвитку захворювання. Дана речовина в дуже великій кількості міститься в насінні мигдалю (обов’язково горького), а також у кістках персиків, вишень, абрикосів та інших фруктів.

Узнаём: витамин б17 против рака

Вітамін б17 – відкриття та використання

Завдяки численним дослідженням було встановлено, що вітамін б17 притягається до раковим клітинам, які знаходяться в організмі людини. Із-за того що в них є бета-глюкозидаз, ракові клітини руйнуються, а здорові м’які тканини залишаються неушкодженими. Дана речовина – це відмінна профілактика раку. Варто відзначити той факт, що б17 здатний усунути хворобливі відчуття, налагодити обмін речовин в організмі і зробити процеси старіння менш інтенсивними.

Багато століть тому знахарі використовували для лікування багатьох захворювань мигдаль, у складі якого теж у великій кількості знаходиться вітамін б17. Але тільки в 1802 році вдалося з’ясувати, що це за речовина. Крім того, вчені виявили в кісточках деяких фруктів та в мигдалі синильну кислоту, яка утворюється після розпаду даного вітаміну.

Буквально сімдесят років тому вчені різних країн почали проводити випробування, щоб довести, що з допомогою цієї речовини можна впоратися з раком. На сьогоднішній день існує дві думки з цього приводу:

  1. Ракові клітини при попаданні амігдаліна в організм людини починають дуже швидко витягати з нього ціанід. В результаті цього відбувається отруєння клітин, і вони гинуть.
  2. Друга думка теж має досить багато однодумців. Прийнято вважати, що ракові клітини виникають з-за того, що в організмі не вистачає вітаміну В17. Якщо ж поповнити запаси цієї речовини, то з часом захворювання відступить, тому профілактика раку полягає в регулярному прийомі даної речовини.

У чому міститься вітамін б17

Речовина, яка здатна перемогти онкологічне захворювання, було знайдено у великій кількості в кісточках різних фруктів: абрикосів, вишні, сливи, персиків і яблук. Також дуже багато вітаміну б17 у гіркому мигдалі.

Майже 40 років тому було оголошено про те, що насіння абрикоса можуть лікувати багато різновидів раку. Тоді вчені почали говорити про те, що якщо щодня вживати невелику кількість даних насіння, то ризик виникнення раку в подальшому дорівнює нулю. У той же час влада США заборонили продавати кісточки абрикоса в сирому вигляді. Це стосується і продажу вітаміну В17 з інструкцією, де зазначено, що дана речовина має антиканцерогенну вплив на організм людини. Через деякий час вітамін б17 був виявлений ще і в деяких сортах бобових, у великій кількості лікарських трав.

б17: чи він може впоратися з раковими клітинами

Буквально кілька років тому прозвучала думка про те, що рак, як і більшість інших захворювань, може виникати в результаті нестачі певного вітаміну. При цьому увага зверталася на амігдалін. Було встановлено, що останнім часом почастішали випадки захворювання на рак з-за того, що в раціоні людини практично не присутня їжа в складі якої є дана корисна речовина. Цікавим є те, що в природі можна знайти величезну кількість продуктів з амігдалином (понад 1200 їстівних рослин).

Прикладом цього стали наші предки і численні народи по всьому світу.

Останнім часом все змінилося, адже люди почали у великій кількості вживати шкідливу їжу і зовсім забули про корисні дари природи.

Сьогодні багато країн заборонили продавати будь-які препарати, в складі яких міститься вітамін б17. Те ж саме стосується речовини і в чистому вигляді. Влади пояснюють таку поведінку тим, що вони бояться, щоб люди не вирушили ціанідами, які є у складі вітаміну. Насправді все трохи інакше. Є інформація про те, що коли в продажі вперше з’явилося це унікальна речовина проти раку, то у всіх ЗМІ прозвучала страшна історія про сім’ю, яка пила вітамін б17 і таким чином вирушила. Даних нещасних так і не вдалося знайти, але на людей така історія вплинула вкрай негативно, і тепер ніхто не їсть абрикосові кісточки, щоб не загинути. Таким чином будь-які препарати з даним вітаміном були заборонені до продажу ще у 2000 році.

Вітамін б17: подальші дослідження

Заборона на продаж вітаміну б17 не зупинив багатьох вчених і дослідження даної речовини проводилися далі. В результаті цього було доведено, що для профілактики раку досить щодня їсти по 10 абрикосових насіння. Якщо ж онкологія все таки була виявлена, то не варто припиняти прийом вітаміну б17, адже це дозволить зупинити процес розвитку ракових клітин. Метастази припиняють своє поширення, а згодом і зовсім починають поступово зникати. В кожному експерименті було чітко видно, що якщо додати незначна кількість амігдаліна, то ракові клітини починають негайно руйнуватися і незабаром гинуть.

У 50-х роках минулого століття дослідженнями даного питання займався відомий вчений Кребс. Спочатку він проводив досліди на тваринах, далі переключився на людей-добровольців. Таким чином він довів, що в невеликих дозах вітамін б17 повністю нешкідливий для людського організму. Потім доктор Кребс вколов собі досить велику дозу речовини. На сьогоднішній день ця людина чудово себе почуває, а це значить що амігдалин безпечний і у великій дозі.

Якщо ж говорити про цианиде, який є в його складі, щоб людина змогла їм відправитися, молекула повинна бути розкритою. Зробити це може тільки ензим, який у людському організмі знаходиться в мінімальній кількості. В ракових ж клітинах даної речовини набагато більше. З цієї причини, звільнення ціаніду відбувається в ділянках тіла, які уражені раком. Тоді ціанід впливає виключно на злоякісні утворення, і через деякий час ракові клітини починають гинути.

Профілактика раку за допомогою фруктових насіння

Щоб в організмі не почав розвиватися рак, варто проводити профілактику. Для початку можна вживати пару насіння з фруктів. Поступово їх кількість необхідно збільшувати до десяти. Цього буде цілком достатньо, щоб поповнити запаси вітаміну б17.

При цьому виключіть з вашого раціону цукор-рафінад, адже саме він є чудовою їжею для ракових клітин, і якщо вживати такий цукор у великій кількості, то ризик виникнення онкології зростає в кілька разів. Дуже погано на організм впливає кофеїн, а борошно вищого гатунку за лічені години перетворюється в цукор. Варто уникати даних продуктів, і тоді ракові клітини ніколи не утворюються в організмі.

Для профілактики раку потрібно досить багато овочів і фруктів у сирому вигляді. Про це говорили науковці впродовж декількох десятків років. Таким чином організм людини буде отримувати всі необхідні речовини, мікроелементи і вітаміни. Імунітет буде набагато сильніший, а ризик розвитку онкології мінімальним.

Якщо ж в організмі людини не буде вистачати вітаміну б17, то його сприйнятливість до онкологічних захворювань зростає в кілька разів. Крім того людина більш дратівливий і дуже швидко втомлюється, постійно відчуває слабкість і занепад сил.

Вживайте плодові насіння для профілактики раку в розумних кількостях, адже в їхньому складі теж міститься досить небезпечна речовина – глікозид амігдаліна. Коли він починає розщеплюватися в шлунку у людини, то виділяється сильна отрута – синильна кислота. У невеликій кількості це речовина не шкідливий, але при надлишку загрожує летальним результатом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code