vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Чи можна приймати разом Рибоксин і Аспаркам?

Для профілактики і лікування серцево-судинних патологій можуть використовуватися медикаменти Рибоксин і Аспаркам. Вони сприяють поліпшенню стану міокарда і збільшенню витривалості судин і серцевого м’яза.

Можно ли принимать вместе Рибоксин и Аспаркам?

Для профілактики і лікування серцево-судинних патологій можуть використовуватися медикаменти Рибоксин і Аспаркам.

Характеристика Рибоксину

Засіб стимулює обмін речовин, тканинне дихання і тонус всього організму. Застосовується в терапії атеросклерозу, серцевої ішемії і захворювань печінки. Крім того, Рибоксин дозволяє пом’якшити наслідки після променевої терапії.

Його активний інгредієнт має анаболічний ефект. Препарат на його основі надає такі позитивні дії:

 • збільшує витривалість;
 • стимулює тонус міокарда;
 • прискорює процеси обміну речовин;
 • стабілізує коронарний тиск;
 • забезпечує організм мінералами і вітамінами.

Ліки повинні призначатись тільки лікарем, який визначить режим дозування і тривалість курсу лікування.

Дія Аспаркама

Препарат нормалізує баланс мікроелементів в організмі. Його часто призначають як допоміжний засіб у терапії аритмії, серцевої недостатності, а також для прискорення відновлення після інфаркту. Він швидко нормалізує електролітний баланс і знижує збудливість і провідність міокарда.

Медикамент надає такі дії:

 • підвищує тонус міокарда;
 • покращує коронарний кровообіг;
 • бере участь у виробленні сахаридів, ліпідів та амінокислот в складі крові;
 • знижує чутливість до дії глікозидів;
 • нормалізує баланс електролітів в організмі.

Можно ли принимать вместе Рибоксин и Аспаркам?

Фармакоактивность Аспаркама обумовлює його застосування професійними спортсменами як засіб, що допомагає досягти максимальних результатів у період змагань.

Спільний ефект

Комплексне використання цих медикаментозних засобів дозволяє наситити організм необхідними макро – та мікроелементами. Також можна вивести надлишки рідини, прискорити нарощування мускулатури і відновлення тканин. Підвищується і фізична працездатність.

Показання до одночасного застосування Рибоксину і Аспаркама

Основне показання до поєднання препаратів – посилені фізичні навантаження. Вони добре поєднуються з іншими медикаментами.

Крім того, поєднання Аспаркам+Рибоксин часто призначають для попередження розвитку захворювань серцево-судинної системи.

Протипоказання

У складі Аспаркама присутній магній і калій, тому цей медикамент не призначається при гіперкаліємії і гіпермагніємії.

У період вагітності й вигодовування груддю ліки призначаються за винятковими показаннями і під ретельним контролем лікаря.

Як приймати разом Рибоксин і Аспаркам

Спосіб застосування препаратів залежить від їх лікарської форми. Повнолітнім пацієнтам Рибоксин розчин вводиться внутрішньовенно. Попередньо він розбавляється розчином хлориду натрію 0,9% або глюкози 5%. Швидкість крапельниці повинна лежати в межах від 40 до 60 крапель/хвилину. При необхідності частоту ін’єкцій і режим дозування збільшують. Ін’єкції Аспаркама припускають дози від 10 до 20 мл розчину в/в.

Денне дозування таблеток Рибоксину – 3-12 шт. на добу, Аспаркама – 3-9 шт. у добу. Ліки потрібно приймати тричі на день. При цьому Рибоксин краще пити до їжі, а Аспаркам – після. Середня тривалість курсу – 1-1,5 місяця.

Повнолітнім пацієнтам Рибоксин розчин вводять внутрішньовенно.

Побічні дії Рибоксину і Аспаркама

Препарати у вкрай рідкісних випадках провокують розвиток побічних реакцій. Іноді можуть з’явитися:

 • блювотні позиви;
 • діарея;
 • дискомфорт в області живота;
 • сухість в ротовій порожнині;
 • спазм рук і ніг;
 • порушення серцевої провідності;
 • виражене зниження тиску;
 • задишка;
 • алергічні прояви.

Щоб уникнути негативних симптомів, перед прийомом ліків потрібно порадитися з лікарем.

Думка лікарів

Олег Шапкін (кардіолог), 40 років, Москва

Ці препарати доповнюють дію один одного. Вони сумісні з іншими ліками та біологічно активними добавками. У поєднанні Аспаркам і Рибоксин швидко покращують стан судин, серцевого м’яза і печінки. Побічних дій не викликають, якщо дотримуватися інструкції по їх застосуванню.

Ігор Матвієнко (терапевт), 45 років, Килимів

Зараз поєднання цих ліків застосовується не тільки в кардіології, але і в бодібілдингу. З допомогою Аспаркаму і Рибоксину можна домогтися максимальних результатів у спорті, т. к. вони підвищують працездатність і витривалість. У медицині їх часто застосовують для профілактики серцево-судинних ускладнень.

Відгуки пацієнтів

Олена Агутіна, 34 роки, Харків

Цими препаратами користується моя мати для ліквідації наслідків інфаркту. Нещодавно доктор зазначив, що у неї з’явилася позитивна динаміка. Ліки ефективні.

Антон Патронів, 32 роки, Смоленськ

Я професійно займаюся бодібілдінгом. Недавно почав приймати комбінацію з цих медикаментів для досягнення більш високих результатів в спортзалі. Дія препаратів відзначилася вже через 2-3 дні. При цьому після тренування моє самопочуття тепер набагато краще. Але перед застосуванням засобів я проконсультувався з лікарем, щоб уникнути ускладнень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code