vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Чай кратом: що це, ефект і як його пити

Чай поряд з кавою визнаний одним із найцінніших і тонізуючих напоїв. Але мало хто знає, що в ряд продуктів, які здатні бадьорити, поставили тепер і чай кратом. Ця екзотична рослина з тропіків Південно-Східної Азії здатна подарувати потужну стимулюючу дію та приємний ефект. Під виглядом кратома часто продають підробки, тому вигідно замовляти цей чай у надійному інтернет-магазині «Кратом Експерт» https://kratomexpert.com.ua/ на зручних умовах. Це великий каталог кращих сортів за приємними цінами!

чай кратом

Кратом: корисні властивості

• Серед наукової еліти та медиків цей напій викликав інтерес через користь та можливу шкоду від цього чаю. До позитивних властивостей тайського кратома можна віднести стимулювання енергії, підвищення уважності і зібраності, яскравий ефект, що швидко бадьорить та надає наснаги.
• Оскільки рівень енергії зростає, підвищуються фізичні можливості людини – це витривалість та сила, концентрація на поставлених завданнях. Також зменшується біль за рахунок аналгетичних властивостей, оскільки до складу напою входять активні сполуки, що усувають болючі відчуття.
• Невеликі, чітко вивірені дози кратому допомагають справлятися зі стресом і тривожністю, депресією та зниженим тонусом. Чай стимулює організм, покращує настрій, усуває ймовірність панічних атак.
• Багато людей, які у своєму житті спробували все і проходять терапію від нааркозалежності, зауважують, що у малих дозах чай допомагає впоратися з наслідками негативних станів.
• Негативних сторін кратоми при помірному вживанні не виявлено. Якщо зловживати напоєм, це погано позначиться на артеріальному тиску, з’являться тахікардія та безсоння. Щоб не нашкодити фізичному та психічному здоров’ю, медики закликають ставитися до напою не як до повсякденного чаю: кратом п’ється дуже акуратно з дотриманням точного дозування.

кратом властивості

Як п’ють кратом

Кожен сорт чай індивідуальний щодо кольору сировини і ефекту, що виробляється. Зазвичай при покупці кратому додається інструкція, в якій містяться важливі рекомендації про дозування. Напій, що бадьорить, має порошкоподібну форму або виглядає, як сушене листя звичайного чаю. І листя, і порошок можна заварювати без втрати ефекту: для вживання чаю необхідно заварити кратом у гарячій воді. Після настоювання протягом чверті години напій проціджують та п’ють. Щоб уникнути появи залежності від цього напою, рекомендується оптимальна доза – 1 чашка раз на 4-5 днів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code