vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Вправи для збільшення статевого члена: корисні рекомендації

Якщо чоловік незадоволений розміром свого статевого члена, то рішенням проблеми є спеціальні вправи, які можна проводити в домашніх умовах. Такі вправи не тільки збільшують довжину і діаметр пеніса, але і підвищують ерекцію. Слід розуміти, що ефективність гарантується тільки за умови регулярних занять і дотримання техніки виконання маніпуляцій.

Фахівці просять з обережністю ставитись до подібних занять і не забувати про техніку безпеки. Заборонено надавати надмірне стиснення і розтягнення на статевий орган, щоб не викликати травму.

1

Рекомендації

Правильне виконання певних тренувань допоможе накачати статевий член чоловіка. Посилити ефект можуть спеціальні інструменти, обважнювачі, які тягнуть пеніс вниз. Виконуючи зарядку в домашніх умовах, чоловіки рідко використовують подібні пристосування.

Існує ряд рекомендацій для тих, хто тільки почав виконувати вправи. До них відносяться:

 • недопущення надмірного навантаження на орган;
 • відсутність тривалого здавлювання члена і порушення кровопостачання тканин;
 • розміреність тренувань (перший тиждень виконувати вправи через день);
 • поступове збільшення розтягування та підвищення навантаження;
 • додавання нових вправ після місяця занять.

Якщо хлопець робить гімнастику для статевого члена вперше, час занять не перевищує 15 хвилин. Згодом тривалість зарядки можна збільшити до 30 хвилин в день.

Перед початком занять рекомендується порадитися з лікарем, щоб уточнити індивідуальні особливості статевого члена і скорегувати вправи. Одне з головних правил – регулярність і акуратність. Особливу обережність слід виявляти при роботі з головкою.

2

Принцип дії

При виборі методу тренувань чоловік повинен знати, для чого вони призначені. Існують вправи для збільшення товщини члена і його довжини. Найбільш часто вони спрямовані на збільшення припливу крові до органу і стимуляцію росту печеристого тіла.

Нормальним розміром члена прийнято вважати 12-18 см завдовжки і 2-5 см в товщину під час ерекції. Якщо в стані збудження довжина члена не перевищує 8 см, лікарі вважають це патологією. З подібною проблемою рекомендується звернутися до фахівця для консультації і пошуку її вирішення.

3

Підготовка до тренування

Результат домашніх занять залежить від того, як чоловік підготував орган. Заняття зі збільшення члена необхідно починати з розігрівання тканин. Розігрівання члена дозволяє:

 • збалансувати кров’яний тиск в члені;
 • уникнути больового синдрому після тренувань;
 • підвищити кровопостачання органів і зміцнення м’язів малого тазу;
 • знизити ризик появи травм.

Для розігрівання пеніса рекомендується використовувати легкий масаж або водні процедури.

3.1

Водні процедури

Тепла вода сприяє фізичному і психологічному розслабленню. Перед зарядкою радять лягти у ванну або зробити спеціальну ванночку для статевого члена з температурою води не більше 43 градусів.

Тривалість водних процедур має бути не менше 10 хвилин. Ванну можна замінити теплим душем. Після цього необхідно насухо витерти член і нанести лубрикант (мастило). Мастило необхідне для виконання маніпуляцій щодо збільшення члена.

3.2

Масаж

Шляхом масажу розігрівати статевий член потрібно з обережністю, щоб не пошкодити його. Для масажу знадобляться рушник і гаряча вода. Техніка розігрівання наступна:

 1. 1. Згорнути рушник в валик.
 2. 2. Намочити рушник гарячою водою.
 3. 3. Обернути валик навколо пеніса.
 4. 4. Почати розтирання.

Тривалість масажу не повинна перевищувати п’яти хвилин. Заняття проводяться 3 рази з перервами в 2 хвилини. Особливістю масажу є те, що головка має бути відкритою і її не слід терти рушником.

4

Види вправ

Вправи для потовщення члена, які проводяться в домашніх умовах, безпечні і не заподіюють болю. При цьому вони не вимагають додаткових витрат.

Серед всіх методів збільшення пеніса найбільш ефективні ті, що сприяють розтягуванню тканин, розростанню кавернозного тіла і підвищенню його кровопостачання. Дані методи ефективні тільки при дотриманні всіх правил підготовки і регулярних заняттях.

4.1

Стимуляція кровообігу

Поліпшення кровообігу статевого члена викликає наступні позитивні наслідки:

 • поліпшення еректильної функції;
 • збільшення діаметра;
 • профілактика захворювань сечостатевої системи;
 • попередження застійних явищ.

Але лікарі відзначають і ряд недоліків у даної процедури. До них відносяться поява гематом, синців і зниження чутливості органа. Подібні ситуації з’являються тільки в тому випадку, коли чоловік не дотримується правил тренування. Найбільш часто сильно надавлюють на головку, пошкоджуючи тонку поверхневу тканину.

4.2

Розтягнення тканин

Вправа дозволяється тільки тоді, коли статевий член знаходиться в стані спокою. Таке тренування ділиться на три види складності:

 1. 1. Чоловік бере головку і обережно натягує її вгору, рахуючи до десяти. Після чого відвести головку вліво на 10 секунд і на стільки ж вправо. Процедура повторюється два рази в день по п’ять хвилин.
 2. 2. Чоловік повністю охоплює стовбур пеніса і відтягує його догори. У такій позиції необхідно протриматись 10 секунд і повільно повернути член у вихідне положення. Маніпуляцію варто проводити не менше 10 разів.
 3. 3. Самий складний варіант, коли лівою рукою захоплюють в кулак стовбур пеніса, а правою рукою беруться за головку. При цьому руки повинні направлятися в протилежні сторони: ліва рука відтягує пеніс донизу, а права тягне головку вгору. В розтягнутому стані орган фіксується на 10-15 секунд по 3 підходи. У день варто робити не менше п’яти підходів.

При виконанні маніпуляцій з статевим органом варто уважно прислухатися до своїх відчуттів. Якщо відчули різкий біль, що не припиняється, необхідно негайно звернутися до лікаря.

4.3

Дзвін

Метод полягає в досягненні ерекції шляхом встановлення ніг на ширині плечей і ритмічної напрузі м’язів промежини. При цьому член, подібно дзвону, починає розгойдуватися. Тривалість заняття складає від 2 до 5 хвилин.

4.4

Вправи Кегеля

Необхідно поперемінно напружувати глибокі м’язи промежини протягом 5 хвилин. Для того щоб зрозуміти, які варто напружувати м’язи, чоловікові пропонується призупинити струмінь під час сечовипускання. Те ж саме слід робити при вправі Кегеля.

4.5

Джелкінг

Проводиться при повної ерекції. Чоловік захоплює пальцями в кільце стовбур члена, повільно просуваючи руку до головки. Процедура закінчується через 7-10 хвилин або по досягненню еякуляції.

4.6

Клэмпинг

Для виконання даної техніки потрібен спеціальний тренажер, який перетискає пеніс на підставі під час збудження. Маніпуляцію рекомендують поєднувати з іншими техніками.

Присідання, пробіжки, піші прогулянки також сприяють поліпшенню кровопостачання органів, промежини, допомагаючи чоловікові досягти бажаного результату. Тантричний секс сприяє напрузі глибоких м’язів малого тазу і стимуляції припливу крові до пеніса.

5

Що робити після тренування

Після тренування необхідно забезпечити повний спокій статевого члена, крім заняття сексом, мінімум на 3 години.

Для досягнення більшого ефекту лікарі рекомендують дотримуватись наступних правил:

 • Виключити шкідливі звички. Алкоголь і тютюн негативно впливають на серцево-судинну систему, що значно шкодить і статевому здоров’ю.
 • Не переохолоджуватись.
 • Уникати стресових ситуацій і надмірних фізичних навантажень.
 • Вживати їжу, багату вітамінами і мінералами.
 • Попереджати розвиток застою крові (біг, прогулянки).
 • Поєднувати тренування зі спеціальними інструментами (розширювач).
 • Регулярно займатися сексом для поліпшення кровопостачання.

При дотриманні всіх правил бажаний результат чоловік відчує вже через 5-7 місяців. У разі підозр на поранення статевого члена варто негайно звернутися до фахівця для проходження діагностичних заходів і курсу терапії.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code