vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Віагра і алкоголь: сумісність засобів

Статева дисфункція значно погіршує якість життя чоловіків, з-за чого їм доводиться вдаватися до допомоги спеціальних препаратів. Одним з таких ліків є Віагра. Перед інтимною близькістю обличчя, які страждають від цієї проблеми, знижують тривогу прийомом алкогольних речовин. Змішування цих двох хімічних компонентів призводить до підвищеного навантаження на організм і здатне викликати певні порушення у функціонуванні не тільки статевою, але й інших систем і органів.

1

Віагра

Діюча речовина препарату Віагра – це силденафіл.

Лікарський засіб випускається у вигляді таблеток у дозах по:

  • 25 мг;
  • 50 мг;
  • 100 мг.

Дія препарату полягає в посиленні вироблення оксиду азоту, який сприяє розслабленню кавернозного тіла статевого члена. В результаті цього кров посилено надходить в орган чоловіка, викликаючи ерекцію. Препарат метаболізується в основному в печінці, виділяючись здебільшого через кишечник з жовчю. Цей шлях становить 80% виведення. Решта 20% здійснюються нирками.

Віагра здатна надавати ефект на тиск чоловіки. Пов’язано це з тим, що потенціювання дії нітратів призводить до системного їх впливу на судини організму. Результатом цього стає зниження артеріального тиску з одночасним почастішанням серцебиття.

2

Алкоголь

Перед статевою близькістю у чоловіків з порушенням потенції зростає тривога. Щоб знизити напругу, вони схильні приймати різні розслаблюючі речовини, в тому числі спиртні напої. Алкоголь містить у собі певний відсоток етилового спирту (етанолу), який повністю метаболізується ферментами печінки, а далі виводиться через нирки та кишечник. Його прийом призводить до почастішання серцебиття і розслабленню організму.

Існує певна взаємозв’язок між прийомом спиртних напоїв і еректильною дисфункцією. Етанол токсично впливає на статеву систему людини, з-за чого порушується сексуальна функція в організмі. Вживання алкоголю у великих дозах перед статевим актом є причиною відсутності ерекції і виникнення еректильних проблем.

3

Сумісність

Чоловіки, які страждають погіршенням потенції, відчувають значну тривогу перед передбачуваним статевим актом. Для її зниження багато схильні вживати спиртне. В той же час їм необхідно стимулювати сексуальну функцію за допомогою спеціальних препаратів, наприклад, Віагри.

Взаємодія етанолу і силденафілу безпосередньо залежить від кількості вжитого алкоголю і дозування препарату, що стимулює статеву функцію.

У ході клінічних досліджень ліків Віагра і алкоголю проводилася оцінка сумісності та вивчення ймовірних наслідків їх спільного використання. Було виявлено, що при одночасному прийомі цих речовин вони не вступають в реакцію між собою. Вживання 50 мг Віагри при концентрації алкоголю в крові не більше 80 мг/дл (0,08%) не призводить до зниження артеріального тиску у чоловіків. Інші побічні реакції не перевищують таких, як якщо б пацієнт не пив алкоголь перед прийомом препарату.

3.1

Негативний вплив

Негативний вплив речовин друг на друга полягає в тому, що в шлунку етанол сприяє уповільненню всмоктування силденафілу, що знижує концентрацію останнього в крові. Це призводить до зменшення ефекту від прийому ліків, з-за чого чоловікові доводиться приймати більш високу дозу. Нерідко це призводить до відсутності контролю за концентрацією Віагри і недотримання інструкції по застосуванню. У такому випадку розвивається ряд серйозних ускладнень.

Одне з них полягає в однаковому впливі силденафілу та етанолу на судинне русло. Хімічні речовини призводять до зниження артеріального тиску і почастішання серцебиття. Збільшується навантаження на серце, яке змушене працювати в умовах алкогольної гіпоксії (нестачі кисню крові). При наявності у чоловіка супутніх серцевих захворювань це призводить до розвитку таких станів, як:

  • втрата свідомості;
  • некроз серцевого м’яза (інфаркт);
  • гостре порушення мозкового кровообігу;
  • розрив серця.

Інший негативний ефект пов’язаний з однаковим шляхом виведення препарату та алкоголю. Значно посилюється навантаження на печінку і розвивається інтоксикація через уповільнення метаболізму хімічних компонентів до безпечних складових. Токсична дія алкоголю на цей орган потенціюється аналогічним дію силденафілу, що може послужити причиною розвитку лікарської або токсичного гепатиту (запалення паренхіми печінки).

4

Висновок

Прийом Віагри можна поєднувати з вживанням алкоголю. В такому випадку треба дотримуватися певних правил підбору концентрації спиртного і лікарського засобу. Межею співвідношення є прийом 50 мг ліки при 0,08% етанолу крові (80 мг/дл відповідає 700 мл пива, 250 мл вина або 90 мл міцних спиртних напоїв).

У разі збільшення концентрації одного з цих речовин посилюється навантаження на печінку, судини і серце. Це призводить до інтоксикації всього організму, перенапруження органів і розвитку побічних реакцій, які можуть призвести до летального результату. В цілях власної безпеки і ризику розвитку ускладнень одночасний прийом Віагри і спиртних напоїв лікарями не рекомендується.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code