vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

ТОП-4 матеріали для оздоблення стін в дитячій кімнаті

Перед жителями України, в тому числі й Закарпаття, часто постає питання – чим оздобити стіни у дитячій кімнаті. Адже треба щоб вони добре виглядали, не зашкодили малечі і протримались якнайдовше під натиском найактивніших членів сім’ї.

оздоблення стін в дитячій кімнаті

Фарба

Найпопулярніший варіант – пофарбувати стіни в дитячій. Головне вибирати фарбу без летючих органічних сполук, які можуть бути шкідливими для дітей. Що до практичної сторони питання, то фарбу легко нанести самостійно, а за необхідностю кімнату можна перефарбувати. Для дитячої кімнати можна вибрати:

  • акрилову фарбу – вона розчиняється у воді, швидко сохне і повністю безпечна для дітей, до того ж, має глянцеве покриття, з якого легко видалити бруд;

  • латексну фарбу – вдосконалений варіант акрилової, поверхні, вкриті нею, стійкі до бруду й легко миються;

  • керамічну фарбу – імовірно найкращий варіант, вона дуже стійка до плям і подряпин, однак, є найдорожчою з названих.

Шпалери

Один з найуживаніших матеріалів це, звісно, шпалери. Вони бувають на будь-який смак – паперові, флізелінові, рідкі обої та багато інших. При цьому вибір їх кольорів і візерунків приголомшливий, тож питання декору не стоїть. А от з точки зору практичності є два варіанти:

  • недорогі паперові, або такі що миються – після того, як на них з’явиться достатньо зразків дитячої творчості, такі шпалери легко (і недорого) можна переклеїти;

  • вибрати дорожчі, але такі що зможуть довгий час протистояти натиску малих бешкетників, а при необхідності легко відмиваються, наприклад, вінілові.

Фотошпалери

Діти люблять барвисті простори та візерунки, які викликатимуть багато емоцій та розвинуть їх творчі здібності. Фотошпалери на одну зі стін – це дуже популярне рішення, яке допоможе вам зробити кімнату вашої дитині яскравішою. Сучасні фотошпалери для дитячої кімнати виготовляються з високоякісних матеріалів і в дуже широкому асортименті. Наприклад, шпалери з картою світу або зоряним небом можуть зіграти освітню роль.

Грифельна фарба

Стіна, покрита грифельною фарбою, потішить кожного маленького художника. Це недорогий спосіб повністю змінити дитячу кімнату. Пофарбувавши одну зі стін такою фарбою, ви надасте дитині майже необмежені можливості для творчого самовираження. Вона буває різних кольорів, тож підібрати відповідний до інтер’єру не складно. Така стіна в дитячій кімнаті буде ідеальною як для малюків, так і для молодших школярів. Малюк може намалювати гарну листівку на дошці, а гордий першокласник зможе записати домашнє завдання або план уроку.

Сподіваємось, ці поради допоможуть вам вирішити, як саме оздобити стіни в кімнаті своєї дитини. І, головне, облаштовуючи дитячу кімнату, дозвольте собі ненадовго повернутися в дитинство і спробуйте згадати, якою б ви хотіли бачити свою кімнату.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code