vse-zdorovy.info

Сайт про здоров'я: хвороби, симптоми, методи лікування, процедури, ліки та багато іншого

Сучасне реабілітаційне обладнання в асортименті

До відновлення після аварій та серйозних травм варто ставитись максимально відповідально. Щоб період одужання пройшов швидко та ефективно, варто використати реабілітаційне обладнання найвищої якості. Таку ж пильну увагу приділяють і догляду за літніми немобільними пацієнтами. У каталогах мережі магазинів італійського виробника baldinelli.ua можна замовити найкращі товари для реабілітації за низькими цінами.

купити візок

Вибір обладнання

Стабільно користується попитом різне реабілітаційне обладнання для опорно-рухової системи.
• Люди, які втратили мобільність, цінують можливість пересуватися спеціальними інвалідними візками. Зараз ринок дозволяє підібрати кілька моделей, і кімнатну, і прогулянкову. Кімнатна конструкція полегшує переміщення по рівній підлозі в домашніх умовах, але міцніша і посилена потрібна для їзди по асфальту та землі. Це обладнання для реабілітації може бути й універсальним: у таких виробах зручно пересуватися по квартирі та у дворі. Для занять спортом та активного способу життя підбирають відповідну за вагою та параметрами спортивну коляску.
• Постраждалі в аваріях і ті, хто переніс інсульт, втрачають можливість пересуватися самостійно. Їм потрібно створити спеціальні умови та закупити відповідне обладнання для реабілітації. На цих етапах важливо професійно протистояти появі пролежнів. У цьому допоможуть медичні ліжка особливої конструкції та протипролежневі матраци з інноваційних матеріалів.
• Нескладно підібрати варіант ліжка: випускають ліжка з механічним приводом для тяжкохворих, але є моделі, що працюють на електричному приводі. Таке медичне обладнання для реабілітації помітно полегшує обслуговування хворої людини. Крім простоти догляду за пацієнтом ліжка дають можливість змінювати положення тіла хворого. За рахунок зміни висоти секцій можна досягти унікального комфорту. Помічено, що застосування секційних ліжок сприяє профілактиці пролежнів.
• Ергономічні ходунки дають змогу впевнено пересуватися. Сучасне реабілітаційне обладнання для людей похилого віку сприяє зниженню навантаження під час ходьби, регулюється по висоті.
• Милиці є додатковою опорою, яка полегшує переміщення хворого при травмах. Вага переноситься з тазу та ніг на верхні частини тіла. Милиці створюють із найзручніших в експлуатації матеріалів. Їх конструкція підбирається в залежності від специфіки травми: можна вибрати пахвові, передплічні милиці, а також платформний варіант або пристрій із підтримкою ніг.

товари для літніх людей

Замовлення обладнання

Асортимент оновлюється новими надходженнями – це моделі медичних ліжок та спеціальних крісел, протипролежневих систем та препаратів, а також медичні товари на найвигідніших умовах. Тут же можна замовити будь-які конструкції ходунків та милиць, зручні інвалідні візки, гігієнічні пристрої та приладдя. Бренд Baldinelli пропонує все необхідне для відновлення здоров’я та рухливості хворих, полегшення їхніх страждань. Придбати реабілітаційне медичне обладнання можна з доставкою по Україні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code